Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika antysalon
8 miesięcy temu Babo-jago! mamy teraz gorsze zmartwienia i większe potrzeby niż Pocieszę Cię dosłownym, wiernym cytatem z Franciszka " Kościołowi nigdy się tak dobrze nie wiodło jak teraz" Co prawda polski kościół w sferze duchowej wcale tak dobrze się nie ma, ale materialnie...poza jakimiś biedniutkimi, małymi parafiami ma się niezgorzej, a nawet i lepiej niż onegdaj bywało. O te biduli parafie można się martwić. O pozostałych? myślę, że nie! Po 30 latach powinni mieć trochę tłuszczyku, sadełka i ciężki, trudniejszy czas przeżyją. Dadzą radę! Kurie dostana mniej, świętopietrze też niższe. Co zaś do tych ograniczeń; wygodnictwo? strach? jedno i drugie karygodne! pzdr
5
...na kolana
Obrazek użytkownika Baba-jaga
Obrazek użytkownika Rebeliantka
8 miesięcy temu @Babo-jago Bóg jest też sprawiedliwością. A ludzie mają obowiązek troszczyć się o sprawiedliwość na ziemi.
1
Koronowirus zabija staruchów - wg „ortodoksyjnego arcykatolika”
Obrazek użytkownika Baba-jaga
Obrazek użytkownika Andy51
1 rok temu Baba-jaga Gdzie tam Prymasowi Polakowi do tych kardynałów, których wymieniłaś.
1
Dlaczego Prymas Polski abp Polak milczy w sprawie abp Jędraszewskiego?
Obrazek użytkownika Baba-jaga
Obrazek użytkownika ktof
1 rok temu Alternatywnym ale lepszym rozwiązaniem będzie dojazd ... To cytat z jednego z portali. Generalnie we wszystkich mediach, portalach, portalach gazet i dzienników zachwalano i zachęcano do korzystania ze środków komunikacji, szczególnie Kolei Śląskich. Sam nimi dojechałem jak śledź w beczce. Całe szczęście, że wyszliśmy wcześniej i reszcie rodziny udało się dotrzeć na czas samochodem. Na kilku stacjach po drodze na peronach pozostawały setki rozgoryczonych rodzin z dziećmi i starszych. Koleje ani nie puściły dodatkowych składów, ani np. podwójnych Elfów. W czasie rozmów z kilko przygodnymi uczestnikami taka sytuacja była podobno na wszystkich kierunkach dojazdowych do Katowic. Słyszałem również - nie wiem, czy to jest akurat prawda, że odwołano część połączeń autobusowych z miast ościennych, tłumacząc że nie będą i tak mogły dojechać. Na Śląsku wielokrotnie odbywały się imprezy masowe, były pielgrzymki Jana Pawła II, mecze na Stadionie Śląskim. Zawsze wtedy komunikacja działała silniej. Teraz wręcz odwrotnie. To, że nie doszło do tragedii w przepełnionych nielicznych pociągach czy autobusach można chyba zawdzięczać Opatrzności. Moim zdaniem nie było też odpowiednio oznakowanych i zagęszczonych punktów pierwszej pomocy, a cały trójkąt Bagienna, Rozdzieńskiego, rondo, Korfantego, Słoneczna po zakończeniu defilady długo był odcięty od możliwości przejścia na drugą stronę. Niewystarczająca też była ilość toalet. Wg mnie, gdyby nie te ograniczenia komunikacyjne mogłoby dotrzeć jeszcze około 50 000 uczestników. Część z tych usterek była upierdliwa, ale część mogła mieć niekorzystne następstwa, które stałyby się pożywką dla mediów. Samej defilady komentował nie będę, ale: to było naprawdę wspaniałe święto. Widziałem autentyczną radość i życzliwość w czasie przyjazdu Prezydenta, przemówień i samego przemarszu. To olbrzymi sukces, bardzo radosne wydarzenie i wspaniałe widowisko. Szkoda jedynie, że wielu chętnym nie dane było dotrzeć.
9
"Wierni Polsce" - Defilada w Katowicach 2019
Obrazek użytkownika Baba-jaga
Obrazek użytkownika zwykły polak
1 rok temu Nie no, - nic nie brakuje - wszystko jest. Trza się przyjrzeć.
0
Strefa wolna od nienawiści
Obrazek użytkownika Baba-jaga
Obrazek użytkownika jazgdyni
1 rok temu Modlitwa to za mało. Jak Pan Modlitwa to za mało. Jak Pan Jezus musimy stać się wojownikami za wiarę.To co widziałem wczoraj w konkursie Eurowizji było szokujące i obrzydliwe. To nowy trend, nie rock, nie disco, tylko muzyka pedo-pedo.
3
Pedofilia, jak antysemityzm. Jest czym uderzyć.
Obrazek użytkownika Baba-jaga
Obrazek użytkownika Anonymous
1 rok temu Dobrze rozumiesz, bo na tym Dobrze rozumiesz, bo na tym właśnie polega lewacka "tolerancja".
6
Tolerancja
Obrazek użytkownika Baba-jaga
Obrazek użytkownika poeta
1 rok temu TYLKO! POD KRZYŻEM, TYLKO POD TYM ZNAKIEM!POLSKA JEST POLSKĄ, A POLAK POLAKIEM.                                                                 Adam Mickiewicz
12
Signum Temporis. Signum Dei.
Obrazek użytkownika Baba-jaga
Obrazek użytkownika cisza
1 rok temu Krzyż Gdy zobaczyłam tę fotografię błyszczącego Krzyża na tle szarości opadającego pyłu zawołałam:Króluj nam Chryste!Na przekór światu, Znak Sprzeciwu... i "mała trzódka" młodych modlących się na ulicach przy katedrze Francuzów - współczesna Wandea.  
11
Signum Temporis. Signum Dei.
Obrazek użytkownika Baba-jaga
Obrazek użytkownika Anonymous
1 rok temu @Baba-jaga W samym szczycie strajku, kiedy kraj płonie, zagrożona jest demokracja, a PiS-owski reżim prześladuje pracowników oświaty; nauczyciele ze szkoły w Stargardzie zawieszają działania strajkowe i jadą sobie do SPA.Coś mi tu pachnie Maderą i Ryszardem Bez Wiedzy.
6
Konkurs Pieśni Protestacyjnych ZNP
Obrazek użytkownika Baba-jaga

Strony