Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kowal_jan
7 lat temu pewnie też masz : TVP pewnie też masz : TVP Sport TVP HD TVP Seriale wykup abonament w : Polsacie TVN Cyfra+ lub inny operator kablowy lub satelitarny a TY najważniejsze opłać  abonament bo oni w stosunku do Ciebie nie mają zobowiązań :::))))) a jak masz wątpliwości zerknij na http://www.tvp.pl/ kliknij sobie klawisz nasze anteny zobaczysz wszystkie kanały TVP  czy masz je wszystkie?? a operatorzy mają te kanały dla ciebie za drobny abonament.
0
Dlaczego TVP HD jest niedostępny dla abonentów
Obrazek użytkownika zdzich20
Obrazek użytkownika MD
7 lat temu @milena wreszcie jakiś głos rozsądku... Pozdrawiam MD
0
a ostrzegałem, ostrzegaliśmy
Obrazek użytkownika zdzich20
Obrazek użytkownika nurni
7 lat temu "Łykacie gładko wszystko" Od tego jesteśmy Pani Mileno. Prosze się nie budzić, nikomu w tym i bohaterowi Pani wpisu - nie jest to do niczego potrzebne. Jednakowoż prosze pamietać że źli są ci którzy przestrzegali - a nie ci ci którzy PRODUKOWALI słodkie i juz nikomu do niczego potrzebne, idiotki. Wróze po tej podrózy z Fymem tym 'porwanym samolotem" wiele zmian nicków, wróże że osoby uchodzące za poważne wstydliwie pochowaja swe polecanki, niewykluczam nawet iz jakieś radio będzie głuche na głosy "słuchaczy" i dopiero zrobi się niepoprawne. Do niczego oprócz popularyzowania dezinformacji nie przydaliscie sie. Juz nawet nie ogółowi ale wszystkim. Nie zal mi was. Żal mi tych po których skakano na blogu akademika: pilotów jaka-40, urzędników KP, ekspertów Zespołu Parlamentarnego którym najdelikatniej pisząc obrzydza się zycie, żal mi podejrzewanych o spisek rodzin smoleńskich. Spełniliście swoja role pozytecznych idiotów. Niczego ciekawego od was, pod aktualnymi i skompromitowanymi juz nickami nie dowiemy się. Nie budźcie się. Nikomu i do niczego nie jest to potrzebne.
0
a ostrzegałem, ostrzegaliśmy
Obrazek użytkownika zdzich20
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu @milena Kilku znanych, także z imienia i nazwiska, blogerów utrzymywało kontakt z FYMem i potwierdziło, że on jest Pawłem Przywarą. Ma on żonę, mieszka w Rzeszowie, pracuje lub pracował na jakiejś uczelni. Gdyby to były insynuacje, a Przywara nie był FYMem, to z pewnością by interweniował on albo jego rodzina, a nie wydaje mi się prawdopodobne, aby nikt się z nimi w sprawie całego tego zamieszania nie skontaktował. Wracając do blogerów potwierdzających swoją znajomość z FYMem/Przywarą - czy zarzucasz im wszystkim kłamstwo?
0
a ostrzegałem, ostrzegaliśmy
Obrazek użytkownika zdzich20
Obrazek użytkownika ossala
7 lat temu Czekaj, mamy "Dudka" przy sobie, więc trzeba będzie sobie odświeżyć. Poza tym córka się stęskniła za "Sękiem" i martwi się, że nie wszystko na pamięć zna :-) Tam było też, że "...chamstwu w życiu...". "Życie" mi umknęło.
0
Sensacja! News dnia: poseł Palikot powiedział "zasrany"!
Obrazek użytkownika zdzich20
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
7 lat temu Szpilka Jan Bogatko ...strategiczne działanie odpowiada charakterowi Kremla. I jego agentów (płatnych i dramowych, tzw. pożytecznych idiotów) - jemu zawdzięczam jedynkę za ten temtat. Pozdrawiam,
0
Łupkowy sen o potędze
Obrazek użytkownika zdzich20
Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
7 lat temu Re: przepraszam, ale już ten temat istnieje Przepraszam, Pomyślałam sobie może niesłusznie, by do tego faktu powracać. Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
0
Islandia dała przykład.
Obrazek użytkownika zdzich20
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu @proxenia Zgadzam się całkowicie ze środkowym akapitem Twojego komentarza. Ale pamiętam z czasów szkolnych wiele lepszych lektur, które były o czymś, coś kształtowały, coś pobudzały... "Chłopcy z Placu Broni" Molnara, "Serce" i "Od Apeninów do Andów" Amicisa, etc. etc. Dorobek sowieckiej literatury dziecięcej i młodzieżowej zawsze był skrajnie zideologizowany. Niech Polewoja i Gajdara czytają młodzi adepci historii literatury... ;-) Pozdrawiam
0
Starsza pani. Dedykuję mojej J.
Obrazek użytkownika zdzich20
Obrazek użytkownika jwp
7 lat temu Ten komentarz był przewrotny. Puzzle rozsypane w Smoleńsku, jak i teraz, dają małe szanse na poskładanie. Różne pudełka i hurtownie. Arkadiusza czy pamiętam ?, żeby tylko jego. jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
0
Generał Sławomir Petelicki - połączyć fakty
Obrazek użytkownika zdzich20
Obrazek użytkownika kassandra
7 lat temu Raczej nie troll Mnie to wygląda na usłużnych dyżurnych …
0
Petelicki? tą wypowiedzią napisał swój wyrok śmierci?
Obrazek użytkownika zdzich20

Strony