Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
3 godziny temu Mała prośba, Krystyn. Portale religijne to pod innym adresem Tam będziesz mógł wygłaszać swoje kocopały. A tu nie oczekuj już ode mnie jakiejkolwiek reakcji.
0
Rozważania katolika w dobie pandemii
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika kontrik
5 godzin temu znowu zaczepiasz a później znowu zaczepiasz a później będziesz płakać? poprzestawiaj sobie jeszcze parę literek, póki nie wszczepili chipa
1
Papież Franciszek w Iraku deprecjonuje Jana Pawła II
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika zbyszko
18 godzin temu Dobrze czy źle? Komentarz może byłby i do rzeczy, gdyby nie to „wyolbżymianie” ... 
4
USA mają z opozycją ten sam problem co Polska. Prawdziwej brak.
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika Apoloniusz
1 dzień temu Kryspinie, każde drzwi idzie otworzyć, ... kwestia klucza.
3
Bez przebaczenia
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika kontrik
1 dzień temu Zakłamany Kryspin Niebieski Zakłamany Kryspin Niebieski zastawia się wiarą i białorycerzy, tylko dlatego że cudownie zmienił front w ramach wspólnoty antyszczepów. Czy można być bardziej żałosnym? I ja na sobie przekonałem się, jaki to fałszywiec i o co aburdalnie oskarża- tak, wszystko przez to, że ktokolwiek myślący racjonalnie o szczepieniach staje się wrogiem a wtedy taki niebieskawiec odgrywa się i przy wszelkich innych tematach. Tym bardziej żałosne jest robienie z prawicy jakiegoś elitarnego klubu dla true wierzących, oczywiście to tylko takie Kryspiny i Rebeliantki mają prawo oceniać, kto Polakiem a kto jakimś podludziem. I jeszcze wciska biblijne wersety bez ładu i składu, zwykle nie w temacie, naturalnie nie zechce wytłumaczyć związku czy znaczenia, jakie se w nich wynalazł, noż jechowita czy ''biblijny'' sekciarz? Na poziomie ponadpodstawowym, czymś ponad napomnienie braterskie, to jednak potrzebny jest spec, apostoł czyli teolog a nie nauki kogoś na poziomie dopasowywania wklejek, tak można tylko się ośmieszyć i obrzydzać idee. Jego zdaniem komentarze mają służyć ukazaniu chwały Boga, więc nakazuje innym pokutować, modły itp. Do siebie samego tacy arcyświęci oczywiście tego nie wezmą, patrząc z boku znów- widać tylko ośmieszenie się a przy okazji robienie cyrku z wiary. A może o to chodzi? By obok sprzeczek, wyzwisk, ktoś świrował religijnie i to wszystko zbiorczo będzie można pokazać palcem- patrzcie, jakie te prawaki to oszołomski cyrk! Lekarzu, ulecz się sam, zajrzyj najpierw w swoje oszołomstwo i bezsensowne komentarze a potem czepiaj się po równo zamiast dorabiać sobie ideolo do walenia w urojonych przeciwników.
-3
Kwerulant sądowy czyli paranoja indukowana
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 dzień temu Dziękuję, Krispinie Pozdrawiam.
3
Kwerulant sądowy czyli paranoja indukowana
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika Rebeliantka
1 dzień temu O, widzę Krispinie, że Twój tekst z 20.06.2020 r. okazał się być profetyczny :)W dwa miesiące później prof. Łaziński pisze swoją opinię, w której odradza używanie słowa Murzyn, ale Rada się od tego odcina (ewidentnie przeczytali Twoją notkę, he, he).Po pół roku Rada jednak "pęka" (już zapomnieli o Twoim tekście) i podejmuje uchwałę zgodną z życzeniem cudzoziemców na portalach społecznościowych. Może zrobili na złość ministrowi Czarnkowi?
2
O czystość języka polskiego
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
1 dzień temu Możesz zdradzić, od kiedy to "boga" widzisz w januszach? Bo chyba tylko o to możesz mieć pretensje, co do pisania małą literą. ;)Paradne jest twoje zadęcie religijne - typowo fanatyczne, a zatem bez refleksji. Idź, drwij dalej ze szczepionek, chwal Putina, wierz w krzywdę najkrzywdzieńszą i jeszcze nazywaj się do tego prawicowcem. Dokładnie wpiszesz się wtedy w nurt winnicko-bosakowo-braunowy. Tylko zmień sobie motto na jakieś bardziej pasujące do tego, co robisz. W necie znaleźć możesz sporo cytatów różnych panslawistów, rodzimych renegatów chyba nawet nie wyłączając. I wtedy będziesz OK. Ps. W jednym masz poniekąd rację. Zły ze mnie chrześcijanin, bowiem gdy ktoś mnie uderzy w policzek, staram się oddać, co sądząc z reakcji czasem mi się udaje. 
-2
Kwerulant sądowy czyli paranoja indukowana
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika Humpty Dumpty
2 dni temu Widzę, że dostrzegasz chwałę Ojca w wyzwiskach i oszczerstwach Rebeliantki. A może też w twoich wyzwiskach i drwinach ze szczepionek, które zaleca Papież? Człowieku innej wiary, nie mieszaj bloga z dewockim zacięciem, bo to jest po prostu papka dla lewicowców, by drwić ogólnie z prawicy. Zamiast efektu pozytywnego narażasz na drwiny wszystkich. Chyba, że tak naprawdę o to właśnie chodzi.I jeszcze jedno. Prawica jest na tyle silna, by odstawić na bok wszelkie szury. Naprawdę nie jesteśmy oblężoną twierdzą i możemy, a nawet musimy robić wszystko, by pozbyć się przyklejonych oszołomów i sprytnych januszy, chcących tak naprawdę wykroić sobie kawałek tortu kosztem innych. 
-1
Kwerulant sądowy czyli paranoja indukowana
Obrazek użytkownika Krispin
Obrazek użytkownika Rebeliantka
2 dni temu Co ciekawe w tym biogramie ani słowa o tych faktach z życiorysu Rzepeckiego.https://www.1944.pl/powstancze-biogramy/jan-rzepecki,838.htmlBiogramy są na stronie Muzeum Powstania Warszawskiego.
3
Pułkownika Rzepeckiego... coming out (of the closet)
Obrazek użytkownika Krispin

Strony