Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Leszek1
1 dzień temu Dzieki Panie Janie. :-)
2
Kto dziękuje wirusowi? The Gates of Delirium
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
2 dni temu 5* Komunizm to świetne narzędzie-droga do satanizmu. Satanizm wiąże się z aktami sodomicznymi i krzywdzeniem dzieci, każdym przestępstwem przeciwko godności człowieka. Może to nadinterpretacja, ale proszę samemu poszukać, jest trochę o tym informacji w sieci.Pozdr!
0
suki w rui
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
2 dni temu Nominowany przez Izrael Jan P do Nobla, za rymy z kibucu, plujące na Polskę i Polaków.Gdy po pracy wywalania gnoju w kibucach, rymy gnojne wylewa na papier odpoczywając.Jaka praca takie rymy.
2
Kolejna prowokacja. Dr Ewa Kurek rzekomo nawołuje do mordów
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika zwykły polak
2 dni temu Tą tanią żywnością z Ukrainy amerykańscy Żydzi wykoszą - - konkurencję i wielu europejskich producentów, - niestety i nas wypchną z rynku bo tam są najlepsze ziemie w Eurazji dla rolnictwa. Kiedyś te ziemie były nasze ale staliniowski ludobójaca takiego burderlu narobił że trudno to wszystko do dziś poskładać. Przypomnę że platforma bandytów oddała gratis na Ukraine szczepy i rozsady naszych jabłoni które u nas były chodowane i tworzone odmiany przez wiele dziesięcioleci. PS - platforma tych antypolskich q**ew oddała też gratis firmie GetBack dane odobowe wielu milionów Polaków aby pasożytnicze żydo-bolszewiki z firm prawniczych miały ułatwienie w okradaniu Polaków. Wyprowadzili też około połowę ksiąg wieczystych. Teraz w całej Polsce przejmują nielegalnie ziemię i to o to idzie ten cała walka ze zbójami w togach bo oni z tego dostają działki w nie "zabójczych kopertach".
5
77 lat temu żydowscy partyzanci wymordowali Polaków w Nalibokach
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
3 dni temu O swoim sumieniu prawisz Bo mnie sumienie nie dręczy i spokojnie mogę w lustro spoglądać bez obaw.Z własnej autopsji to napisałeś??? Bo mojej nie możesz znać. Ale wy ludowy PiS w swoim zadufaniu, myślicie że wiecie wszystko najlepiej.I nie naprężaj się i nie kozacz i nie odpisuj.
5
"Prawdziwi patrioci z portalu NP"
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
3 dni temu Patmo a kto teraz rządzi??? Kosmici czy PiS, bo z twego wpisu wygląda że to kosmici teraz w Polsce rządzą.
1
suki w rui
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Leszek1
5 dni temu No i popatrz no, Panie Janie. Juz bylem prawie calkowicie przekonany, ze to tylko bolszewicy, noszacy te smieszne szpiczaste czapeczki, pragna zeby Polska byla Polska. A tu mi dolaczasz do tego jeszcze Zomowcow liczacych paleczki.Wprowadzasz chaos pojeciowy!Ewentualnie moge sie jeszcze zgodzic na polskich faszystow odzianych w ruskie onuce. Ale zomowcy z paleczkami - to juz troche za duzo.   :-)Pozdrawiam.
-2
Podmiotowość czy przedmiotowość
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 tydzień temu Niezmącona wiara? Niczego takiego nie deklarowałam. Niestety, Karnowski ma rację w tym sensie, że od ścigania przestępstw są organa ścigania, a nie prezydenci miast. Tylko śledczy i sądy mają odpowiednie środki i kompetencje. Prokuratorzy - do ustalania stanu faktycznego i oskarżania, a sądy - skazywania. Jako prezydent Karnowski wypowiadał umowy z bandziorami, ale przecież do finalizacji takich spraw gospodarczych potrzebne są sądy, gdyż najemcy wykorzystują wszelkie środki proceduralne.Czy Pan obejrzał ten film? Dorzucam jeszcze jeden:https://www.youtube.com/watch?v=ygzN5VaLSIgPomińmy sympatie i antypatie polityczne Karnowskiego, ale już 5 lat temu mówił, że niezbędne jest zaangażowanie organów ścigania, że bez prokuratorów nie da się ścigać pedofilii.. 
3
Teatrzyk Sekielskiego versus Teatrzyk Latkowskiego...
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika zwykły polak
1 tydzień temu Na tym pogrzebie była niezła zadyma - - na wszelki wypadek gdyby bolszewia chciała te filmy ukryć to już dawno je skopiowałem i wstawię ponownie albo dla konspiracji poproszę kogoś innego. Ja wszystkie materiały przeciw czerwonym mordercom powielam i archiwizuję.
2
Czyją własnością jest Polska?
Obrazek użytkownika jan patmo
Obrazek użytkownika zwykły polak
1 tydzień temu Jego DNA już nie da rady zbadać - dlatego go FSB spopieliło - aby zatrzeć ślady tej sowieckiej matrioszki, no chyba żeby jego kudły gdzieś znaleźć ale grupę krwi i możliwe pochodne konfiguracje da radę. Najdłużej zęby człowieka trzeba palić i dlatego w krematorium jest temparatura chyba ze 2,5 tys. stopni. Normalny ogień tych kości nie zniszczy. Swoją drogą to jest makabra że polskie Służby Specjalne jeszcze się tym nie zajęły i zwykły Polak musi im to podpowiadać. To przez to że tak łatwo nami kręcą to i nie mają obcy dla nas szacunku bo zbyt łatwo im to wychodzi jak na Bolka nas nabrali na 30 lat ! - i dzięki niemu obalili pierwszy Polski Rząd od 1945 roku. Potem faszysta tusk rządził Polską to aż wszyscy się za głowy łapali. Chyba wszyscy o tym rudym folksdojczu wiedzieli na świecie tylko nie my Polacy.
3
Czyją własnością jest Polska?
Obrazek użytkownika jan patmo

Strony