Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Poloniae
9 lat temu Inna frakcja w demokracji bandyckiej; czytaj-okrągłostołowej Gawronski Rafzen "PO generalnie ma prawidłowy kurs, tylko że my zrobimy to lepiej”..." Też Pana zebrało na krytykę jedynej partii podobno Polskiej. Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.
0
Kampania powtórzonych błędów?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Poloniae
9 lat temu Zapytaj Kaczyńskiego oraz Wojciechowskiego Gawronski Rafzen ...że jest taka Petycja nr.1248/2007 do Parlamentu Europejskiego gdzie konkretna organizacja i konkretny Prezes ją napisał. Aby została przyjęta i rozpatrzona muszą być odpowiednie dokumenty. Więc pisanie, że w sieci nic nie ma jest kolejnym pomówieniem, oszczerstwem oraz kłamstwem Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.
0
"RAŚ" - jeszcze raz.
Obrazek użytkownika opornik45
Obrazek użytkownika Poloniae
9 lat temu Skołowany nie, okradziony tak.. Gawronski Rafzen ..przy czynnym udziale posłów PiS na zasadzie art. 18 k.k. Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.
0
"RAŚ" - jeszcze raz.
Obrazek użytkownika maciej1965
Obrazek użytkownika Poloniae
9 lat temu Zapytaj Kaczyńskiego ! Gawronski Rafzen On ci prawdę powie, nawet o tym jak mu Sassin życie uratował ! Prosimy o mailla z danymi osobowymi, odpiszemy niezwłocznie wraz z kopią dokumentu. Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.
0
"RAŚ" - jeszcze raz.
Obrazek użytkownika drozd
Obrazek użytkownika Poloniae
9 lat temu To ty tak bronisz masonów i żydów ? Gawronski Rafzen A Polacy w tym twoim świecie, gdzie są ? Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.
0
"RAŚ" - jeszcze raz.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Poloniae
9 lat temu Opisaliśmy dyskryminację Gawronski Rafzen Zawsze należy liczyć się z negatywnymi opiniami. Jednak nie mogą one być formą jednozdaniowych nieuzasadnionych pomówień lub oszczerstw bez reakcji ze strony portalu. Jest to napisane w oświadczeniu P. Gawrońskiego. W panelu czołówki promuje się konkretne osoby lub wydarzenia na zasadzie, nie ważne co się mówi lub pisze najważniejsze jest, aby wybrane osoby pojawiały się w tytułach. To jest zakamuflowana i pospolita reklama opinii oraz konkretnych osób tak jak nazwisko Gross, które na stronie wisi już kilka miesięcy pod pretekstem petycji. W tej formie nie chodzi o ściągnięcie petycji, tylko o ściagnięcie nazwiska, itp. Informacja o utajnieniu informacji o trzęsieniu ziemi w Polsce, która była testem dla administratorów udowodniła, że nawet takie sprawy o których wszyscy milczą nie znajduje poparcia w właściwej prezentacji, nie wspominając o pospolitej witrynie wyborczej Kurtyki, która poszła w ślady swego wodza i zwyczajowo nie odpisuje na komentarze. My poważnie traktujemy wszystkich i staramy się odpowiedzieć na każdy komentarz z większym lub mniejszym skutkiem zrozumienia, ale to jest inny temat. Ps. link dot. Chrześcijan w Polsce i prosze nie kierować spraw na określone tory myślowe czytelników: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ko%C5%9Bcio%C5%82y_i_zwi%C4%85zki_wyznaniowe_w_Polsce Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.
0
"RAŚ" - jeszcze raz.
Obrazek użytkownika tadman
Obrazek użytkownika Poloniae
9 lat temu Jadwiga Chmielowska Gawronski Rafzen Gawronski Rafzen Szanowna Pani. Jestem pełen podziwu dla Pani wpisów. Obelgi i pomówienia proszę zostawić sobie odnośnie swych kandydatów z PiS-u lub innych polityków rzekomej prawicy. Wiem, że nasze odmienne stanowisko dot. wyborów jest Pani cywilizacyjni obce ze względu na Pani preferencje socjalistyczne, wynikające ze środowiska społecznego utożsamiajace się z opozycją robotniczą w Polsce. Upominając się o swoje i my także jak Kowalczykowie odnosimy sie do meritum spraw. Dekret Bieruta i Ustawa o Reformie Rolnej. Tych spraw w programie PiS-u nie ma. Więc proszę nie wypowiadać się jako kontynuatorka tej linii politycznej nie majacej nic wspólnego z prawem i sprawiedliwością Polaków !!! Podawanie faktów bądź upominanie się o swoje jeżeli to kłóci się z Pani preferencjami politycznymi, w Pani mniemamiu i Pani podobnych nie powinno mieć miejsca. Każdy sądzi według siebie. Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.
0
Śląsk to też bracia Kowalczykowie
Obrazek użytkownika box2008
Obrazek użytkownika Poloniae
9 lat temu MAX tworzy nową rzeczywistość Gawronski Rafzen Dziękujemy, że przypomniał Pan kard. S. Wyszyńskiego. Jak widać po wpisach tacy jak MAX i inni, są bardziej wiarygodni od zdefiniowanych już dawno doktryn Narodu Polskiego. Masoneria i inne tajne sekty, są tutaj zaciekle bronione na tym portalu. Dlaczego oni to robią ? Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.
0
RAŚ-owcy na listach PiS?
Obrazek użytkownika demonica
Obrazek użytkownika Poloniae
9 lat temu Maria Nowak Poseł na Sejm Gawronski Rafzen "Jedyną prawdą we wspomnianych tekstach, jest fakt, że jestem Ślązaczką od pokoleń i tym faktem się szczycę. Będąc aktywnym i lojalnym członkiem PiS, zabiegałam w Sejmie o sprawy Śląska, bo tak widzę swoją misję." Szanowna Pani. Posiada Pani poważne problemy zrozumienia rzeczywistości, udowodnionej poważnymi badaniami miedzynarodowych naukowców. http://rafzen.wordpress.com/2011/08/14/deklaracja-stowarzyszenia-ziemianskiego-z-okazji-swieta-najswietszej-maryi-panny/ Powinna Pani być Polką, ponieważ to od Polaków Pani otrzymuje wynagrodzenie, nie od Ślązaków. Jest Pani w Polskim Sejmie, nie w Śląskim. Ślązaków jako grupy genetycznej nie ma. Rozsiewanie fałszywych informacji, jakoby istniał naród śląski oraz deklaracje o przynależności do takiego narodu, to działanie niezgodne z prawem i prawdą naukową. Rafał Gawroński Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce. Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.
0
RAŚ-owcy na listach PiS?
Obrazek użytkownika Iranda
Obrazek użytkownika Poloniae
9 lat temu Czy można upomnieć się o swoje ? Gawronski Rafzen Widocznie nie można upominać się o swoje, ponieważ nawet opozycja jest z nadania Kiszczaka i Jaruzelskiego. Gdy im się to mówi lub pisze, na swoją obronę mają obelgi i pomówienia oraz plucie jadem nienawiści do drugiego człowieka. To tacy chrześcijanie mają nas reprezentować ? Jeżeli przez tyle lat mając władzę nie mogli naszej rodzinie pomóc to oni chcą pomóc Polsce ! Żarty !!! J. Wojciechowski bezczelnie wypisywał na blogach, że Gawroński gryzie rękę którą wyciągają do niego. Wyciągali rękę tylko chyba po łapówki ponieważ nic nie zrobili. Rolnicy jak są zamykani do więzień gdy myli się urzędnik, to podobno nie jest sprawa Wojciechowskiego, Wiceprzewodniczącego Komisji Rolnictwa Parlamentu Europejskiego To nie są żarty, to bezczelna drwina z rolników i Polaków. Dzisiaj bezczelnie twierdził w Radiu Maryja, że jeżeli wygrają wybory to w przypadku nierównych dopłat PiS zaskarży sprawę do Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości w Luksemburgu. Ile lat jest taka patologia w rolnictwie (od 2004r,) a ten kolejny matoł po Tusku warunkuje zaskarżenie dopłat wygraniem wyborów!!! Do cholery z nimi !!! Na stos wyborczy niech ta beznadzieja i zasada wyboru mniejszego zła skończy się raz na zawsze! Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.
0
Śląsk to też bracia Kowalczykowie
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony