Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika alboalbo
7 lat temu autor dlaczego tylko 2,7? "Tak, czy owak, Polska już dzisiaj powinna krzyczeć o wojska natowskie na swoim terenie." Nie po to zlikwidowano polską armię, aby teraz przysyłać tu NATO armię. Rozumie Autor? Autor pamięta jak rozpadła się Jugosławia i kto za tym stał? Kto bombardował Serbów?
4
Blitzkrieg Wołodii
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika alboalbo
7 lat temu autor Pani może słyszała coś o doktrynie Monroe'go. Proszę się douczyć. (polska Wikipedia na ten temat jest żałosna).
3
Agresorzy najczęściej przegrywają. A jak będzie tym razem?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika alboalbo
7 lat temu ... I co te g. głowy zrobią jeśli post-nazistowskie UPA bandy zaatakują Przemyśl i 16 powiatów? Ludek wybrał te koszmarnie g. głowy, ale jaki inny miał wybór? Dzisiaj już chyba nie ma złudzeń, że PIS gra na tych samych skrzypkach. Pytanie: Gdzie są patriotyczni politycy i generałowie i.e., gdzie są utalentowani Polacy, zdolni zawiadować tym państwem? Na pewno gdzieś są, ale coś/ktoś nie pozwala im wypłynąć na powierzchnię. Muszą to być poważne siły, stojące za kurtyną, które są w stanie kierować naszym krajem i nie dopuszczać patriotów do rządzenia. Te niedouczone kukiełki, które wybieramy, bo nie mamy innych kandydatów, rujnują nas. Nie mam pojęcia, jak można by to zmienić. Chyba tylko coup d'etat -- nie w stylu Smoleńsk 2010, ale masowe areszty tej g. elity i rozliczanie jej towarzysz za towarzyszem. Towarzysz Generał Spawacz miał 10 lat aby stworzyć polską patriotyczną elitę polityczną, gospodarczą i wojskową. Nie zrobił tego. Zdradził. Powinien wisieć.
6
Si vis pacem, para bellum
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika alboalbo
7 lat temu autor "Nie jest przypadkiem, że zajścia rozpoczęły się w czasie koncertu polskich muzyków. Miało to być ostrzeżenie dla Polaków - nie mieszajcie się do tego." Bardzo mądre: nie mieszajmy się do tego. Niech sami rozwikłają swoje sprawy. Wygra Soros i pro-EU partia, będziemy współudziałowcami w ograbieniu (co z pewnością nastąpi) ich kraju. Wygra Moskwa, będziemy starymi, dobrze znanymi Lachami. A może wszystko mi się myli? Niewykluczone.
0
Ukraina, czyli udana (niestety) prowokacja
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika alboalbo
7 lat temu Re: Realne iluzje Honoriusza Balzaka - Przymiarka Jakoś tak się stało, że nigdy nie "zaprzyjaźniłem się" z mistrzem Balzackiem. Fantastycznie zaś tworzyłem Madame Bovary wraz z panem, który przypisywał sobie autorstwo tej niezwykłej powieści, nazywał się chyba Flaubert. ;-) Dzięki za notkę. Utwierdza mnie w mojej nadzwyczajnej tendencji ignorowania i braku fascynacji tomiszczami gadulstwa.
0
Realne iluzje Honoriusza Balzaka - Przymiarka
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika alboalbo
7 lat temu Re: Nie przez hitlerka Oczywiście, że hitlerki się cieszą. Proszę przypomnieć sobie jakie to walczące o wolność formacje ukraińskie kolaborowały z SS. Widzimy ich flagi podczas obecnych ruchawek w Kijowie. Więc jednak hitlerki, to ich produkcji mapa. Niestety nie zapisałem www strony, wszedłem na nią przypadkiem.
0
Ukraina: obrazek i mapa
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika alboalbo
7 lat temu Re: @alboalbo Panie, mnie już głowa boli: marsze patriotyczne, marsze okolicznościowe, zamieszki, prowokacje, czteroletnia dyskusja, czy była brzoza, czy jej nie było, a jeśli była to..., a jeśli jej nie było to... Przecież to jest cały czas zawracanie głowy. Tylko, tylko i wyłącznie można tych "ludzi" wysadzić z siodeł SIŁĄ. To są psychopaci, jak większość polityków -- i dlatego nie należy się nad nimi użalać. Bereza Kartuska, ot, gdzie ich miejsce za rozłożenie Polski na łopatki. Kolejna utopia? Napisałem: "...niepodważalnie patriotycznych." Byli tacy w historii i jestem pewny, że są i teraz.
0
Jak Ozdrowić Polskę
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika alboalbo
7 lat temu Zapomniał Pan: "I ich kilka Zapomniał Pan: "I ich kilka tysięcy niepodważalnie patriotycznych oficerów. Tych także mamy, nie ma dwóch zdań." Bez nich niewiele da się zrobić.
0
Jak Ozdrowić Polskę
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika alboalbo
7 lat temu Autor Niebezpieczny tekst. Stąd chyba tylko jeden komentarz. Należałoby się zastanowić e.g., kto finansował rewolucję bolszewicką? I dokąd płynęły statki ze złotem rosyjskim po rewolucji? A w tytule: „... bankierski bolszewizm.” Nieporozumienie? Należałoby także przemyśleć: „Ich taktyka jest ta sama: zidentyfikować przeciwnika, którego trudno kontrolować, bo działa niezależnie (kiedyś „kułaka”, Żyda, dziś klasę średnią)...” Jakich „ich” – kim są? Kto kontroluje podaz pieniądza? Oprócz powyższych dwóch, wg mnie bardzo istotnych, uwag, znakomity, napisany zgrabnie po polsku, wstęp do rozdziału podręcznika historii na temat „współczesnych sił ekonomiczno-politycznych”, w którym to rozdziale mowa byłaby na temat ich poszczególnych składników. Piątka z minusem.
0
Rozdziobie nas bankierski bolszewizm...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika alboalbo
7 lat temu Autor No, to wiele pan powiedział tym lemingom... A może należało podać jakiś tytuł? Nie? Nie artykułu. Książki raczej. Na przykład "Cywilizacja żydowska" Konecznego, jest w sieci. Czy też książka się "była przedawniła"? Albo do opracowań (z materiałami historycznymi) powstań i kto tam nimi wtedy manipulował? Są takie miejsca, np http://myslnarodowa.wordpress.com/ No, ale leming do leminga -- to musi wyjść tak jałowo, jak ma wyjść. Czy się mylę?
0
Prekursor wojny polsko-polskiej
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony