Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Leszek Smyrski
2 lata temu Komu służyć. Każda grupa pozwalająca jednemu ze swoich objąć niekontrolowaną władzę, pozwala mu zarazem na złodziejstwa i oszustwa. Jeśli potrzebuje Pan przywódcy który poprowadzi, proszę go słuchać, Pańska sprawa. Ja szukam przyjaciół z którymi będę mógł osiągać wyznaczone cele, będziemy skuteczniejsi. Tylko Boga mogę nazwać Panem. Pozdrawiam.
1
Czy Gersdorfowa jest anarchistką?
Obrazek użytkownika tango
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
5 lat temu Co do "sondażu" wśród księży-"kolędników". Sprawa jest "arcyboleśnie prosta". Tak długo, jak długo we władzach samorządowych będą siedzieć "platfonsy" - tak też długo miejscowi proboszczowie będą "pro-platformerscy". Bo przecież "życzliwość" władz terenowych "przekłada się" choćby na neutralność, a czasem  "wymierną życzliwość" przy budowie, przebudowie, czy remontach świątyń oraz przy innych "akcjach" kościelnych wymagającyh "wsparcia". Toteż "jak tu się dziwić"! No bo "jak żyć"? Dlatego zapewne bardzo ważną rzeczą byłyby wybory samorządowe. Wówczas - jeśli wygra PiS - natychmiast zmieni się "opcja" proboszczów. Niestety - są to, w większości, oportuniści. Chociaż znam też wielu zdecydowanych patriotów!  
3
Schetyno, gdzie twoje dywizje ?
Obrazek użytkownika tango
Obrazek użytkownika Skorpion48
5 lat temu metoda badawcza-księża podczas kolędy. Proszę podzielic sie z nami jak Pan bada tych księzy podczas kolędy w Polsce? To jakis dziw może metoda IBRIS-KTO PŁACI TEN WYGRYWA W SONDAŻACH, LUB cbos-badamy wg p. Grabowskiej tylko wśród naszych zwolennikow. Proszę zdr5adzic jak Pan to robi i do tego w całej Polsce?
2
Schetyno, gdzie twoje dywizje ?
Obrazek użytkownika tango
Obrazek użytkownika zetjot
5 lat temu Przy pierwszym podejściu Przy pierwszym podejściu obliczyłem procentowe poparie dla opcji propisowskiej w kwestii polityki krajowej. Przy drugim podejściu, w kwestii polityki unijnej już nie bawiłem się w przeliczanie procentów, podałem tylko proporcję głosów za i przeciw. Widać, że opór przeciwko dotychczasowym meandrom polityki propostkomunistycznej narasta.
5
Schetyno, gdzie twoje dywizje ?
Obrazek użytkownika tango
Obrazek użytkownika Anonymous
5 lat temu "szerokiej drogi"  "szerokiej drogi" 
4
Taki KOD - 50 tyś
Obrazek użytkownika tango
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
5 lat temu Nie będę, niestety w Warszawie w tym dniu, choć to "blisko" - coś ~300 km.
3
MOŻE ULICA?
Obrazek użytkownika tango
Obrazek użytkownika antysalon
5 lat temu tango! jeśli chcesz ze mną tańczyć, to pierwej ortografię opanuj Możesz mieć takie nieodparte wrazenie jakie sobie...założysz! Mam prawo do ocen!, nawet ostrych! Nie po to już ósmy rok na NP krytykowałem, walczyłem z chamstwem made in PO/PSL i millero/palikociarnią, żeby teraz udawać juz na starcie zmian, że podoba mi się ten styl. Uraz osobistych nie mogę mieć , skoro,ngdy mnie nie łaczyły żadne interesy. Napisałem wyraznie byłem i jestem tylko życzliwym obserwatorem i sympatykiem PiS! Ale wymagającym! pzdr
6
Czyżby klika siermiężnych repów z PiS wolałaby na premiera ...Renatę Beger?
Obrazek użytkownika tango
Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
5 lat temu @Tango Chyba się nie rozumiemy: 1. ta ustawa NIE MA nic wspólnego z paleniem śmieciami, bo... jest ono ZABRONIONE . I powinno być KARANE. Jeśli  nie jest, to nie ustawa jest tu potrzebna, a - dosadnie mówiąc - POGONIENIE urzędników, którzy nie wykonują swoich kontrolnych obowiazków.  2. Ta ustawa jest wymierzona w PALENIE WĘGLEM, o co walczy lobby gazowe.  
5
Smog wawelski, czyli świeczka i ogarek prezydenta Dudy.
Obrazek użytkownika tango
Obrazek użytkownika Stanislawos
5 lat temu Również, niezwykle toksyczne Również, niezwykle toksyczne - pozostałości meblowe. Powinni, zarówno autor, jak i Markowa, wysłuchać uzasadnienia, ale to już za duży wysiłek myślowy? Autor -autorem, ale Markowej nie posądzałem o lemingozę...  Nie chodzi tylko o wywóz śmieci, ale i biedę...
4
Smog wawelski, czyli świeczka i ogarek prezydenta Dudy.
Obrazek użytkownika tango
Obrazek użytkownika hobo
5 lat temu @ tango - widzę że się nie zrozumieliśmy proszę wskazać gdzie pomieszałem pojęcia szlachcić - hrabia? rozumiem że ironię trudno czasami zrozumieć.Przepis jest tylko jak to u nas jest niewłaściwie interpretowany i powinien dotyczyć tylko rzeczy osobistych i ewentualnego wyposażenia biura. Stąd deski do krojenia chleba lub wędlin może i mógł zabrać ale obrazy szczególnie te które są depozytami nigdy. Proszę zapoznać się z pomysłami PO sprzedaży zasobów muzealnych.
1
SZAMBO made in KOMOROWSKI i PO
Obrazek użytkownika tango

Strony