Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Nathanel
9 miesięcy temu wystarczy ustwić limit na zakupy internetewe np 10 zł i można go podnieść najedna transdakcję a potem znowu go obniżyć
1
Na co zwracać uwagę biorąc kredyt.
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Obrazek użytkownika Nathanel
9 miesięcy temu Pomysł nie jest nowy. Podejmowano próby już w 2011 rokukiedy jeszcze pojęcie "bloger" coś znaczyło. Można poczytać https://coryllus.neon24.pl/post/14007,relacja-ze-spotkania-rady-blogerow-ne lub https://www.salon24.pl/u/carcajou/293150,nowy-ekran-bankrutem.Do zorganizowania blogerów NIKT nie dopuści ani rząd ani opozycja. Wolne media są dla nich zagrozeniem
2
Stowarzyszenie Blogerów Polskich?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Nathanel
9 miesięcy temu Już dość dawno zamknąłem wszystkie karty kredytowe Dla wygody przy zakupach używam tylko karty debetowej o ograniczonej kwocie.
5
Na co zwracać uwagę biorąc kredyt.
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Nathanel
9 miesięcy temu Ludzie sami wszysto ujawniają na Pejsbuku ,Twitterze i gdzie się da.
2
E-recepty od 1 stycznia 2020: rząd, hakerzy i służby, będą wiedzieć na co chorujesz
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Nathanel
1 rok temu Piękna globalistyczna agitka. Wkrótce dowiemy się że w Wenezueli władza atakuje społeczeństwo bronią chemiczną zamiast tak jak we Francji traktować demonstrantów kanapkami i bezami.Idąc w tym kierunku może się jesienią okazać, jak znowu wygra PiS, że naród wybrał nie tych co trzeba  jakiś chłystek orzeknie że taka sytuacja jest niedopuszczalna i na szefa rządu wyznaczą Rabieja albo Biedronia.Ludzieee. Skorzystajcie z własnych oczu, uszu,mózgów bo inaczej ostanie sie Wam tylko LGTB+ (jak Kosiniakowi).
5
Wenezuela - katastrofa energetyki
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Nathanel
1 rok temu s_PO_KO towarzyszko emerytko. Chyba twoich świadczeń PiS nie obciął? Bo inaczej czemu taki zwrot  i tęsknota do sierpa i młota. Jeśli wiadomości telewizji POLSKIEJ są takie nudne wystarczy pomyśleć. Każdy telewizor jest jest wyposażony w pilota i można ze swojej ulubionej TVN się nie przełączać tam przecież mówią całą prawdę i tylko prawdę z całego świata. Tam ani słowa antypisów?Że też na starość niektórzy dają swój mózg aż tak wyprać a może to "spust surówki z czasów PRL" , jak oliwa sprawiedliwa, wypłynął na wierzch świadomości towarzyszki emerytki.Dla mnie to zwykła podłość politruka w spódnicy.Dziś już nie montują na ulicach propagandowych "szczekaczek" ale promują je w internecie.
5
Antywiadomości TVP
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Nathanel
1 rok temu . .
7
Dr Tusk na Ukrainie wyglądał jak grabarze kuple Nikosia Dyzmy
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Nathanel
1 rok temu no cóż Wielokrotnie mówiłem że oceniać wpisy powinni mieć prawo tylko inni autorzy prowadzący bloga na portalu i to pod warunkiem że ocenie towarzyszy komentarz z uzasadnieniem albo lepiej nazwijmy to recenzją.Komentatorzy powinni mieć wyłącznie prawo do napisania swojej opinii, wniosku, sugestii lub wlasnego punktu widzenia na sprawę.Po drugie. Polska kultura wymaga aby gospodarz nie pozwalał obrażać swoich gości a właściciel portalu jest właśnie gospodarzem a blogerzy i komentatorzy gośćmi. Zezwalanie na obrażanie gości pod pozorem jakichś praw  mnie akurat dziwi.Prowadzi to do tego że będą odchodzić z portalu ludzie tacy jak ja a pozostanie chamstwo.Ja już miałem nie pisać ale wróciłem na skutek sugestii jednego z szanowanych Niepoprawnych, który informował mnie że problem został rozwiązany Okazuje się że jednak wszystko wróciło do stanu pierwotnego.Więc dopóki sytuacja nie wróci do normalności ja obrażąć się tu nie pozwolę.  Niech będzie jak w tytule.
9
Zostańcie sobie ze swoją psychopatką
Obrazek użytkownika Gawrion
Obrazek użytkownika Nathanel
2 lata temu Racja. Pan Radziwiłł został osamotniony na pustyni i to nie w oazie. Mam o tym informacje nie pierwszej reki ministra ale z drugiej (jego przyjaciela). Pan Radziwiłł wie dobrze co należy robić ale był jak ten przysłowiowy mer miasta który nie przywitał Napoleona salwą dział armatnich. Zapytany dlaczego odpowiedział że jest tysiąc tego powodów. Proszę je wymienić rzekł Napoleon. Na to mer - po pierwsze nie mamy armat. Proszę dalej nie mówić stwierdził Napoleon.Minister Radziwiłł był jak ten mer.Został złożony jako żertwa ofiarna na ołtarzu opozycji.
8
Prezydent Duda wystawia się na licytację u Owsiaka.
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
Obrazek użytkownika Nathanel
2 lata temu A aborcja jest zgodna z naturą? Moim zdaniem każda aborcja "na życzenie" powinna być warunkowana także zgodą na sterylizację.Na sprężynkach i sterylizacji się nie znam ale mogę Cię zapewnić że na ludziach znam się zupełnie nie źle.Kiedyś już prowadziłem dyskusję na ten temat ze znaną blogerką ( z innego portalu). Nawet rozmawialiśmy na ten temat przez telefon dlatego rozumiem te osoby którym się moje poglądy nie podobają. Obiecałem jej że nie będę na forach prowadził dyskusji o aborcji ale nie obiecałem że nie będę moich ocen publikował. I niech tak zostanie.
4
Głosowanie o aborcji w Sejmie ujawnia chorobę wściekłych krów
Obrazek użytkownika Verita

Strony