Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jer
2 lata temu Kula w łeb To jest wojna o Polskę, o naszą ojczyznę. Dla zdrajców kara może być tylko jedna; kula w łeb lub stryczek. 4 Co boli Rosję i Władysława Kosiniaka-Kamysza ?
Obrazek użytkownika Skorpion48
Obrazek użytkownika janksero
2 lata temu Skorpion48 Wszystko to prawda. To cwane bractwo, na komunie szkolone, przekaz / know- how praktyki politycznej  :)/ ćwiczone od lat 40 - tych, przekazywane z pokolenia na pokolenie. Chytrość i spryt w postępowaniu, bez  sentymentów i skrupułów. Po 89 r prawo do nazwy PSL było przy  Romanie Bartoszcze, bracie zamordowanego przez SB Piotra Bartoszcze. Autentyczni, twardzi antykomuniści z Kujaw. Zrobili go szefem stronnictwa, proszę bardzo, "odnowa", "chcemy zmian"  po czym jak już mieli nazwę, to z dnia na dzień go "wyślizgali", odwołali. :).  6 Co boli Rosję i Władysława Kosiniaka-Kamysza ?
Obrazek użytkownika Skorpion48
Obrazek użytkownika janksero
2 lata temu Skorpion48 Hm, nie ma partii tak okopanej, etatystycznej i mocnej w  "trwaniu"  jak PSL. Ilość członków tej partii, to ponad 100 tys !!  na rok 2016, / wiki /o czym się nie pamięta. Więcej niż wszystkie partie w Polsce  razem wzięte :). I ogromna większość na jakimś etacie z biureczkiem, samorządowym lub państwowym, lub w radach, wójci, stanowiska decyzyjne w gminach. Płatne. Na wsi i na prowincji są bardziej rozbudowane więzy rodzinne. A rodzina też przy takim i  pożyje,  coś załatwia, dzieci dorastają, "uczone", "specjaliści" to trzeba im jakieś biurko załatwić nie tylko ta najbliższa, ale dzieci szwagra, kuzyna,  też :) A przecież w rodzinie jest jeszcze ojciec, mama, ciocia, wujek.... na jednego PSL owca, członka partii to z dziesięć głosów wyborczych dla PSL, dobry milion. To nie żarty, bo Polska nic z tego nie ma. Cale "fundusze unijne" dla wsi, dziesiątki miliardów przez ostatnie 15 lat, to kto dzielił ? Komu ile, aby czasami "niezrzeszeni" nie dostali za dużo i nie urośli w siłę. Złota epoka dla PSL. To i na wsi, na prowincji,  jedna noga przy proboszczu, druga, przy  pieniądzach. Kogo stać by więcej na parafię sypnąć w razie potrzeby, tego co ma, czy biednego ?. Z łatwego pieniądza, to i łatwiej coś dać. To z kimś proboszcz musi się bardziej liczyć, kto pójdzie w Boże Ciało przy księdzu pod baldachimem w procesji ? Niebo, niebem ,ale żyjemy na ziemi,  życie na ziemi ma swoje prawa. Oczywiście tam, gdzie oni mocni. To nie tak, że wszędzie. Np. w woj lubelskim tak, a już na  Podkarpaciu  słabsi.  Pozdrawiam. 4 Co boli Rosję i Władysława Kosiniaka-Kamysza ?
Obrazek użytkownika Skorpion48
Obrazek użytkownika Bogdan Czajkowski
2 lata temu "Nowa arytmetyka" owego "wołka zbożowego" i innych! Postaram się odszukać na kompie (jeśli znajdę czas) - i wkleić tutaj - swój złośliwy wierszyk, poświęcony niedouczonym głupkom - wśród nich: Wołkowi, na łamach "Życia", gdzie użyłem tego określenia: "wołek zbożowy" - którzy ogłosili początek XXI wieku w dniu... 1 stycznia 2000 r.! [Gdzieś to opublikowałem - przed ok. 20 laty - ale już nie pamiętam (w tej chwili) gdzie..?]Oczywiście podzielam opinię, że Wołek to wyjątkowo obrzydliwa postać; załgana do "szpiku kości"! Tu odsyłam także do drugiego swojego komentarza, w którym także wkleiłem link do mojej publikacji sprzed lat - na salon24.pl - na temat Wołka i jego ucznia, Jana Wróbla! Oraz ich "uczciwości inaczej":https://www.salon24.pl/u/bogdan-czajkowski/88519,casus-i-uzus-wrobla-wiernego-ucznia-wolka,2  3 Tomasz Wołek. Obrzydliwa postać polityczno - publicystyczna.
Obrazek użytkownika Skorpion48
Obrazek użytkownika markowa
2 lata temu @Skorpion48 - też jestem Skorpion48 :) :) :) Jesteśmy wychowani na dobrym jedzeniu, powietrzu, czystej wodzie. Dziwne siły usiłują nas zaszufladkować jako 'seniorów na przemiał'. Ktoś chce odciążyć system emerytalny kosztem całkiem zdrowych ludzi, którzy swoim życiem zasłużyli, aby nareszcie móc pożyć swobodnie. Podoba mi się postawa Aleksandra Łukaszenki wobec histerii wywołanej przez autorów "wirusa szytego na miarę".faszyzm sanitarny w natarciu! Nie dajmy się! 1 Prima Aprilis - pamiętacie najlepsze żarty?
Obrazek użytkownika Skorpion48
Obrazek użytkownika Hoyt
2 lata temu @Skorpion48 Tusk w tym przypadku, to egzemplifikacja współczesnego zła XXI wieku. Stalina, Bieruta, Gomółkę znam z kart historii, ale Gierka już przeżyłem. Pozdrawiam. 4 Prima Aprilis - pamiętacie najlepsze żarty?
Obrazek użytkownika Skorpion48
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
2 lata temu Najśmieszniejsze jest to, że Konfederacja nie zaskakuje nikogo, kto obserwuje scenę polityczną RP po 1989 r. Kolejny projekt, obliczony na odebranie wyborców PiS. Po prostu w Sejmie miało być, jak jest w Senacie. A Bosak dawno by poszedł za Giertychem, ale w "w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem". ;) 9 „Konfederacja stoczyła się”.
Obrazek użytkownika Skorpion48
Obrazek użytkownika lwowianka
6 lat temu ODSZKODOWANIA Tusk ze Sławomirem Nowakiem zobowiązali się do zapłaty Żydom 65 miliardów dolarów za restytucję mienia pożydowskiego.. Oto nasze odszkodowania.   5 TEKST KTÓRY WSTRZĄŚNIE ELITKĄ - ADOLF HITLER BIS - GUY VERHOFSTADT
Obrazek użytkownika Skorpion48
Obrazek użytkownika chrisdigger
6 lat temu Dekownik glonajd w Akwarium . . Japierdolekurwafaszystowska bladz - sufit sie przypadkiem nie zwalil na lysy czereb ? Robusz tutaj za klake ? - SmutekchujewewsiGluchaDolna .   Max von Stirlitz . -4 Otoczmy PO, .N, PSL, GW i KOD kordonem sanitarnym
Obrazek użytkownika Skorpion48
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
6 lat temu KODowe BYDLO... kolejny raz odkrylo swoja twarz. To jest w prostej linii nasz wrog i tak nalezy ich traktowac ! pzdr. 4 Potencjalni zbrodniarze zabierają głos!
Obrazek użytkownika Skorpion48

Strony