Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika benjamin
9 lat temu Re: Kryska Ellenai, nie siej plotek. To nie były stare trampki, tylko prawie nowe (model zeszłoroczny) klapki kąpielowe. A to znacząco zmienia ocenę całego incydentu, czyż nie? pozdr... /benjamin UWAGA! znowu grasuje!
Obrazek użytkownika mrok13
Obrazek użytkownika ellenai
9 lat temu Maruś Aroniowa nalewka? A to trafiłeś! :) Tylko raz piłam aroniową nalewkę domowej roboty, którą dostałam jako świetne lekarstwo na przeziębienie. Flaszka była słusznych rozmiarów, a przeziębienie przeszło szybko, więc mogłam się delektować tym trunkiem także i potem. Wszystko, co dobre, jednak kiedyś się kończy i nigdy więcej już nie miałam okazji takiej nalewki skosztować. Szkoda, bo miała wyjątkowy smak. Dziękuję Ci za łyk muzyki i ładnych obrazków :) A zazdrosnemu strzeżeniu gramofonu i własnych czarnych krążków z muzyką wcale się nie dziwię. Doskonale pamiętam ten ból, gdy nieostrozny gość postanawiał obsłużyć się sam i nagle słyszało się ten zgrzyt igły gramofonowej niezbyt starannie położonej na naszej ukochanej płycie :)) Schody do Nieba – Wejście
Obrazek użytkownika mrok13
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
9 lat temu Traube Jan Bogatko ...no to ładnie,że czasami pisze Pan "Wehrmacht" poprawnie. Ja chodziłem do szkoły, w której na czerwono podkreślano mi każdy błąd ortograficzny. O inflacji oświaty też już nieraz pisałem, pozdrawiam, Czy „Tutejsi” mają świadomość narodową?
Obrazek użytkownika mrok13
Obrazek użytkownika synteticus
9 lat temu @Jan Bogatko Dlatego tak pasuje tu tutył przez Pana uwidoczniony: Jidyszland. Jidysz to przeciez mieszanina niemieckiego i zydowskiego. I taka historia nam bedzie pisana. Pozdrawiam cui bono Czy „Tutejsi” mają świadomość narodową?
Obrazek użytkownika mrok13
Obrazek użytkownika all10101
9 lat temu A job'  twoju ... :-) Chcą zniszczyć symbolikę Grobu Nieznanego Żołnierza !
Obrazek użytkownika mrok13
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
9 lat temu proxenia Jan Bogatko ...nie, ja tę sprawę pamiętam sprzed lat. Milo mi,że Pani poleca radio, dla którego pracuję jako korespondent w Niemczech (na antenie co czwartek, około 7.45 w audycji Krzysztofa Skowrońskiego), Pozdrawiam, Telegram: wiadomość roku!
Obrazek użytkownika mrok13
Obrazek użytkownika Generał Rokurota
9 lat temu Przykro mi, ale: http://www.youtube.com/embed/b6hSK8CluxQ To, o co mi chodzi jest gdzieś od 5. minuty. Nie mam pojęcia, jak wkleic youtube. Pozdrawiam. Niezasłużona obecna sytuacja T. Torańskiej (i jej rodziny)
Obrazek użytkownika mrok13
Obrazek użytkownika iop09iop
9 lat temu PIS, kult II RP, kult Piłsudskiego Nie pasuje do opcji PIS- owskiej dekoracja do (bękarckich, dlatego, że były kiepską wymówką do rozbiórki soboru http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34889,10223561,Byly_w_calym_miescie__ale_znikly__Zburzone__przerobione.html i upamiętniają znienawidzone musztry księcia Konstantego) parad WP ? Najmniej krytyczny stosunek wobec II RP nie ma PIS ? Chodziło mi, że rozśmieszyć oponenta w tym ringu Chcą zniszczyć symbolikę Grobu Nieznanego Żołnierza !
Obrazek użytkownika mrok13
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
9 lat temu Teraz juz wiem, że jesteś w polu i to stepowym. Bolszewizm, komunizm, stalinizm, putinizm, cyrylizm i dzisiejszy prawosławizm to jest jedno i to samo. Wiesz tu nie poprawny politycznie oNiet, ani jakiś fejs czy saŁon, a Niepoprawni.pl. Tak więc ze swoja pisownią w dyskusji jak "moherowych beretów" czy "pisior" na początek ciebie dyskwalifikuje. EOT Obibok na własny koszt Chcą zniszczyć symbolikę Grobu Nieznanego Żołnierza !
Obrazek użytkownika mrok13
Obrazek użytkownika kura domowa
9 lat temu Komorowski o ile oczywiście pojawi się w sądzie co najwyżej zaśpiewa i zatańczy... ;) Ander dzięki za relacje, z wielką uwagą czytam każdą kolejną. Jutro spotykamy się w KGP z min. Macierewiczem i zamierzam korzystając z Twoich relacji, popytać o aferą marszałkową.  Pozdrawiam "Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie" Wojciech Sumliński - rozprawa z dn.14.12.2012 r.
Obrazek użytkownika mrok13

Strony