Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika box2008
8 lat temu Bardzo dobry tekst, jasno i klarownie podsumowuje Pan "osiągnięcia" grupy Millera-Laska. Aktywność propagandowa obecnego szefa KBWL LP i Pawła Artymowicza "debeściaka", wydaje się spełnia dwa cele: jest odpowiedzią na zapotrzebowanie prorządowych mediów, którym konsekwentne odkrywanie prawdy o sprawie smoleńskiej wytrąciło pałkę z ręki oraz ma uniemożliwić odbycie rzetelnej, publicznej, debaty naukowców zespołu parlamentarnego i komisji Millera. Po reakcji strony rządowej, np. byłego min. Millera, widać jak mocno niewygodna jest (dla niej) propozycja otwartej dyskusji nad raportem KBWL LP, tak potrzebnej do wyjaśnienia szerszej opinii wątpliwości związanych z ww. opracowaniem.
0
POWTÓRKA Z KOMISJI
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika box2008
8 lat temu Re: krzysztofjaw W świetle informacji o TNT teza o zamachu jest jak najbardziej uprawniona, jako pierwszoplanowa przyczyna zagłady samolotu. Ciężar dowodzenia leży na tych, którzy uważają że zamachu nie było, niech wyjaśnią: skąd trotyl. Dziękuję za propagowanie notki. Ukłony
0
Jednak, trotyl na wraku tupolewa!
Obrazek użytkownika Janusz 40
Obrazek użytkownika box2008
8 lat temu veri I te właśnie przyczyny zwłoki, między innymi, należy wyjaśnić równolegle do zbadania samej katastrofy.
0
Jednak, trotyl na wraku tupolewa!
Obrazek użytkownika orgi
Obrazek użytkownika box2008
8 lat temu Wuj Mściwój Przegapiłem ten tekst na niepoprawnych, to drugi taki przypadek. Co do s 24, przypadek Kano (Kazimierza Nowaczyka) obrazuje najlepiej sytuację.
0
Trotyl jednak jest?!
Obrazek użytkownika TYBERIUSZ
Obrazek użytkownika box2008
8 lat temu Cezary Gmyz nie dał się wpuścić Manipulacja mogła być poziom niżej, tzn. informatorzy CG mogli być naprowadzeni albo inwigilowani. To drugie wydaje się bardziej prawdopodobne. Niezależnie od ww. to oznaka pękania tamy milczenia. :)))
0
Operacja "Trotyl"
Obrazek użytkownika contessa
Obrazek użytkownika box2008
8 lat temu Honic Dobre pytania, warte zastanowienia.
0
Smoleńsk - kłamstwo obnażone
Obrazek użytkownika benjamin
Obrazek użytkownika box2008
9 lat temu Tragedia Smoleńska zatacza coraz większe kręgi. To najważniejsza, od zakończenia II WŚ, sprawa i nie łudźmy się, jej konsekwencje nie są chwilowe. Wręcz przeciwnie. Jedynym porównywalnym, kalibrem i konsekwencjami, jest problem lustracji i dekomunizacji, których zaniedbanie kładzie się długim cieniem na ostatnich 23 latach.
0
Skandal w prokuraturze
Obrazek użytkownika Leniwiec Seed
Obrazek użytkownika box2008
9 lat temu Podzielam oburzenie, mam też świadomość, że sytuacja ta sama z siebie nie ulegnie zamianie. Zbyt dużo karier zależnych jest od ukrycia prawdy o Smoleńsku, by ludzie sprawujący obecnie władzę dopuścili do wyświetlenia tej sprawy. Potrzebny jest nacisk społeczny, metodyczny i konsekwentny. Trzeba rozmawiać o tym gdzie się da i z kim się da. Uświadamiać "zakręconych" przez propagandę i demonstrować wolę poznania prawdy.
0
Skandal w prokuraturze
Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Obrazek użytkownika box2008
9 lat temu To już możemy sobie gratulować najdroższej, nieistniejącej, elektrowni atomowej na świecie :(
0
Atomowy "Grad"
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika box2008
9 lat temu nurni Zgadzam się, że działania NPW zasługują na głębszy opis. Np. upublicznienie ekspertyzy IES z Krakowa, kłopotliwe dla Donalda Tuska, lecz nie zabójcze. Dla Moskwy - bez konsekwencji, negatywnych. NPW ordynarnie dyscyplinuje DT, ale jakie są wszystkie cele tej akcji?
0
Panorama smoleńska
Obrazek użytkownika R.Zaleski

Strony