Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Archiwum X
6 lat temu Polskie niewolnictwo pracy Polskie niewolnictwo pracy Praca staje się rarytasem w naszej ojczyźnie. Najpierw nieuczciwa prywatyzacja zabrała nam miejsca pracy, a potem nasz nieuczciwy rząd i Chińskie dużo tańsze produkty. Trzeba naprawdę być bardzo wydajnym aby konkurować z Chinami dlatego musimy pracować dłużej i ciężej. Sami sobie jestesmy winni. Angielskie niewolnictwo pracy Wielu rodaków wyjechało do Anglii do pracy i wstydzi się wrócić do domu. żyje im się gorzej niż w Polsce. W Anglii praca również jest ciężka i za jedzenie: http://bardzo-wirtualna-polska.abceblog.com/praca-w-anglii-od-zaraz-najnowsze-oferty/ Pozdrawiam Archiwum X
1
Polskie niewolnictwo pracy
Obrazek użytkownika adriano
Obrazek użytkownika gość z drogi
7 lat temu Smok Gorynycz :) gość z drogi Smoku,obiecaj,że na krotko i ze będziesz dalej pisał...bo jak nie,to zobaczysz:) przyjdę z kijem i zbiję...co to,  ja wiem ,że mamy już dość,że te przebrzydłe pyski doprowadzają nas do rozpaczy...nie śpimy po nocach,tylko klepiemy w te klawiatury,by ich sen nie był spokojny ... Smoku :) powodzenia...ale pamiętaj,że zebrał się cały magazyn już zapomnianych słów i  rzeczy i kto tego będzie pilnował ?my sami  ? serdecznosci wieczorne :)
0
Patriotyzm i kiełbasa ze Świdnika
Obrazek użytkownika adriano
Obrazek użytkownika Mohair Charamassa
7 lat temu @Smok Goryncz Zanim odlecisz, Smoku, musisz mi obiecać, że pójdziemy na piwo. Zobaczysz, będzie pięknie. Przyjdzie całkiem sporo kumpli i kumpelek, którym wtedy powiemy: a co, nie mówiłem? Toskania? Czemu nie - na chwilę. A póki co - trzeba się wyprostować - do 10 kwietnia ... Pozdrawiam i głowa do góry. Jesteś równy gość!:)))
0
Patriotyzm i kiełbasa ze Świdnika
Obrazek użytkownika adriano
Obrazek użytkownika Dixi
7 lat temu prosiłę, żebyś nie wylewał dziecka z kąpielą. Wylewajmy lewaków, a więcej zostanie dla dzieci, które naprawdę potrzebują pomocy. A jaszcze lepiej - wykopmy "panów Polski" i stwórzmy uczciwy system, wtedy pomoc społeczna (osobiście wolę prywatną, lub prowadzoną przez Kościół dobroczynność)stanie się marginesem dla... marginesu. No, teraz naprawdę pali mi się pod palcami!:):):) ------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"
0
Pytanie o głodujące dzieci
Obrazek użytkownika adriano
Obrazek użytkownika HdeS
7 lat temu Nie palę od dawna więc mam mgliste pojęcie ile to kosztuje. Pewnie nie jest to mało. Ale nie chodzi wcale o to czy rodzice palą czy nie. Chodzi o to, że jesteśmy społeczeństwem do cna ograbionym, czy wręcz złupionym przez chociażby takich "wysadzaczy pomników" jak Szurnięty Stefan, urbanowy przydupas. To ci nieszczęśni rodzice odpowiadają za biedę swych dzieci? HdeS
0
Nakarm szczawiem Stefana...
Obrazek użytkownika adriano
Obrazek użytkownika HdeS
7 lat temu Nie palę od dawna więc mam mgliste pojęcie ile to kosztuje. Pewnie nie jest to mało. Ale nie chodzi wcale o to czy rodzice palą czy nie. Chodzi o to, że jesteśmy społeczeństwem do cna ograbionym, czy wręcz złupionym przez chociażby takich "wysadzaczy pomników" jak Szurnięty Stefan, urbanowy przypdupas. To ci nieszczęśni rodzice odpowiadają za biedę swych dzieci? HdeS
0
Nakarm szczawiem Stefana...
Obrazek użytkownika adriano
Obrazek użytkownika Emir
7 lat temu STOPNIOWANIE GLODU ? - glod na Ukrainie za Stalina z przypadkami kanibalizmu - glod w IRL w XIXw.z powodu zarazy ziemniaczanej i emigracja - glod w Afryce i wzdete brzuchy - niedozywienie w Oswiecimiu i wklesle brzuchy - niedozywienie w Pl i emigracje... Jesli ktos jest w klatce to cierpi na glod wolnosci. JEST GLODNY WOLNOSCI ! Jesli komus brak witamin, owocow, warzyw bo zapycha sie ziemniakami ( jak Irlandczyk w XIXw z biedy lub Polak w XXIw ) TO CIERPI NA NIEDOZYWIENIE ALE ON JEST GLODNY WITAMIN np.
0
Pytanie o głodujące dzieci
Obrazek użytkownika adriano
Obrazek użytkownika raven59
7 lat temu @MarkD - "to także o Tobie" Bynajmniej, ja czytam ze zrozumieniem i nie trolluję e przeciwieństwie do dwóch bohaterów mojej notki;) Pozdrawiam.
0
Zezowaty kierowca Vana
Obrazek użytkownika adriano
Obrazek użytkownika contessa
7 lat temu JWP - karapatki pod Wawelem, a u Neptuna katajki... Jeziu, jak ja marzyłam o łyżwach, choćby nawet takich przykręcanych do butów, ale ciało rodzicielskie nie i nie - rękę złamiesz, jak będziesz grać? Sama na lodowisko, tak daleko ? I takie tam... Ech ! Pozdrawiam. contessa _______________ "Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński _______________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart "Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com
0
Bitelsówki, prywatki i pocztówki dźwiękowe
Obrazek użytkownika adriano
Obrazek użytkownika maciej1965
7 lat temu Ja jedynie cytuję za przeczytana dość dawno książką. Nie mogę odpowiadać za jej autora. Niestety, w chwili obecnej nie pamiętam tytułu, za to dzięki wspaniałemu językowi i humorystycznemu opisowi niektóre fragmenty mogę cytować z pamięci. Natomiast taki kamuflaż (sztuczny dziób) wydaje mi się uzasadniony w przypadku ataków z łodzi podwodnych czy kutrów torpedowych. Robiono namiary, odnośnie kursu, szacowano prędkość na podstawie typu statku, ale torpedy wystrzeliwywano przed dziób, tak, żeby po dotarciu do statku trafiały w śródokręcie. Wątpię, żeby wszystkie jednostki torpedowe (szczególnie małe kutry) posiadały precyzyjny sprzęt pomiarowy i dodatkowo w ogniu walki miały czas na dokładne pomiary. Tu myśliwi wiedzieli, że za chwilę sami staną się zwierzyną. Co innego, gdy łódź podwodna atakowała z zasadzki, mając czas i otwartą przestrzeń. Ale ich ofiary pływały w konwojach, gęsto, jak dziś w korku na autostradzie, co więcej zygzakując. Pamiętajmy też, że to było 70 lat temu, a środki techniczne były znacznie uboższe niż obecnie. Współcześnie większość ówczesnych metod maskowania okazała by się bezwartościowa.
0
O zmodyfikowanych pompkach rowerowych i szczęściu psa Szarika
Obrazek użytkownika adriano

Strony