Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika ciociababcia
10 lat temu paligłup A hrabia też bron ił swijego przyjaciela, że nad nim zapanuje. No i nie zapanował, bo zadyma w Lublinie wyraźnie nie wyszła, chociaż POpapańcy wszystko przygotowali, nawet bojówka radiomaryjna została ściągnięta do Lublina. Oj, Palikocie, nie będziesz u przyjaciela w Pałacu Prezydenckim pod żyrandolem nabierać splendoru. A  Narodowi oszczędzisz zmartwienia, że Pałac jest profanowany, no i cyrku na Krakowskim Przedmieściu nie będzie. Społeczeństwo pokazało przy kim gromadzi się.
0
Palikotowi wolno (prawie) wszystko
Obrazek użytkownika gw1990
Obrazek użytkownika Kuki
10 lat temu + Czy widzisz ten rząd białych krzyży? Tam Polak z honorem brał ślub. Idź naprzód, im dalej, im wyżej, Tym więcej ich znajdziesz u stóp. Ta ziemia do Polski należy, Choć Polska daleko jest stąd, Bo wolność krzyżami się mierzy, Historia ten jeden ma błąd.
0
Gloria Victis
Obrazek użytkownika gw1990
Obrazek użytkownika Jurand
11 lat temu to widać jestem głodny. Więc idę coś zjeść.
0
Łazarz w Krajach Bałtyckich. Gorrące spostrzeżenia.
Obrazek użytkownika gw1990
Obrazek użytkownika triarius
11 lat temu ta książka b. mi się podobała, może to nie było jasne Pzdrwm triarius - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Przemoc rzadko jest odpowiedzią, ale kiedy jest, jest jedyną odpowiedzią.
0
Trzech Panów-gdzie?
Obrazek użytkownika gw1990
Obrazek użytkownika bożena
11 lat temu dobra kobieto wytłumacz mi, dlaczego pojawia się zdanie, że edukacja seksualna w Polsce jest zła, bo "wymaga od ucznia jedynie siedzenia w lawce"? przyznam, ze mnie zamurowało.Być moze jestem za głupia, zeby zrozumieć głębię tego przekazu. Ale sie strałam, serio. Nie mam nic przeciwko edukacji seksualnej. Z tym, ze jestem zdania, że edukować trzeba w pierwszej kolejności dorosłych. Edukacja seksulana obecnie kojarzy się z pojeciami: jak to robić, zeby nie zajść w ciąże i żeby było przyjemnie, a starzy się nie wkurzali. - ja ma takie wrażenie. A według mnie edukacja seksualna powinna być nauką o wzajemnym szacunku ludzi, o tym, ze istnieje piękna sfera życia, sposób wyrażania miłości i należy o to dbać bo to wielka wartość.Nie koniecznie od razu mówić o małżeństwtie, czy koniecznośći formalizowania związku. Dzieci mają swój rozum, jak pani zauważyła.Każde zjawisko, każdy aspekt życia, w tym seks można przedstawiać na sto różnych sposobów. Dlaczego mamy to robić w ten najprymitywniejszy? No, ale ja nigdy nie bylam zbyt europejska
0
Eurobzykanie
Obrazek użytkownika gw1990
Obrazek użytkownika Dixi
11 lat temu pozostajemy w "głównym nurcie... ... europejskiej polityki". A dokładniej - spływamy nim jak gówno.
0
"faza testowa" nie nasza głowa
Obrazek użytkownika gw1990
Obrazek użytkownika Gawrion
11 lat temu bardzo ciekawa hipoteza Budyniu Sam nie wiem co o tym myśleć. Swoją drogą rzadko kiedy dopuszczamy do siebie myśli i polemizujemy sami z nimi, a wogóle z innymi, że Partie polityczne posiadają w szeregach innych wywiad a w swoich kontrwywiad? Ciekawe jak to jest. Pewnie charakterystyka polskiego parlamentaryzmu ostatnich lat to permanentne (borąc pod uwagę metamorfozy partyjne) szpiegowanie wszystkich przez wszystkich ;)
0
Palikotowi wolno (prawie) wszystko
Obrazek użytkownika gw1990
Obrazek użytkownika triarius
11 lat temu ;-) Pzdrwm triarius - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Przemoc rzadko jest odpowiedzią, ale kiedy jest, jest jedyną odpowiedzią.
0
Palikotowi wolno (prawie) wszystko
Obrazek użytkownika gw1990
Obrazek użytkownika Alpha-Alpha
11 lat temu Lizut & consortes Podobno nie wylany. Może "tylko2 na wierszówce? Krzywdy mieć nie będzie, to fakt...
0
Mikołaj Lizut "wylany" z Wyborczej
Obrazek użytkownika gw1990
Obrazek użytkownika Iwona Jarecka
11 lat temu Łazarzu jakże mam ócz nie spuszczać, skoro na raz tylko prawdziwych facetów.;p Pozdro.:D Ps. A na makowce dopiero przychodzi pora po niedzieli, a co chcesz mak trzeć??? " Upupa Epops ".
0
Inicjatywa. Polska Szkoła dla Mężczyzn!!!
Obrazek użytkownika gw1990

Strony