Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Faber
9 lat temu tł-masz w sobie aż tak dużo skromności? jesteś nikim? Mark Twain-był kpiarzem i żartował sobie ze wszystkiego... Nietzsche był tak zarozumiałym mędrkiem, że w końcu swego życia zwariował...i umarł nędznie. A Bóg był, jest i będzie zawsze. A ty wierzysz w Niego? Pozdrawiam. Faber Socjalizm zmarł przy okrągłym stole i został pochowany
Obrazek użytkownika jeszcze_nie_zgred
Obrazek użytkownika Anonymous
9 lat temu fotoamator "legalność" - właśnie to miałem z grubsza na myśli. Przecież strajk w PRL był nielegalny, ale jednak strajkujący opierali się na prawie międzynarodowym. Czyli wymusili stosowanie prawa międzynarodowego. Tu czegoś podobnego powinniśmy szukać. alchymista === Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart JEDNOŚĆ...?
Obrazek użytkownika jeszcze_nie_zgred
Obrazek użytkownika amelia007
9 lat temu Panowie jest czas walki, ale jest też i czas zadumy, muzyki i łagodności:) serdeczności! Odrzuć metro, wybierz retro:)
Obrazek użytkownika jeszcze_nie_zgred
Obrazek użytkownika elig
9 lat temu @Harcerz elig: Bardzo słuszne podejście. Nie spotkałam się z czymś takim. Mam nadzieję, że ta kula nie będzie przesadnie wielka, bo już się nie wyrabiam z liczeniem :))) Już ponad 2000 "nicków" komentowało moje notki !!!
Obrazek użytkownika jeszcze_nie_zgred
Obrazek użytkownika Anonymous
9 lat temu Martynka  W artykule wspomniałaś o naszej dzielnej patriotce o pseudonimie "Inka".Pamięć o niej nigdy nie zaginie. Przypomnijmy ją sobie.Załączam linki. Pozdrawiam.   http://pl.wikipedia.org/wiki/Danuta_Siedzik%C3%B3wna     http://www.youtube.com/watch?v=0JzDtiNZgts&feature=related       NAUKA HISTORII A.D 2012, CZYLI ŻOŁNIERZE WYKLĘCI ZNÓW WYMAZANI
Obrazek użytkownika jeszcze_nie_zgred
Obrazek użytkownika Anonymous
9 lat temu Stara Matka Miło mi, że do mnie zajrzałaś, dziękuję za dobre słowo. Edytor tekstu jest piękny i bogaty! Komentarze wciśnięte w "ramki" i kolor, to trochę mi przeszkadza, ale wiem, że to kwestia opatrzenia się, przyzwyczajenia oczu. Ten błekit jest delikatny, nie drażni. Podgląd na pewno jest dobrą opcją, nie trzeba dopisywać wyjaśnienia czy uzupełnienia. Na razie nie wiem, jak szukać blogerów oraz jak i gdzie ustawiać sobie notki, które chcę czytać. Ale to zostawiam sobie na po świętach. Dotarłam!
Obrazek użytkownika jeszcze_nie_zgred
Obrazek użytkownika Anonymous
9 lat temu Stara Matka Witaj:) Kiedy się "rozpatrzysz" w możliwościach, to pewnie je polubisz jak Tubylcy:) Za to nie ryzykujesz "zwijania" jak na czerwonym salonie. Nutka na powitanie Pozdrawiam Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart   Dotarłam!
Obrazek użytkownika jeszcze_nie_zgred
Obrazek użytkownika nurni
9 lat temu btw Ty wybierasz się? Jest szansa na uściśniecie łapki kogoś z kim mylono mnie permanentnie - acz jakos tak nigdy bez mojej szkody? :) 1 Druga Rocznica - 10 kwietnia 2012
Obrazek użytkownika jeszcze_nie_zgred
Obrazek użytkownika Stanislas_Borovitz
9 lat temu Re: stanislas_Borovitz Pewnie, że nie jest powodem do specjalnej dumy, ale przecież już lepszy wizerunek hydraulika, dobrego fachowca, niż zapijaczonego dzikusa, który nie wie, co to prąd elektryczny. Na pewno jakieś jedno słowo (zamiast nieszczęsnego „polactwa”) byłoby wygodne w użyciu, ale z drugiej strony, czy to musi być jakiś specjalny termin? Szczerze mówiąc nie dbam o to. Jedyne co mnie w tym momencie obchodzi, to to, że już kto jak kto, ale tzw. obóz patriotyczny i ludzie z nim związani nie powinni używać słowa Polska/Polak w takiej pogardliwej formie i w negatywnym kontekście. Wcale nie przesadzam ;) - diabeł tkwi w szczegółach Oczywiście nikomu, kto używa tutaj słowa „polactwo” nie zarzucam złej woli. Pzdr. Straszne! Holendrzy prześladują Polaków!
Obrazek użytkownika jeszcze_nie_zgred
Obrazek użytkownika gość z drogi
9 lat temu JWP Nocna Dycha :) gość z drogi Nocna i Mocna bo i temat Mocny... re gazety,szmaty,której nie czytam,nie kupuję i swoimi pieniędzmi nie podpieram klanu ketmanów,to KTOŚ słusznie ,kiedyś ją nazwał  "mieszadłem" i miesza" toto",  oj miesza...w umysłach  jego czytaczy serdeczne pozdrowienia dla Autora i Czytających i Piszących :) Dobrej Nocy :) Szechterskie Wersety.
Obrazek użytkownika jeszcze_nie_zgred

Strony