Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika dratwa3
7 lat temu Ellenai I jakby przestała istnieć.Jakby nie istniało umieranie. W mediach krąży tylko jako straszenie śmiercią i jako zadawanie śmierci.Taka taktyka nie jest działaniem ludzi odważnych.
0
Pogadajmy o śmierci...
Obrazek użytkownika moherek
Obrazek użytkownika ellenai
7 lat temu @Tł Ja zauwazyłam. I dlatego właśnie do tego się odniosłam. Co więcej, zgodziłam się z Twoim spostrzezeniem w swoim własnym imieniu oraz dodałam, że jest charakterystyczne dla historyka. To nie jest dostatecznie widoczne w moim komentarzu? :)
0
Historia alternatywna? To już było.
Obrazek użytkownika moherek
Obrazek użytkownika Paweł T
8 lat temu Przecież to pan jest Przecież to pan jest darwinistą, a nie ja, to pan wierzy w Wielki Wybuch i ewolucjonizm, a nie ja. :))  My rozmawiamy o historii, a nie o sekciarstwie, i to PiS w swojej polityce wykorzystuje koniunkturalnie Krzyż Święty oraz chrześcijaństwo i katolików, chociaż wielu ludzi w PiS-e to agnostycy, niewierzący i ateiści. My nie rozmawiamy w tym przypadku o wierze jako takiej oraz o KK, tylko o historii Opus Dei i o tym skąd się wzięła ta organizacja oraz, dlaczego o tym piszę w swoich komentarzach w przypadku PiS-u, który ma bardzo duże związki z tymi ludźmi z Opus Dei, którzy mienią się katolikami, jednak wszystko robią, aby KK rozbić od środka, robią to od początku swojego istnienia w ramach KK... Jeżeli ktoś mieni się konserwatystą, tak jak pan, to powinien bronić konserwatywnych wartości i tradycji, z tej pozycji wypowiada się pan Bartyzel, natomiast jeśli chodzi o PiS, to nie powinien tych wartości i tradycji oraz konserwatyzmu wykorzystywać tylko w przededniu kampanii wyborczej, aby takim haniebnym zachowanie wykorzystywać i ogłupiać chrześcijan i katolików, zwłaszcza wtedy, jeżeli ma się w swoich szeregach wielu syjonistów. Zrozumiał pan? Tak jak już to PiS wielokrotnie robił w parlamencie polskim, w którym pokazywał swoje prawdziwe oblicze, na przykład w sprawie aborcji i życia poczętego, które dla każdego chrześcijanina i katolika powinno być sprawą najważniejszą! A to przecież tylko jedna sprawa, która składa się na całość i na konserwatyzm za którym pan się tak często chowa... Bo przecież trzeba mówić, że tak to jest tak albo, że nie to jest nie i potem to trzeba jeszcze potwierdzać czynem, a nie tylko mową, bo bez czynu słowo staje się martwe i na tym nic dobrego nie można zbudować. :)  
0
Lewacka prawica
Obrazek użytkownika moherek
Obrazek użytkownika Anonymous
8 lat temu @ coryllus Samochwała w kącie stała... Co zaś do rady, o nie czytanie Pańskiego bloga, to ma Pan moje słowo, że będę go omijał jak zarazek dżumy. Manie i fobie nie są podobno zaraźliwe, ale na Pański przerost ambicji może miejsca zabraknąć. Bez pozdrowień.
0
Nowa książka
Obrazek użytkownika moherek
Obrazek użytkownika Max
8 lat temu Re: all Niezaprzeczone prawo każdego blogera, zgadza się.
0
Nowa książka
Obrazek użytkownika moherek
Obrazek użytkownika Niehrabia
8 lat temu Prezenty  Cos to z tymi prezentami nie gra. Albo prezenty nieodpowiednie, albo " prezentator " A dyskryminacja? Pewnie niskie noty za wPISy.
0
A to w prezencie dla redakcji niepoprawni za dyskryminację!!!
Obrazek użytkownika moherek
Obrazek użytkownika Poloniae
8 lat temu Pomyśl. Gawronski Rafzen ..to naprawdę nie boli. Przedtem zapoznaj się wpisami z dnia wczorajszego i komentarzami oraz ogólnie dostepnymi informacjami w mediach reżimowych. A ty byś chciał podane na tacy i bez wysiłku. Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.
0
A to w prezencie dla redakcji niepoprawni za dyskryminację!!!
Obrazek użytkownika moherek
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
9 lat temu Jan Bogatko ..właśnie tego Jan Bogatko ..właśnie tego się bawiam. I tych kolesiów od lodów. Pozdrawiam, dziękuję za bliższe wyjaśnienia.
0
Skok na Lasy Państwowe
Obrazek użytkownika moherek
Obrazek użytkownika Harcerz
9 lat temu Re: Re: Paweł T Tak ,tak - jes ,jes.!!!! Życiorysy i osiągnięcia - Liczy się tu i teraz - ralana siła!!!!!!!! Zapodam Panu kilka innych nie mniej wspaniałych życiorysów - i co? Niestety .Ci co nie wsiedli do wagonu PiS opóżniają podróż nie tylko sobie i ich zwolennikom- "Pociąg demokracji" to nie jazda na jednej osi.
0
Patriotyzm? A cóż to takiego?
Obrazek użytkownika moherek
Obrazek użytkownika JoannaS
9 lat temu Nie powinno się milczeć JoannaS Milczenie jest zbyt łatwe, odstąpienie od tego krzyża to byłoby tchórzostwo, bo tak naprawdę nie o krzyż tu tylko chodzi !! To że nie dowiemy się prawdy o Smoleńsku to już pewne więc zostawmy sobie chociaż to miejsce przed Pałacem Prezydenckim i nie ważne czy z krzyżem czy z pomnikiem, obeliskiem, płytą pamiatkową, to już nie istotne, ważne jest tylko to żebyśmy nie pozwolili odebrać sobie PAMIĘCI. A przeniesienie krzyża ipozostawienie tego miejsca po prostu pustego to moim skromnym zdaniem próba przemilczania tej tragedii!!! co z oczu to z serca i może jeszcze jak zabronimy im mówić o Smoleńsku to się rozejdzie po kościach. już w złym tonie jest chocby komentowanie spraw związanych z katastrofą, a jak to robisz toś oszołom, ciemnogrodziec, a ja się za takiego nie mam ja chciałabym wiedzieć, znać prawdę i nie ważne czy to bład pilota czy FSB czy jeszcze coś innego spowodowało tę katastrofę, ważne by była powiedziana prawda i lepiej dla nas by było gdyby się okazało, że to był bład pilota i mgła bo jesli nie??? to co byśmy zrobili? pognali na konikach do Moskwy? nie wierzę żeby ktokolwiek się za nami wstawił zostalibyśmy sami, opuszczeni i ograbieni z resztek honoru. Nic by nam nie pozostało tylko poddać całe państwo do dymisji. wstyd że pozwoliliśmy nami rządzić takim ludziom, dla których rozgrywki polityczne i władza jest ważniejsze niż państwo polskie. i tego się boję!!!! Dlatego odczepcie się od Krzyża bo tylko On nam pozostał
0
Od dzisiaj juz naprawde nikt nie bedzie chcial z nami dyskutowac
Obrazek użytkownika moherek

Strony