Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Lotna
10 miesięcy temu A więc jednak domagał się zwrotu mienia W Polityce pl pisze: „Na 23 czerwca w Tel Awiwie zaplanowana jest rozprawa sądowa dotycząca ataku na ambasadora RP w Izraelu Marka Magierowskiego - poinformowała w czwartek rzeczniczka MSZ Ewa Suwara. Mężczyzna, który zaatakował polskiego dyplomatę, usłyszał zarzut napaści i gróźb karalnych - dodała.Te zarzuty zagrożone są karą do pięciu lat więzienia.Sprawca ataku, 65-letni Erik Lederman w środę decyzją sądu został umieszczony w areszcie domowym, (...)Lederman dodał, że pragnie osobiście przeprosić ambasadora. W swym oświadczeniu podkreślił też, że jego rodzina doświadczyła Holokaustu i że do polskiej ambasady zwrócił się w sprawie zwrotu mienia. Oskarżył też ochroniarza polskiej placówki dyplomatycznej, że ten użył wobec niego pogardliwego określenia Żyda - informuje matzav.Ambasador Magierowski wykluczył na Twitterze, by ochroniarz mógł się dopuścić niewłaściwego zachowania i niestosownego języka.”Całość:https://wpolityce.pl/m/swiat/446894-lederman-stanie-przed-izraelskim-sademPójdźmy więc do ambasador Izraela w Polsce i domagajmy się rekompensat za naszych pomordowanych przez Żydów Polaków.
0
Żyd atakuje Ambasadora RP, czyli: Polacy, nic się nie stało.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Lotna
10 miesięcy temu A to pyszne! @katarzyna.tarniawska uczy dobrych manier.Polecam gorąco spojrzeć w lusterko:https://youtu.be/eayljnEyy0M
-2
Żyd atakuje Ambasadora RP, czyli: Polacy, nic się nie stało.
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Lotna
1 rok temu Polacy mieszkający zagranicą oprotestowali tę konferencję Polacy mieszkający zagranicą wystosowali list otwarty protestujący przeciwko pisaniu historii na nowo szkalującej Naród polski, z pieniędzy polskich podatnikówhttp://solidarni2010.pl/38064-polonia-protestuje-przeciwko-antypolskiej-konferencji-w-paryzu.htmlNajwyraźniej, konferencja nie całkiem wypadła po myśli organizatorów, bo jej uczestnicy wystosowali donos na tamtejszą Polonię, która uczestniczyła w konferencji, w formie listu otwartego i jednocześnie petycjihttps://www.petycjeonline.com/list_otwarty_ws_konferencji_naukowej_nowa_polska_szkoa_bada_historycznych_nad_zagad?a=2Najwidoczniej oczekiwano wyłącznie oklasków, a nie głosów sprzeciwiających się i piórka co poniektórych się zwichrzyly z oburzenia, czego wynikiem jest podły donos. Ci „Polacy” zasłużeni dla nauki zapewne mają nadzieję, że następnym razem konferencja,  czyli sąd kapturowy, będzie odbywała się za drzwiami zamkniętymi, co by nikt ich nie mógł antysemicko skrytykować, kiedy będą wylewali pomyje na Naród polski.
1
Nowa Szkoła zakłamania historii i opluwania Polski
Obrazek użytkownika Roman z USA
Obrazek użytkownika Lotna
1 rok temu Kłamstwo ”Gdy to nastąpi, internet w naszym kraju zacznie działać szybciej i bezpieczniej – zapowiada wiceminister cyfryzacji Wanda Buk.”Bezpieczniej?Internet będzie działał szybciej i ludzie będą umierali szybciej.
3
Ministerstwo Cyfryzacji chce przyspieszyć budowę sieci 5G w Polsce
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Lotna
1 rok temu Co tu tak cicho? Czyżby dlatego, że nasi najwięksi „obrońcy” i „przyjaciele” maczają w tym ludobójstwie swoje paluchy?A co na to obrońcy życia? Nienarodzone dzieci bronią, ale tych, które się urodziły to już nie? 
-1
Wojna w Jemenie. Największy koszmar XXI wieku...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Lotna
1 rok temu Yagon 12 Uważasz Morawieckiego, który posyła swoje dzieci do żydowskiej szkoły i który m. in. sprowadził JP Morgan do Polski za patriotę? Maszerowanie z Morawieckim, który chce przejąć inicjatywę Narodowców i pod nią się podpiąć na swoich warunkach jest okazywaniem poparcia dla tego rządu, który swoimi działaniami zaprzecza wszelkim obietnicom wyborczym, na czele z knowaniami dotyczącymi sprowadzanie imigrantów z połowy (trzeciego) świata, z Izrahellem na czele do Polski.Jeśli Morawiecki czuje się Polakiem, to nich maszeruje, nikt mu tego nie broni, najlepiej niech przyjdzie razem ze swoimi dziećmi z żydowskiej szkoły.  Dobre! Jeszcze nie skończyłam edytować komentarza, a pałownicy, jak niegdyś ZOMO, już zaczęli akcję palowania. Nie ma to jak szybki refleks. :))
-4
Premier chce wspólnego Marszu Niepodległości. Jest odpowiedź Narodowców
Obrazek użytkownika Yagon 12
Obrazek użytkownika Lotna
1 rok temu „maca i ubój rytualny marzeń o silnej Polsce” Nic dodać, nic ująć.„Zdecydowana większość z gości „zagranicznych” to socjaliści, jest ze dwóch komunistów, mnóstwo socjaldemokratów (trójmorzowo-bałtyccy kwaśniewscy i millerowie) i paru chadeków. Oczywiście, chyba nie muszę przypominać, że są to nazwy „umowne”, coś jak kolor szminki u kobiet. Albo jak określenie sposobu z której strony otworzy się sejf z tym, co naród wypracował. Czy będzie to otwarcie sejfu z lewa, prawa, od strony ściany lub sufitu, albo... od czoła przez samego suwerena i z pocałowaniem w rękę.”Kwintesencja „demokracji”, której trzeba bronić, na której straży trzeba stać, która jest bez przerwy czymś zagrożona i którą nam się wpycha do gardeł co najmniej trzy razy dziennie. Żeby suweren miał wybór, której barwy bandyta go ograbi. Dochodzenie metod otwierania sejfu - pierwsza klasa. Takich powinniśmy mieć profesjonalnych dziennikarzy śledczych - tylko kto by ich zatrudnił. 5*
0
FE Krynica i "konsultingowa" giełda pracy, czyli inwazja Józefów na Egipt
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Lotna
1 rok temu Proszę bardzo, zawiedziony Lista uczestników na stronie forumhttp://www.forum-ekonomiczne.pl/partners-2018/?lang=enhttp://www.csmedi.com/ Zanim skrytykujesz, nie łaska sprawdzić?
-2
FE Krynica i "konsultingowa" giełda pracy, czyli inwazja Józefów na Egipt
Obrazek użytkownika Zawiedzony
Obrazek użytkownika Lotna
1 rok temu Rząd zabiega o to, aby Polska stała się kolonią multikulti Gdzie niedobitki Polaków, które jeszcze zostaną w kraju, będą wykonywały niewolniczą pracę za marne grosze po to, aby międzynarodowe (czytaj: żydowskie) korporacje odnosiły sukces na arenie międzynarodowej. No bo jakież to polskie zakłady pracy pozostały w Polsce? Istnieją jeszcze niedobitki małych biznesów i kilka zakładów polskich tylko z nazwy, a poza tym są to inwestycje obcego kapitału, które nie będą płaciły podatków, co im już zostało zapewnione dzięki strefie gospodarczej rozciągniętej na całą Polskę. A Polacy będą harowali i płacili podatki i na te korporacje i na nowych przybyszów, jak widać, głównie z państw islamskich, które są wylęgarnią terroryzmu, aby im w Polsce było dobrze i by czym prędzej mogli sobie sprowadzić swoje bardzo liczne rodziny. Multikulturalizm znaczy brak jedności  i skupianie się w gettach, a więc żadnych szans na zjednoczony sprzeciw przeciwko ciemiężcom, nawet ustawa 1066 i obce, pilnujące Polaków, wojska nie będą potrzebne.W następnym pokoleniu, o co właśnie zadbało ministerstwo oświaty, naród się wymiesza (nie, żydzi z gojami się nie będą żenili, co najwyżej Żydówki) i w Polsce zostanie kilku Polaków na krzyż. A wszystkim tym będą zarządzali żydzi, którzy właśnie w rekordowych ilościach dostają polskie paszporty i może kilku tych usłużnie i za darmo robiących laski żydom w Izraelu i USA,  z obu opcji politycznych (co widać po składzie dzisiejszego „pisowskiego” rzadu) którzy zdołają na stałe zainstalować się przy korycie (stawiam na Morawieckiego). Witajcie w Polin, czy, jak kto woli, Rzeczpospolitej Przyjaciół, który, być moźe zachowa oficjalną nazwę, flagę i godło, a i to nie wiadomo, czy napewno.Taka to jest ta „Dobra Zmiana”.
5
Hipokryzja,OBŁUDA ?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Lotna
1 rok temu Cały „demokratyczny świat” go opłakuje I to jeszcze jak!”patriotyczni” polscy (?) „katolicy” opłakują tego zdrajcę, psychopatę i zbrodniarza wojennego, ale nie tylko oni:https://youtu.be/DeEtOJ6GVps Kim był McCain:https://youtu.be/81FWR9wf2nYhttps://www.texemarrs.com/052008/john_mccain_puppet_warmonger.htm
-6
Senator
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony