Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika kazikh
8 lat temu Marku Sawicki Jest nas duzo,duzo więcej myślących tak samo. Całe to towarzystwo do sracza i kilka razy spłukać wodą!
0
Nie dajcie się nabrać Lisowi
Obrazek użytkownika never06
Obrazek użytkownika witold46
8 lat temu Gowin już wskazał nowego wybawiciela Polski to (Grzecho), Grzegorz Schetyna
0
Nie dajcie się nabrać Lisowi
Obrazek użytkownika never06
Obrazek użytkownika wilk na kacapy
8 lat temu Unia nie pozwoli Polsce zeby sobie z niej wyszla , tak jak kraj bedacy pod okupacja nie moze powiedziec okupantowi zeby sobie poszedl. Tylko generalna rewolucja wielu krajow na raz przeciw UNI moze dac jakis efekt inaczej pojedynczo kraje unijne beda spaceyfikowane przez sily unijne w domysle wermcht a Niemcom jak zwykle w roli "obserwatorow" pomoga kacapy. Polacy najpierw to niech zmienia rzad a pozniej mysla o urwaniu sie ze unijnego powrozu.
0
Najszybsze wyjście z kryzysu - to wyjście z Unii.
Obrazek użytkownika never06
Obrazek użytkownika tańczący z widłami
8 lat temu Mości Panie Marku Niestety nie bardzo wiem jak to czytać. Może mi pomożesz ? W moi rodzinnym drzewie genealogicznym nie dopatrzyłem się "wybranej" krwi. Co oczywiście nie wyklucza, że jej tam nie ma. Tak jak nie jest wykluczone, że w twojej płynie prawdziwa rycerska krew. Jest nawet bardzo prawdopodobne, że masz domieszkę rycerskiej krwi, choć trudno byłoby dziś spytać prapraprapraprapraprababkę chłopkę (miałeś pra....babkę chłopkę?), co robiła ze szwedzkim rycerzem w stodole. Trudno też spytać tego Tatara, który nie jedną słowiańską brankę wziął, znaczy się wziął w jasyr, czy zawitał pod waszą strzechę i pomieszkał. Ja tego nie jestem pewien, sądząc jednak po szlachetności Twego wywodu, masz zdecydowanie sporą domieszkę rycerskiej krwi. No, a jak dodać jeszcze do tego "prawo pierwszej nocy", to już z pewnością szlachcic z Ciebie cała gębą. P.S. A ponieważ jak widać zgrabnie piszesz po hebrajsku(?). to powinno dać Ci to do zastanowienia, czy któryś z Twoich przodków nie spłacał lichwy zaciągniętej u żyda w naturze. NIEPOPRAWNY INACZEJ
0
(Nie) do rzeczy
Obrazek użytkownika never06
Obrazek użytkownika coryllus
8 lat temu zezowaty Musisz o tym koniecznie powiadomić Ebenezera Rojta. Spiesz się. III tom już wkrótce. Ktoś musi się zająć promocją.
0
Dlaczego słońce świeci?
Obrazek użytkownika never06
Obrazek użytkownika Dominik
8 lat temu czy warto? zezowaty - jaki, jaka, jakie. Dlaczego usiłujesz widzieć słomkę pod lasem, nie dostrzegając belki w oku swoim? Nie z PRZYMIOTNIKAMI piszemy...itd. Dokończenie w pisowni języka polskiego odszukasz.
0
Dlaczego słońce świeci?
Obrazek użytkownika never06
Obrazek użytkownika ooone
8 lat temu ooone: For something ooone: For something completely different: Post uzytkownika "ossala" zdradza plec tegoz. :o)
0
Pogawędka z Mędrcem nad Mędrcami
Obrazek użytkownika never06
Obrazek użytkownika ooone
8 lat temu ooone: Bolek, Kiszczak, ooone: Bolek, Kiszczak, Jaruzel razem obalali komunizm.
0
Pogawędka z Mędrcem nad Mędrcami
Obrazek użytkownika never06
Obrazek użytkownika Leniwiec Seed
8 lat temu Herbatka No nie. Polonem jednoznacznie wskazaliby na kreml. To byłoby jak otwarte zdanie, że terrorysta z moskwy eliminuje wspólników. A tymczasem bulek jeszcze potrzebny. MUSI osadzić namiestniczo rozenka i resztę czerwonej kamandy z R-uchu P-utina. A co do finezji, to zastanawiam się czy rudy nie popełni samobójstwa czekanem?
0
Zamachnięty na organy
Obrazek użytkownika never06
Obrazek użytkownika skowronek
8 lat temu Emalia dwuzerowa Ona ma na Cię uczulenie ,na GG,Budynia  i kilku innych też. Ale czego sie spodziewać po "00"? Tylko g..na.I tak jest.Ode mnie jak zawsze. "Nie lękajcie się!" J.P.II
0
Słowo wyleciało ptakiem......
Obrazek użytkownika never06

Strony