Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika katarzyna.tarnawska
3 lata temu Witam Cię, Smoku! Ja także, podobnie do Równej Babki - ucieszyłam się, widząc Ciebie! Choć - dopiero dziś. Dziękuję - za "szczegóły". Cóż - widziałam i znam zbyt wiele tzw. "podjazdów" - na różnych uczelniach wyższych i z tego powodu - mam idiosynkrazję na owe "podjazdy". "Sola fides". Serdecznie pozdrawiam!  
0
Wysyp profesorów i autorytetów, a w głowie zamęt
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
Obrazek użytkownika Równa Babka
3 lata temu cieszę się, że Cię widzę cieszę się, że Cię widzę Smoku:) pozdrawiam serdecznie
-1
Wysyp profesorów i autorytetów, a w głowie zamęt
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
Obrazek użytkownika wołynianka
4 lata temu całujcie mnie wszyscy..w d..pę  Z wielką radością odczytałam wiersz-ten drugi uwspółcześniony bo- recytowałam go na Rynku Krakowskim za co prawie mnie policja aresztowała gdyby twardziele-koledzy z KPN mnie nie obonili..jako aktorka zwinęłam się aktorsko..Wejdź na google i wpisz Sława Bednarczyk recytuje : pocałujcie mnie wszyscy w...d..pę. Będzie wesoło PeOwcom !!!  warto, lud krakowski zrywał boki !!!
2
"Całujcie mnie wszyscy w dupę"... dwa wiersze...
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
Obrazek użytkownika lupo
6 lat temu Będąc w RFN w miejscowości Berger poznałem pana Lorbieckiego ,który był zwiadowcą w wojskach pancernych II Korpusu gen. Maczka. Dzięki niemu odwiedziłem też cmentarz gdzie byli pochowani Polscy żołnierze. Nie zgineli w czasie walk w Niemczech tylko na skutek wypadku. Od niego dostałem książkę o Katyniu ze wstępem gen. Andersa. Poza tym pan Lorbiecki miał honorowe obywatelstwo Holandii za jej wyzwolenie przez w/w dywizję. Pan Lorbiecki pochodził spod Pelplina. Proszę nie wziąć mi za złe tego wpisu ale uruchomiły mi się zaraz wspomnienia na sygnał "gen. Maczka".
0
Pierwsi polscy komandosi
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
Obrazek użytkownika Honic
6 lat temu @AdamDee, no dobrze, powiem o co mi chodzi: wypróbowany przyjaciel ma lepszego kandydata na to miejsce. Donald zrobił swoje, Donald może (musi!) odejść. Co obchodzi wypróbowanego przyjaciela że Donald ma słabość do czynności zwanej władzą? Jak nie zechce odejść sam, zostanie usunięty. Mam wrażenie, że temu obywatelowi los zagwarantował brutalny scenariusz odejścia w polityczny niebyt. Poczekamy - zobaczymy. Odważni zawsze mają jakąś szansę. Tchórze - nigdy.
0
Światowe echa decyzji Donalda Tuska
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
Obrazek użytkownika Anonymous
6 lat temu @foros Obiecuję, że będę pamiętał. Przychodzi mi na myśl zdobycie Wilhelmshaven, bo to chyba najmniej znany epizod w dziejach 1 DPanc i piękne, symboliczne zakończenie jej szlaku bojowego... Pozdrawiam
0
Pierwsi polscy komandosi
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
Obrazek użytkownika proxenia
6 lat temu Re: najwyraźniej widzieliśmy inny wywiad, Proxenio!:):):) Pozostańmy każde przy swoim zdaniu. :-)
1
Kongres Ruchu Narodowego - cenzura w "naszych" mediach
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
Obrazek użytkownika Leniwiec Seed
6 lat temu Kanon To jak powiew świeżego powietrza, chłodne spojrzenie na nasze realia, w całkowitym oderwaniu od michnikoizmów i całego komuszego pomieszania pojęć. Relację pooglądam wielokrotnie, a książki Profesora już jestem szczęśliwym posiadaczem. Pozdrawiam My nie milczymy, my rośniemy, zmieniamy w siłę gorzki gniew - i płynie w żyłach moc tej ziemi jak sok w konarach starych drzew. Autor-Yuhma
0
„Polsce trzeba „elit działania” a nie „elit przetrwania” - wykład profesora Marka Chodakiewicza w Tarnowie, nasza relacja cz. 3
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
Obrazek użytkownika Max
6 lat temu Re: 80%? Jest odrobinę niekonsekwencji w nazewnictwie, to prawda. Pewnie stąd, że związane z etatowym zatrudnieniem właśnie i faktem, ze pracodawca ma obowiązek zasiłkowo-urlopowanąosobę z powrotem do pracy przyjąć. Przynajmniej tak było kiedyś, chyba dalej jest.
0
Znieść płatne urlopy macierzyńskie?
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz
Obrazek użytkownika Adam
6 lat temu RE wilk na ... To prawda. Blogerow powinno sie tez zaprosic i nie tylko. Niech wiedza,ze maja poparcie i w zwyklym Polaku. Polonus.
0
Podpisz list do prezesa PAN w obronie prof.Jasiewicza !
Obrazek użytkownika Smok Gorynycz

Strony