Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika jazgdyni
4 lata temu @jaszczyk8 Dziekuję Nie omieszkam.
6
Rozpirzyć śmierdzące szambo
Obrazek użytkownika jaszczyk8
Obrazek użytkownika piotrpanecki
7 lat temu @tł Tak po cichutku-wtedy wolałem słodkie wina.Ale-jak się nie ma ,co się lubi...
0
Katolicka strefa kibica
Obrazek użytkownika jaszczyk8
Obrazek użytkownika baca.
7 lat temu czy JKM otrzezwieje ? Wiesz co... mam nadzieje, ze jednak otrzezwieje. W koncu mieszka w Jozefowie, niedaleko Sulejowka ;) JKM jest wybitnym polskim politykiem, ktory chwilowo zwariowal. pozdrowienia.
0
Był wśród nich Korwin-Mikke…
Obrazek użytkownika jaszczyk8
Obrazek użytkownika ET
9 lat temu To beznadziejne Dzisiejsza wypowiedź pana Rostkowskiego, który w z szerokim uśmiechem kpił z dziennikarzy zadającym mu sensowne pytania na temat sposobów cięcia wydatków budżetowych, wczorajsze brednie minister Fedak, która myli IKE z TFI. Jakoś tak mi się wydaje, ze to beznadziejnie walczyć tylko słowem. Moim zdaniem lepsze byłyby płyty chodnikowe.
0
Kłamstwa w sprawie OFE czyli „procesy konwergencyjne” (Tusk, Fedak, Boni)
Obrazek użytkownika jaszczyk8
Obrazek użytkownika Marek Dąbrowski
9 lat temu @ Wrzucam ten plik na sendspace z przyzwyczajenia (na tzw."wszelki wypadek"). Zauważyłem że transfer raz działa, raz nie :( Sygnalizowano mi problemy ze ściągnięciem nawet kiedy miałem wykupione konto Premium. Dlatego preferuję GoogleDocs. pozdrawiam Marek Dąbrowski
0
Smoleńsk-medialna dżungla luster (13)
Obrazek użytkownika jaszczyk8
Obrazek użytkownika Anonymous
9 lat temu @Tetsujiro Jakieś wskazówki, jak to wykonać? Jakiś plan, jakieś komunikacja ? Chcę wiedzieć, od czego zacząć?
0
Wykształceni ignoranci - czy możliwy jest z nimi jakikolwiek dialog?
Obrazek użytkownika jaszczyk8
Obrazek użytkownika Max
9 lat temu Re: to sobie podyskutujmy ,wątek ma mały poklask czytelniczy to Że prawo UE jest co najmniej głupie (jeśli nie gorzej) to wiadomo. Tylko inaczej rozłożyłbym akcenty: nie melexy, ale, tak naprawdę rusza mnie kwestia np. umowy gazowej z Rosją, 10.04 czy postępów cenzury. To, jakie mamy media, i jakiej jakości informacje one nam przekazują - też wiemy. Obwinianie tylko i wyłącznie PiS za TL - nie do końca. Przecież inne rządy działały w tym samy kierunku, a już najmniej miał do powiedzenia prezydent (wbrew pozorom). I to był proces, który trwała lata. Głosowałem przeciwko przystąpieniu do Unii, TL mi się nie podoba. Ale jest spora różnica między PiS, a cała resztą, różnica, której pan Michalkiewicz wydaje się nie zauważać. To jedyna partia, która mówi aktualnie o kwestiach istotnych, jedyna, która nie udaje, że żyjemy samym Edenie (a nie na wschód od niego), i że bosko nam się dzieje. Nie wszystkie działania PiSu mi się podobały, ale oddaję im tę sprawiedliwość, mimo wszelkich niedoskonałości. Brutalnie napiszę, że mając wybór: -PO/PSL/SLD/PJN/palikoty -PiS -kanapy - wiadomo, co wybiorę. Zresztą to poniekąd zadziwiające, jak wiele czasu publicyści i politycy chętnie posługujący się w stosunku do siebie terminem "prawicowy" poświęcają krytyce PiS. Więcej - niż krytyce aktualne rządu, który ma realny wpływ na przebieg wydarzeń. To co nimi kieruje: niechęć do tej partii, czy być może po cichu popierają działania koalicji rządzącej? Nadużycie i demagogia z mojej strony w ostatnim zdaniu? Ależ tak. Rzecz w tym, że tego typu argumentacja jest na porządku dziennym w pewnych środowiskach i to w stosunku do PiS. A już tak na chłopski rozum: jest katastrofa ginie prezydent i 95 innych ważnych osób w podejrzanych okolicznościach, serwilizm PO i koalicjantów w stosunku do Rosji przekracza wszelkie granice, państwo jest w rozkładzie, służby publiczne niesprawne, bankrutujemy - a Michalkiewicz o głosowaniu. Dobra, ma rację - ale "znaj proporcje, mociumpanie". Jak już robić za Rejtana to w odpowiednich drzwiach, nie bocznych dla służby, obrady piętro wyżej. Pomijając - są jeszcze komentarze Adama Dee - napisał to. co ja pominąłem. pozdrawiam
0
Socjalizm? Tak ! Wypaczenia ? Nie ! czyli trwający PO-PiS w sejmie RP w ramach likwidacji resztek polskiej suwerenności.
Obrazek użytkownika jaszczyk8
Obrazek użytkownika Wilk32
9 lat temu lzy smiechu Mnie bardzo podoba się pomysł Polon210
0
PRZYGODY DONCIA I BRONCIA: Konkurs!
Obrazek użytkownika jaszczyk8
Obrazek użytkownika Kuki
9 lat temu Re: redakcja OK
0
OB-CIACHowe Gazety w Poznaniu - fotoreportaż
Obrazek użytkownika jaszczyk8
Obrazek użytkownika jwp
9 lat temu zib1 Ma tzw. "PraGębę" - gdzie mu nie wsadzisz to i tak łyknie. Serdeczności. Zapraszam na jutrzejszy wpis pt. "DOTKNĄĆ NIEDOTYKALNYCH". jwp Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.
0
Stosunki trójstronne
Obrazek użytkownika jaszczyk8

Strony