Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu Wyjaśnili, ale... smród pozostał po Toyahu, ot co! Zanam Rafała ponad 11 lat i wiem, że nie stać było jego na taki "przekręt" z podpisem Osiejuka. Jest aż nazbyt uczciwym. Daję zatem wiarę prof. Brodzie, nie zaś palantowi pt. "Toyah", który w blogosferze nie może się pochwalić pochlebną opinią. I nie była to sensacja - jak określiłeś, - a... bezczelna "zagrywka" ze strony Toyaha. Zatem nie wracajmy juz do tego, co było, a skupmy się na retoryce, którą obecnie uprawia ten... (tu wykropkowany epitet) "literat". Jego buta i chamstwo bez merytorycznego odniesienia się do tematu wskazują, że ten człowiek(?) ma coś z głową. Stosuje... argument siły, zamiast... siłę argumentów. Wobec powyższego - proszę Cię Traube, nie polemizujmy już na temat postawy Osiejuka. Ta dyskusja nie wniesie nic nowego, bo jaki jest koń, każdy widzi (kto chce zobaczyć).  Pozdrawiam,                          ________________________  "Stan skrajnej niewiedzy czasem potrafi doprowadzić do stanu skrajnego ogłupienia". (Satyr)
1
Dostałam bana u Krzysztofa "Toyaha" Osiejuka
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Obrazek użytkownika Marek Ciesielczyk
7 lat temu ubectwo tez docenia www.marekciesielczyk.com wbrew pozorom esbectwo też docenia, robi wszystko, aby zdyskredytowac lustracji i tych , którzy się nią zajmują, zwłaszcza , gdy można to robić anonimowo
0
By współpracować z SB, nie trzeba było być formalnym TW
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu @all10101 Jaka władza, tacy twórcy :-(! Pozdrawiam
0
Nasi towarzysze broni
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Obrazek użytkownika Ursa Minor
7 lat temu @matka trzech córek, Święta racja, ale nie liczyłabym na reakcję ze strony "tego rządu". Rząd J.Kaczyńskiego na pewno by odpowiednio zareagował... Pozdrawiam.Ursa Minor
0
Urządźmy Polakom drugi holokaust!
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Obrazek użytkownika kryska
7 lat temu To nie cud, to oswajanie widza z TVR. odezwał sie prorok pzdr
0
Cud w TVRepublika
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu Natomiast pan jest Natomiast pan jest niewątpliwie idiotą i chamem,skoro pozwala pan sobie na tak daleko idące insynuacje, cytuję: Podejrzewam, że jest pan sam Sikorą, jego bratem lub jakims "kolesiem" albo Piotrem Dziżą, który niedawno bronił - jak Pan teraz TW - oficera SB Bańburskiego. Wasze lobby staje na baczność i się mobilizuje do wspólnej obrony esbectwa, gdy tylko wyjdą na jaw jakies nowe dokumenty. Sikora w swoich listach łgał jak najęty, twiredząc, że współpracował tylko dlatego, że mu grożono , co nie było prawdą. Sam ochoczo poszedł na współpracę, co jasno wynika z dokumentó w z IPN. Otóż ja nie neguję faktu współpracy Sikory z SB. Pytam natomiast, czy zweryfikował pan - co było i pozostaje możliwe - informację Sikory, że o współpracy z SB powiadomił kardynała Macharskiego i Halinę Bortnowską. Nie zweryfikował pan. Brak warsztatowy, proszę pana.  
0
Kolejny TW SB "RETURN" - Wacław Sikora, szef „Solidarności” małopolskiej, jeden z 19 najważniejszcyh ludzi związku
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Obrazek użytkownika gość z drogi
7 lat temu Szanowny @Antysalon :) gość z drogi szczęśliwego Nowego Roku ,następnych świetnych wpisów i naprawy Naszej Polski , naprawy skutecznej i jednoznacznej  ukłony wraz ze świątecznymi pozdrowieniami :)
0
L.Wałęsa TW Bolek z pałom na siostrzyczki! A gdzie te miłosierne damy od cateringu? HGW zamiast herbatki gaz pieprzowy!
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Obrazek użytkownika Smok Eustachy
7 lat temu Re: mała uwaga: o trotylu nie wiemy z "przecieków" Potwierdzili na skutek przecieków. Jakby nie przeciek to by nie potwierdzili.
0
Zamach udowodniony?
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
7 lat temu Szpilka Jan Bogatko ...argument ten powalił mnie! Prosty, a przekonujący! Dziękuję! Pozdrawiam,
0
Gdzie leży* Polska?
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Obrazek użytkownika Anonymous
7 lat temu @Kazek Kaziu! Jakże mógłbym ciebie pominąć ;-)? Należysz do moich ulubieńców ;-).
1
Ukraina i Rosja - nagły zwrot w ostatniej chwili
Obrazek użytkownika Jan Bogatko

Strony