Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika poeta
2 lata temu i JEST !!! Zapomniany Holokaust: https://justice4poland.com/2016/10/13/zapomniany-polski-holocaust/ Joe Chal: - Polska powinna ścigać oszczerców tak jak to robi Izrael!
Obrazek użytkownika Joe Chal
Obrazek użytkownika Wojnar
4 lata temu Pan Józef Chalubowicz, rocznik 1951 był wtedy oficerem dyżurnym. "Joe Chal (Józef Chałubowicz, ur. 15 marca 1951) - malarz, amator, poeta opiewający miłość do swojej ojczyzny, naukowiec o specjalności inżynieria i hiperbaria, specjalista w dziedzinie medycyny respiracyjnej zajmujący się leczeniem wielu chorób z wykorzystaniem komory hiperbarycznej. Członek International Hyperbarics Associated Inc. w USA, prezes i fundator Polsko - Australijskiej Fundacji na rzecz Zdrowia i Rozwoju Dziecka z siedzibą niedaleko Grudziądza. Honorowy ambasador takich miast jak: Los Angeles, Newcastle, Wyong, Seul, Bydgoszcz i Grudziądz. Publikuje na ważniejszych blogach: salon24, Word-Press, blog-spot, Newsweek.pl" Źródło: http://lubimyczytac.pl/autor/116149/joe-chal 1 Joe Chal – „Jawna Zdrada Polski – awans w nagrodę”!
Obrazek użytkownika Joe Chal
Obrazek użytkownika cyborg
4 lata temu @ Joe Chal Przyjmuję do wiadomości (acz ze zdziwieniem), że ma Pan w dowodzie osobistym imię : Joe, nazwisko: Chal. Nie pytam o pesel, ale chciałbym wiedzieć, czy przed zmianami w Pana życiu, dotyczyły Pana poniższe dane :Józef Chałubowicz, ur. 15 marca 1951  2 Joe Chal – „Jawna Zdrada Polski – awans w nagrodę”!
Obrazek użytkownika Joe Chal
Obrazek użytkownika kontrik
4 lata temu to jakie jest dokładnie to jakie jest dokładnie źródło tego zdjęcia? bo mamy tu uniknięcie odpowiedzi.jako naoczny świadek i obeznany w temacie Pan na pewno je zna i potrafi wskazać inne dowody.rozumiem, że to nie był jedyny przypadek a generał, należący do spisku antypolskich syjonistów, sam tam wlazł na drabinę i wyciągnął flagę spod mycki. zapewne w nocy 4/5, mając tajne dane o mającym nastąpić ataku lotnictwa Izraela.co Pan dokładnie widział jako "przysłowiowy" naoczny świadek? Joe Chal – „Jawna Zdrada Polski – awans w nagrodę”!
Obrazek użytkownika Joe Chal
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
4 lata temu Panie Joe Chal A o śp.Kuklińskim wyrażał się Pan po prostu obrzydliwie.W świetle ówczesnej sytuacji mówienie o nim, że był zdrajcą,  to określa Pana samego...i z amerykańskim Żydostwem nie ma to nic wspólnego. Bo Pan , Panie Chal raz piszę prawdę tj.o owym Żydostwie i Armii itd., by z kolei stawiać się jako polski patriota... jakby Pan zapomniał,  że byliśmy pod sowiecką okupacją... czy Pan rozum postradał Panie Chal ? Więc oskarżać śp.Kuklińskiego o zdradę w tamtych czasach i relacjach, to jest określenie się za okupantem...czy Pan to rozumie Panie Chal ? Ja na ten przykład jak powyżej napisałem znałem w owym czasie naszą " żołnierską brać " i też tą z wojskowej bezpieki, ale do głowy mi nie przyszło by tak się sqrwić i przystąpić do tych " ludzi terroru"... a Pan pisze dzisiaj,  że śp.Kukliński był zdrajcą...Panie Chal coś takiego może powiedzieć tylko wróg...Sowieci są dla nas takim samym zagrożeniem jak Żydzi... 4 Joe Chal – „Jawna Zdrada Polski – awans w nagrodę”!
Obrazek użytkownika Joe Chal
Obrazek użytkownika Zdecydowany amator
4 lata temu Panie Joe Chal Ja wiele rzeczy jestem w stanie zrozumieć,  np. że poprzez te przykre dla Pana zdarzenia ( pobicia z zagrożeniem życia itd) mogły wywołać traumę i różne powikłania z niej wypływające... jak np. mówienie czy też pisanie prawdy i jednocześnie np. pomyłka w adresie...zakładam uprzejmie, że tak mogło być. Jednak nie bardzo mogę uwierzyć, że Pan dopiero w 1973 roku dowiedział się prawdy o Katyniu... No nie był Pan w Opozycji, pracował Pan dla LWP..., ale Panie Chal w PRL nawet każde dziecko przeciętnie inteligentne znało prawdę o Katyniu...Panie Chal... Wówczas mieszkałem na Wybrzeżu i miałem wielu znajomych jako zawodowych żołnierzy i to w różnych stopniach wojskowych, znałem również oficerów z WSI i każdy z nich znał prawdę o Katyniu...To była oczywista oczywistość,  tajemnica Poliszynela... Więc powtarzam , ciężko mi w to uwierzyć,  ze Pan dopiero w 1973 roku dowiedział się prawdy o Zbrodni Katyńskiej. Rozumiem Pańskie " przebudzenie" ok. lepiej później niż wcale lecz czasami pisze Pan dziwne rzeczy... I one to właśnie stawiają Pana w dziwnym świetle...Panie Chal nawet najgłupsza głupota ma jednak swoją logikę i proszę o tym nie zapominać... 5 Joe Chal – „Jawna Zdrada Polski – awans w nagrodę”!
Obrazek użytkownika Joe Chal
Obrazek użytkownika jan patmo
4 lata temu Zdjęcie wykonane... Zdjęcie wykonane tradycyjną techniką takim pozostaje, można co najwyżej je zeskanować z odbitki papierowej, negatywu czy pozytywu. Ale to jest tylko transfer a nie zmiana pierwotnej techniki zdjęcia.  4 Joe Chal – „Jawna Zdrada Polski – awans w nagrodę”!
Obrazek użytkownika Joe Chal
Obrazek użytkownika jan patmo
4 lata temu @ Joe Chal Nie neguję tego co Pan napisał, ale mam spore wątpliwości - nie tylko zresztą ja - co do autentyczności zamieszczonego przez Pana zdjęcia, które posłużyło do zilustrowania  Pana znakomitego tekstu. Jeśli zostało ono zmienione przez dodanie izraelskiej flagi, to powinien Pan o tym napisać, co pozwoliłoby uniknąć niepotrzebnych podejrzeń. Ze zrozumiałych względów to, o czym Pan pisze, wywołuje sporą panikę w w środowiskach odpowiedzialnych za zbrodnie na Narodzie polskim w ostatnich latach II wojny światowej i okresie powojennym. Odsłaniając kulisy działań, zwłaszcza żydobolszewickich (i nie tylko) siepaczy w zniewalaniu Polski, demaskuje Pan  prowokowane, przeprowadzane i kontrolowane przez sowieckich i późniejszych okupantów Polski oraz ich pomagierów takie "wydarzenia", jak choćby pogrom ubecki w Kielcach, marzec 1968,  operacja "Most", zamach smoleński czy też to co dzieje się dzisiaj.Pozdrawiam i zachęcam gorąco do dalszego pisania          4 Joe Chal – „Jawna Zdrada Polski – awans w nagrodę”!
Obrazek użytkownika Joe Chal
Obrazek użytkownika Lotna
4 lata temu O których faktach mowa, Panie Joe Chal? Bierze Pan "całkowitą odpowiedzialność za fakty tutaj podane", ale za które fakty?  Pisze Pan:"Byłem wtedy oficerem dyzurnym i jestem naocznym świadkiem.", jak rownież: "Nie mogl Pan tam mieszkac, poniewaz po drugiej stronie ulicy KU Sloncu byl od przedwojenny wspaniale zachowany cmentarz, chyba, ze wstal Pan z grobu i teraz cos komentuje",najwyraźniej nie wiedząc o tym, o czym pisze @Olo1st, a mianowicie:"Budynek prezentowany na zdjęciu znajduje się na ulicy Zalewskiego [Zaleskiego] i był siedzibą sztabu 12DZmech od czasu sformowania dywizji w Szczecinie w okresie powojennym do wiosny 2014. Wtedy to sztab 12DZmech został przeniesiony na ulicę Ku Słońcu (gdzie po jednej stronie znajduje się Cmentarz Centralny). Więc opowieść o izraelskiej fladze w roku 1967 na budynku sztabu 12DZmech zlokalizowanym przy ulicy Ku Słońcu i odpowiedź pana Joe Chal mijają się z prawdą. Pan Cyborg zapewne mieszka na ulicy Spółdzielczej w Szczecinie, której wylot wychodzi na lewe skrzydło budynku byłego sztabu.Jak wspomniałem, budynek byłego sztabu pokazany na zdjęciu znajduje się przy ulicy Bohdana Zalewskiego [Zaleskiego] 2, Szczecin 70-495."Faktycznie, łatwo sprawdzić na Google Earth, że budynek ukazany w Pańskim artykule faktycznie znajduje się na ulicy Bohdana Zaleskiego.Pisze dalej @Olo1st : "Jeżeli do tego pada informacja, że autor w 1967 roku był oficerem dyżurnym w sztabie dywizji to chyba powinien pamiętać, w którym budynku pełnił służbę. A tak to prawdopodobnie nie był oficerem dyżurnym, ani nie słuzył w tej dywizji.Zastanawiam się, jaki jest cel takiej dezinformacji." Ustalmy więc te fakty, za które bierze Pan odpowiedzialność. 4 Joe Chal – „Jawna Zdrada Polski – awans w nagrodę”!
Obrazek użytkownika Joe Chal
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
4 lata temu Joe Chal Ja nie wrzucam na pana zakrwawionej koszuli.Ale był pan komunistycznym oficerem w tej zmechanizowanej jednostce LWP, która brała udział w tych grudniowych wydarzeniach.I stąd moje zapytania.Ja pana nie osądzam, tylko Bóg ma do tego prawo. 6 Joe Chal – „Jawna Zdrada Polski – awans w nagrodę”!
Obrazek użytkownika Joe Chal

Strony