Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jjr
10 miesięcy temu Hartman też już chyba nie nadąża. Niedawno byłem świadkiem jak jeden z rosyjskich "intelektualistów" gromił w telewizji kolegów z Kaliningradu że chcą postawić pomnik faszyście Kantowi.Pozdrawiam.
1
To nie polskie uczelnie, lecz światowe rankingi są złe – nieprawdaż ?
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Obrazek użytkownika Zygmunt Zieliński
1 rok temu Znając stosunek pana Znając stosunek pana Wieczorka do reformy Gowina dziwiłem się tylko, że dostrzegał w niej jednak "coś," "gdzieś", "jakoś", co jej zdawało się nadawać jakiś sens. To, co zrobił jest bardziej szkodliwe niż wszystkie poprzednie "reformy:, łącznie z tą pani Kudryckiej. Kto wciągnie naukę polską z powrotem na należne jej miejsce z dołu, w jaką wmanewrowali ją kolejni majsterkowicze? 
5
O reformie Gowina: "nie zawsze to, co trzeba i nie zawsze tak, jak trzeba?
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Obrazek użytkownika jjr
1 rok temu Ten minusik to nie ja!!! Dałem plusika za trafna diagnozę, ale jeśli student nie potrafi "postawić krzyżyka" to powinien na uczelni znaleźć się ktoś, kto go nauczy.Kolega bawiący się w wolnych chwilach w wykładowcę na jednej z naszych uczelni technicznych jest pod wrażeniem studiujących tam Chińczyków. Ich pomysłowości i kreatywności. Prawdziwa nauka kończy się obecnie na zerówce, potem jest tylko rozwiązywanie testów. Ostatnio na prośbę jednej z mam byłem świętym mikołajem właśnie w zerówce. Te dzieci też wywarły na mnie ogromne wrażenie. Podobnie jak ci Chińczycy na moim koledze.Jedni i drudzy mają jedną rzecz wspólna, nasza szkoła nie zdążyła ich jeszcze zepsuć.A teraz historyjka. W 1945 roku Siedlce były już "wyzwolone", a w Warszawie trwała wojna.  Żeby młodzież i przebywający w okolicy wykładowcy, którzy nie mogli wrócić do swoich uczelni nie tracili czasu otwarto tam roczny kurs pedagogiczny. Wykładowcami na nim były same ówczesne sławy, same tuzy naszej pedagogiki. Jak dziewczęta uczyły dzieci w szkole ćwiczeń np. literki K to rysowały (w.g. najnowszych trendów) na tablicy i konia i krowę i kaczkę. Ta szkoła była uważana i jest chyba tak do tej pory za najlepszą w Siedlcach.Pewnego zimowego dnia opiekun wsadził dziewczęta w autobus i pojechali na zapadłą wieś, aby zobaczyć jak tam wygląda nauka. W jednym niedogrzanym pomieszczeniu uczyły się wszystkie dzieci. Szkoła była jednoklasowa. Po tej wizycie nasze panienki załamały się dzieci z tej szkoły umiały dużo więcej, niż te uczone przez nie w tej szkole siedleckiej, gdzie każda lekcja była wypieszczona do granic możliwości. Prowadzona jak w Szwajcarii, która przodowała wówczas w pedagogice. Była stawiana wszystkim za przykład.A propos tej historii takie były początki obecnej Siedleckiej Uczelni.Jeszcze raz pozdrawiam. 
1
Czy nasze uczelnie zdołają się wybić ponad mierność ?
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Obrazek użytkownika Andy-aandy
2 lata temu Niestety, z zasady ministrowie nie odpowiadają na listy... I robią olbrzymi błąd, bo ja na takiego ministra, który nie odpowiada na moje listy - już nie będę głosował...Chociaż, jakieś złogi postbolszewickiej hołoty w Ministerstwie Sprawiedliwości wpisały mnie na czarną listę za napisanie do ministra Ziobry o "postbolszewickiej mafii w sądach"...
3
Prof. Chodakiewicz na doradcę ministra nauki !
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
3 lata temu Bo "ostatnich gryzą psy" ;( !
1
Plus ratio quam vis” – medal za zasługi na opak lub za garderobę
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
4 lata temu Dobry tytul Witam Pana, dobry tytul. A co ma czynic ten rzad ? czyms ta luke do jesieni musi wypelnic... Prosze byc dobrej mysli, od jesieni jezeli Bog pozwoli, to i nasza kadra akademicka ulegnie zmianie... jak i wogole system edukacji... My musimy zmienic niemalze wszystko. serdecznie pozdrawiam Krzysztof
0
Rząd bez przyszłości organizuje debatę o przyszłości
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Obrazek użytkownika Mind Service
4 lata temu To dla mnie nowość że programy anty-plagiatowe, które są powszechnie stosowane przy weryfikacji pisanych prac można obejść. Ale jak widać człowiek uczy się całe życie :)
1
Określone ramy walki z nieuczciwością
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Obrazek użytkownika Verita
4 lata temu Bo nie zechciało się .... niepoprawnym ,elicie elit , zejść chociażby piętro niżej i przeczytać wpis miarki o mniejszym złu. O żydach,  żydomanach , żydofobach itp ...to wałkują w nieskończoność i komentują sieczkę.Ale przeczytać mądrzejszy wpis, chwilę pomyśleć , ewntualnie zapytać....to już za duży wysiłek.Pozdrawiam
-1
Dyskryminacja Polaków czy dyskryminacja producentów makulatury ?
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Obrazek użytkownika Anonymous
5 lat temu Panie Wieczorek.Gratuluję analiz i słowa szacunku za Pana odwagę Dziękuję za link.Mój hobby Blog  na WP przedstawia newsy i informacje w oprawie komercyjnej ale jestem zainteresowany również Pana publikacjami.Oczwiście skromnie życzę sukcesów.Dobrego Dnia.
1
Wykształcona bieda nawet nie śmie mieć własnego zdania
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Obrazek użytkownika Jasio
5 lat temu cięzko pracujcy Polacy się nie zgadzają-nie maja nic do gadania To "elita etosów" i ściekomedia im to wmawiają.
4
Inauguracja roku akademickiego mimo braku promocji ?!
Obrazek użytkownika Józef Wieczorek

Strony