Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika M.PYTON
3 lata temu To miód na moje serce! Twoja opinia - znakomitego artysty - jest dla mnie jak miód na moje serce. Pozdrawiam i życzę kolejnych, wspaniałych dzieł !
8
Wspomnienia Młodego Rezydenta
Obrazek użytkownika DOBOSZ
Obrazek użytkownika cyborg
3 lata temu @ DOBOSZ A rysunek ?! Nie dało by się jakiejś ilustracji..... ?
8
Wspomnienia Młodego Rezydenta
Obrazek użytkownika DOBOSZ
Obrazek użytkownika Anonymous
4 lata temu Konsekrowani kuglarze Najlepszą szkołą tworzącą kadry kuglarzy są seminaria duchowne. Trzeba było oglądać uroczystości w Toruniu - objawił się tam wielki świat kuglarzy, czyli tych co to: "Na katedrze Mojżesza zasiedli uczeni w Piśmie i faryzeusze. Czyńcie więc i zachowujcie wszystko, co wam polecą, lecz uczynków ich nie naśladujcie. Mówią bowiem, ale sami nie czynią. Wiążą ciężary wielkie i nie do uniesienia i kładą je ludziom na ramiona, lecz sami palcem ruszyć ich nie chcą. Wszystkie swe uczynki spełniają w tym celu, żeby się ludziom pokazać. Rozszerzają swoje filakterie i wydłużają frędzle u płaszczów. Lubią zaszczytne miejsca na ucztach i pierwsze krzesła w synagogach. Chcą, by ich pozdrawiano na rynkach i żeby ludzie nazywali ich Rabbi. Otóż wy nie pozwalajcie nazywać się Rabbi, albowiem jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście. Nikogo też na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem; jeden bowiem jest Ojciec wasz, Ten w niebie. Nie chciejcie również, żeby was nazywano mistrzami, bo jeden jest tylko wasz Mistrz, Chrystus. Największy z was niech będzie waszym sługą. Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony. - Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze obłudnicy ...
-8
I Ty możesz zostać kuglarzem
Obrazek użytkownika DOBOSZ
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
7 lat temu @torpeda - "A wygląda jego tekst tak, jakby był na chybcika skopiowany i wrzucony." - bo jest. A uwagi? Jeśli fakty przeczą poglądom coryllusa, tym gorzej dla faktów. -------------------------- Reszta nie jest milczeniem.
0
Polityka dla idiotów
Obrazek użytkownika DOBOSZ
Obrazek użytkownika gość z drogi
7 lat temu i dzisiaj bardzo aktualny temat i pytanie,dLACZEGO gość z drogi nie wiedzieliśmy o rodzinnych powiązaniach Dziadzi i Bronka,przed wyborami na prezydenta,ja i tak na niego nie glosowałam,ale inni ? 10 z pozdrowieniami i pytaniem j.w
0
Księżniczka Anna spadła z...?
Obrazek użytkownika DOBOSZ
Obrazek użytkownika Athina
7 lat temu Czytałam niestety te rzygi lwa Athina   wyjątkowa obrzydliwość prostactwo godne magla
0
I ja też, i ja też!
Obrazek użytkownika DOBOSZ
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu contessa Niby to oczywiste, a jak widać wzbudza kontrowersje i można nawet o brak honoru być posądzonym:-)
0
Joe Chal – „Fundacja Rockefellera a Nazizm!„ 2/5
Obrazek użytkownika DOBOSZ
Obrazek użytkownika gość z drogi
8 lat temu Nawet on...właśnie ....a to juz COŚ gość z drogi i jeszcze ta ironia o piramidzie ... i kto to mówi ???? 10 :)
1
Ledwo zajawka programu PiS a jaki już jazgot! Ale zabolało! Gutta cavat lapidem!, non vis sed saepe cadendo!
Obrazek użytkownika DOBOSZ
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu naród nie pomstujcie na Naród, cud, że jeszcze "dyszy"
0
Zaczynam się bać
Obrazek użytkownika DOBOSZ
Obrazek użytkownika ellenai
8 lat temu @Tł Nie wiem co Baca pasa, ale zdążyłam już zauważyć, że ma w wielu sprawach imponującą wiedzę i prostował już różne nieścisłości (jak choćby wczoraj sprawa tego zdjęcia) lub dodawał uzupełnienia, więc szkoda, by w tej kwestii trwał w błędzie. Jeśli przyjmie moje wyjaśnienia, to będę się z tego cieszyć :) A Pan Piotruś chyba zasługuje na to, by mieć o nim dobre zdanie.
0
DO Prawdy. Koteria
Obrazek użytkownika DOBOSZ

Strony