Komentarze użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
7 lat temu Co to ma być?       Obrzydliwe!  Czy Tusk naprawdę nie dostrzega niestosowności swojego zachowania?   Poza tym wciąga rodziny Stochów i Bonków w bardzo niezręczną sytuację.       Z dotychczasowych medialnych relacji zdążyłam zorientować się, że nasz złoty Kamil, w przeciwieństwie do Małysza, ma dobrze poukładane w głowie, kocha Ojczyznę,  Boga , tradycję.    Za Szachownicę na kasku , za ucztę radości, za to, że jest właśnie taki - wielkie dzięki .  
15
Hiena cmentarna
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
7 lat temu                          Uhonorował zasługi swojego.    Taaaaaaki zasłużony arcybiskup    ...ale on przecież nikogo nie skrzywdził !  Ciekawe, czyje sumienie obciąża nagła, dziwna i tajemnicza śmierć synów pułkownika Kuklińskiego?
2
Lamos Odznaczony !!!!
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
7 lat temu Wzbudza bardzo pozytywne uczucia      W tej atmosferze wielkiego konfliktu w rodzinie Niepoprawnych jest jak powiew świeżości. Pozwala wyciszyć się i dostrzec jedynie ważne rzeczy. Wierność, lojalność, skromność charakteru wręcz pokorę, czyli w pełnej krasie MIŁOŚĆ właśnie. Gdybyśmy tak wszyscy potrafili choć odrobinę zrezygnować z SIEBIE- nie byłoby tej awantury w Niepoprawnych.      Usłyszę zaraz o trollach, agentach itp, którzy na NP się zakradli.  Takie jest życie! Polecam metodę bł.Jerzego Popiełuszki - Zło dobrem zwyciężaj.
0
Musisz To Przeczytać! To Ważne...
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
7 lat temu    Jak zapewne    Jak zapewne większość Niepoprawnych nie rozumiem sedna sporu, ale również zauważyłam, że dzieje się coś niedobrego. Czasami bałam się zabrać głos, by nie być obrzucona niewybrednymi epitetami. W takiej atmosferze ciężko się pracuje, nie wspominając o budowaniu jedności.     Przykro to mówić, ale gdziekolwiek ta "większość" będzie działać, to z takim adminem, który rozmówców traktuje jak chłopców do (wyżycia) bicia- długo się nie ostoi.
0
πάντα ρει και ουδέν μένει..
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
7 lat temu                             Pamiętam wieczór powyborczy w sztabie PO. Wtedy, gdy Tusk poniósł klęskę w wyborach prezydenckich... i wypowiedż tegoż do kamery... i jego emocje...            Nie wiem, czy tylko ja to zauważyłam?   Monstrualna złość , zwężone oczy, błyskawice w spojrzeniu, rozbiegany wzrok, napięte do granic możliwości mięśnie twarzy i słowa- rzucone zapowiedzi "utrudniania" kadencji. Zobaczyłam wtedy opętanego, chorobliwie mściwego człowieka.  Pupil postkomunistycznych salonów - "rozwydrzony bachor"- nie dorósł do przyjęcia na klatę- porażki.   Nie dorósł też do żadnej funkcji państwowej, niosącej ze sobą odpowiedzialność.           To, co już wiemy, bo przeżyliśmy, niestety tylko utwierdza w przekonaniu, że Tusk jest osobą z patologiczną ambicją bycia kimś ważnym, bez należytej podbudowy intelektualnej, bez charyzmy, bez ogólnie respektowanych i pożądanych zasad, próżny i pyszny.            Przecież to chyba niemożliwe, aby cała PO z jej sympatykami i satelitami była zaślepiona! Czy nikt nie dostrzega, dokąd prowadzi nas wódz Tusk? Czy jego zwolennikom podobałoby się, gdyby nad ciałami najbliższych osób roznosiła go radość z okazji udanego pozbycia się rywala? Co tam ofiary, najważniejsze, że pozbył się Kaczora i generałów. A jakich ma sprzymierzeńców- pozazdrościć!  Bo któremu z nas Putin pomaga?
0
Co mówi premier o głośnym zdjęciu z Putinem?
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
7 lat temu Bożena Cz. Bożena Cz.
0
PO wyprzedza PiS o 9 pkt. - sondaż TNS z tezą
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
7 lat temu                    
0
PO wyprzedza PiS o 9 pkt. - sondaż TNS z tezą
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
7 lat temu       Oni zrobili to z       Oni zrobili to z premedytacją, gdyż wiedzą, że poważny naukowiec, badacz - na tak zadane pytanie odpowie, że istnieje taka ewentualność. Nie świadczy to żle o profesorze Ciszewskim, lecz o dziennikarzu i stacji, bo zmanipulowali odpowiedż  w ten sposób, przed jakim przestrzegał chwilę przedtem profesor    Dzięki za ten film- świetny.  Takich błyskotliwych ludzi, mądrych i niezwykle inteligentnych jest nam dzisiaj potrzeba- tak nam dopomóż Bóg.
0
Rozjechany dziennikarzyna w Polsacie przez prof.Cieszewskiego Brawo !
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
7 lat temu "Na lotnisku w Smoleńsku "Na lotnisku w Smoleńsku nie ma już brzozy, o którą skrzydłem zawadził Tu-154M. Część terenu bezpośrednio przylegającego do miejsca, gdzie rozbił się polski samolot to dziś plac budowy."            Jeśli jesteście długoletnimi obserwatorami i czytelnikami blogowiska Niepoprawnych, to będziecie pamiętać list rosyjskiego dysydenta Władimira Bukowskiego do nas- Polaków po zamachu( wtedy się mówiło - katastrofie) w Smoleńsku.          On jako jeden z pierwszych przewidział wszystkie następne kroki Rosjan. Przewidział, że teren zamachu stanie się wkrótce jednym, wielkim placem budowy. Niedługo nie będzie czego badać!     Nie mogę opanować bezsilnej złości, gdy widzę , jak z premedytacją polski rząd  zaprzepaszcza wszystko. Wiem, że robi to celowo , bo ma umaczane we krwi  ręce. Ale, że w tym otumanieniu tkwi duża część rodaków, przyklaskując rządowym pacynkom .  Chciałabym, aby to był tylko senny koszmar, by po przebudzeniu powiedzieć- co za ulga!       Niestety koszmar na jawie nie ma końca. Rozbuchany przemysł pogardy  zbiera wciąż żniwo: z niewyrobionych politycznie ludzi produkuje zastępy prześmiewców, którzy nie znają ani przyczyny, ani tła, ani konsekwencji nie są w stanie przewidzieć. Najważniejsze by obśmiać i wykpić tych, z których śmieje się lewacki, prostacki salon warszawki, tvn-y i ( niech użyję określenia astronomicznego  lecz nie gwiazdy, a...) "czarne dziury" polskiej medialnej przestrzeni- Lis, Tadla, Olejnik, Gugała, Durczok, Kolenda-Zaleska itp.  
0
Rozjechany dziennikarzyna w Polsacie przez prof.Cieszewskiego Brawo !
Obrazek użytkownika Anonymous
Obrazek użytkownika Bożena Czachorowska
7 lat temu Przebudzenie      Przebudzenie następuje. Powoli, ale postępuje.. Przypomnijmy sobie czas tuż po zamachu w Smoleńsku. Wtedy większość nie wierzyła, że mógł to być zamach. Przeciwnie, przytwierdzano wersję nacisków, pijanego generała Błasika itp.  Dzisiaj do  świadomości Polaków przebił się fakt zamachu. Brakuje może odwagi, a może  charyzmatycznej osoby, która by nas wszystkich poderwała. Meanstrem to wie, dlatego tak podle szkalują i ośmieszają wszystkich, którzy mogliby stać się  naszym przywódcą.. Stąd ataki również na Kościół, bo jak pewien komentator  zauważył, to właśnie ta instytucja jest w dalszym ciągu ostoją polskości i wielką siłą- więc trzeba go ośmieszyć, umaczać w brudzie- by nikt nie zechciał się z nim identyfikować. Wykluczy się w ten sposób potencjalnie najważniejszego przeciwnika.  Oni wiedzą, że Polacy są zapracowani na kilku etatach, by zapewnić rodzinom godziwy byt i dzieciom edukację, dlatego nie mają możliwości śledzenia na bieżąco wszystkich wydarzeń, o refleksjach własnych nie wspominając. Na to trzeba mieć warunki ( czas, żródła informacji i odpowiednie analizy i komentarze).          Tak ten "krwawy" rząd przemyślnie toczy z nami walkę na wszystkich obszarach naszej świadomości. Lecz jest to w ich wydaniu desperacka walka o przeżycie. Wiedzą, że toną, więc podjęli jeszcze rozpaczliwą, samobójczą dla narodu próbę. Byleby sami przetrwali , to Polskę mogą poświęcić!   Trzeba o tym mówić, rozmawiać, głosić - wszędzie.
0
MOGLIŚCIE ICH NIE ZABIJAĆ !!!
Obrazek użytkownika Anonymous

Strony