Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika gość z drogi
8 lat temu a może lepiej byłoby napisać,ze to obywatel Rosji... gość z drogi a nie żadnej Czeczeni...Czeczeni nie ma,została wymordowana przez Putina i jemu podobnych....Amerykanie by nie urazić Putina ,piszą i mówią,że Czeczen jest prawdopodobnym terrorystą...niech napiszą czytelnie .... rosyjski obywatel...ale na to ich nie stać,nie odważą się.... PS za Wiki :"Mimo ogłoszenia niepodległości w 1991, obecnie żadne państwo świata nie uznaje niepodległości Czeczenii." i dalej za Wikipedia : Czeczenia (czecz. Нохчийчоь/Noxçiyçö, ros. Чечня, Czecznia), Republika Czeczeńska (czecz. Нохчийн Республика / Noxçiyn Respublika; ros. Чеченская Республика, Czeczenskaja Riespublika) – autonomiczna republika, ze stolicą w mieścieGrozny, wchodząca w skład Federacji Rosyjskiej"  
0
Zamachy w Bostonie a sprawa Polska i światowy pokój
Obrazek użytkownika Mlotek
Obrazek użytkownika all10101
8 lat temu Moje serce i umysł  nie są skołatane. Nie muszę uspokajać się, tak samo jak nie muszę ustępować przed homo-reklamą. Każde zboczenie, każda choroba, każda odmienność wpisane są w nasze społeczeństwa, ale na Boga! - jeżeli dotyczą określonego procenta czy ułamku procenta populacji, niech będą traktowane w odpowiedniej proporcji. Poza tym, nie wciskaj nam kitów na temat waszej rzekomej tolerancji. W stosunku do Aborygenów pokazali Australijczycy eksterminacyjno-nazistowsko-eugeniczną twarz i jako tacy pozostaną w moim mniemaniu. A tu w POlsce mamy Słońce Peru, więc i te wasze "promienie slonca" tu niepotrzebne. "Mieczów ci u nas dostatek", że powtórzę za królem Władysławem...
0
Seksoholizm w wersji gender
Obrazek użytkownika Mlotek
Obrazek użytkownika gość z drogi
8 lat temu Contesso,kolejny raz gość z drogi wedle sprawdzonych receptur.....nie na darmo zostali kupieni za psie pieniądze... psie vide" Milczące Psy" pana W.Łysiaka pozdrawiam 
0
Co rozumie poseł Girzyński?
Obrazek użytkownika Mlotek
Obrazek użytkownika ro
8 lat temu Australio Promujesz wśród normalnych ludzi zboczenie, usiłujesz przekonać, że choroba to oznaka zdrowia i dziwisz się, że reagujemy emocjonalnie. To tak, jakbyś chciała przekonać, że niczego złego nie ma - bo ja wiem? - w tym, żeby chory na padaczkę mógł zostać kierowcą autobusu. Albo pilotem. Chorych na padaczkę jest mniej więcej tylu, co homoseksualistów, ok 1%, ale nikt nie domaga się dla nich zmian prawa. A co do uśmiechów i promyków słońca... http://www.youtube.com/watch?v=Sv7kbtQChJA&nofeather=True Prawda jaki ładny był początek?!  
0
Seksoholizm w wersji gender
Obrazek użytkownika Mlotek
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu @Nathanel Trzeba pamiętać o tym, że w Stanach Zjednoczonych w dużych aglomeracjach miejskich z uwagi na specyfikę infrastruktury (wysokie budynki naszpikowane stalą i aluminium) - nadajniki telefonii komórkowej muszą mieś zdecydowanie większą moc od tych, które są instalowane w Polsce. Stąd też i promieniowanie jest większe, które raczej nie wpływa dodatnio na zdrowie człowieka. Z każdej zdobyczy techniki trzeba korzystać w stopniu umiarkowanym, w przeciwnym razie... technika obróci się przeciwko człowiekowi. Niech tu przykładem będą: 1) samochody - nadmierna ilość godzin spędzana za kierownicą powoduje pogorszenie percepcji wzrokowo-ruchowej, otyłość, pogorszenie wzroku; 2) komputery - j.w.; 3) telewizory - j.w.; 4) sprzęt muzyczny nagłaśniający - dysfunkcję układu nerwowego, pogorszenie słuchu; itd... Jak mawiali starożytni Indianie z dorzecza Dniepru: korzystać można, ale z ostrożna. :-)  Pozdrawiam, Satyr  ________________________  "I złe to czasy, gdy prawda i sprawiedliwość nabiera wody w usta".   (ks.J.Popiełuszko)
-1
Czy telefonia komórkowa szkodzi, czy nie szkodzi?
Obrazek użytkownika Mlotek
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
8 lat temu Odkad mam w domu 5 telefonow komorkowych wyniosly sie mrowki pajaki i myszy ktore co roku musialem tepic. Kolega moj przetestowal chomika trzymal komorke przy klatce po miesiacy chomik wylysila i zdechl najprawdopodobniej na raka.
-1
Czy telefonia komórkowa szkodzi, czy nie szkodzi?
Obrazek użytkownika Mlotek
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
8 lat temu Czy możesz sobie wyobrazić, jak głupie miny mieli maturzyści, którym uzmysłowiłem, że ja w 1982 roku, w środku stanu wojennego miałem więcej wolności w wyborze swego dalszego życia, niz oni w tzw. "demokracji" w roku 2012? Ja w ostatni dzień matur w technikum, zdecydowałem, że ide na historię - i mogłem to zrobić. A oni - oni nie mogą, bo zmuszono ich w I klasie liceum do określenia "ściezki kształcenia". Strasznie to smutne i wkurzające jednocześnie... Pozdrawiam :) -------------------------- Reszta nie jest milczeniem.
0
Biedne dzieci....
Obrazek użytkownika Mlotek
Obrazek użytkownika Andrzej Tatkowski
10 lat temu dzięki ! Przepraszam, dziękuję, poprawiam ! (osobę pamiętałem, funkcję pomyliłem). Pozdrawiam - A.T.
0
pojedziemy na łów, na łów
Obrazek użytkownika Mlotek
Obrazek użytkownika ixi band
10 lat temu Duszno się zrobiło Od tego tuskowego ocieplania stosunków.
0
pojedziemy na łów, na łów
Obrazek użytkownika Mlotek
Obrazek użytkownika obiboknawlasnykoszt@tlen.pl
10 lat temu @ hub_lan Proszę o komentarze w temacie mojego wpisu, a nie ble ble ble, o czymś takim nie pisałem. Czyżbym się mylił? Piszę o planach i przygotowaniach do Magdalenki, a nie o jej przebiegu i kto tam brał udział, bo ta wiedza jest ogólnodostępna. Swoim wpisem nic Pan nie wniósł twórczego do dyskusji. A wiec w temacie proszę. Jeśli nie ma Pan nic w temacie do napisania, to może publikacja Małgorzaty Musierowicz "Ble-Ble" tak zacnego komentatora zainteresuje? Miłej lektury życzę. PS Ble ble ble mnie akurat nie interesuje, a więc i na recenzję nie oczekuję, tak jak i odpowiedzi na pytanie - czy mucha nasr..ała czy nie na obraz w muzeum? - bo na to akurat znam odpowiedź.
0
Jak, kiedy i z kim zaplanowano "Magdalenkę"?
Obrazek użytkownika Mlotek

Strony