Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Archiwum X
3 lata temu Żydzi to ludobójcy mordowali i mordują Polaków Dlaczego Żydzi was Polacy nienawidza? Mordowali was i jeszcze ciągle chcą od was wyciągać pieniądze? Co z wami jest nie tak?Żydowskie obozy śmierci w Polsce: https://www.quantectherapy.com/pl/zydzi-to-ludobojcy-mordowali-i-morduja-polakow/ 1 Żydowskie obozy śmierci
Obrazek użytkownika Slowianka
Obrazek użytkownika jan patmo
4 lata temu Patrzenie na udział... Patrzenie na wręcz masowy udział osiemnastowiecznych Polaków z kręgów ówczesnych elit  w masonerii ze znacznie późniejszej  dziewiętnastowiecznej perspektywy - nie mówiąc już o dzisiejszej - prowadzi do znacznego zawężenia pola historycznego widzenia. Król Stanisław August Poniatowski był człowiekiem wierzącym, by nie powiedzieć konserwatystą, co nie przeszkadzało mu prowadzić rozwiązłego trybu życia, typowego zresztą dla przedstawicieli ówczesnych elit (nie lepiej było wcześniej)!I żeby nie było wątpliwości, to trzeba jasno stwierdzić, że pierwszym i głównym powodem upadku Rzeczpospolitej była Rosja i jej zaborcza polityka. Oczywiście sama Moskwa nie dałaby rady, potrzebowała do pomocy Prus i Austrii. Pozdrawiam   3 "Konstytucja 3 Maja była głosem wolnych Polaków, którzy sami chcieli budować kraj"
Obrazek użytkownika Slowianka
Obrazek użytkownika Anonymous
4 lata temu @Slowianka Toczy sie batalia nie tylko o Pomnik Katyński , ktory jest symbolem,ale przede wszystkim o Pamiec o ofiarach zbrodni sowieckiej na Narodzie Polskim 4 Do czego powinny służyć pomniki?
Obrazek użytkownika Slowianka
Obrazek użytkownika ronin
4 lata temu @ Słowianka  Witam Panią! Chyba obecnie, aby sprawiedliwość szybko została zrealizowana, tej sprawiedliwości trzeba pomóc. Wyborami parlamentarnymi wyrzucić sowieckich cieciów z sejmu i senatu. Tuska z kolesiami przed Polski sąd! Polskie sądy! Rozwalić samorządową komunę PZPR bis!! Resortową SBoli też! To ABC suwerennej Polski! 7 O prowokatorach
Obrazek użytkownika Slowianka
Obrazek użytkownika Honic
4 lata temu @Słowianko, Nie wiem kim jesteś, ale moje przesłanie jest jednoznaczne: istotna jest uczciwość: cała reszta z tego wynika wprost. Sprawiedliwość boska, czy ludzka: ważna jest ta SPRAWIEDLIWOŚĆ. To naprawdę wystarczy.PozdrawiamHonic 5 O prowokatorach
Obrazek użytkownika Slowianka
Obrazek użytkownika Lwow47
4 lata temu Słowianko! Miejmy nadzieję,że tak będzie,chociaż wiele jest ofiar propagandy i głupoty...Serdecznie pozdrawiam.Kazimierz 7 MÓWISZ KOMPROMIS...JA MÓWIĘ ZDRADA!
Obrazek użytkownika Slowianka
Obrazek użytkownika krzysztofjaw
4 lata temu Slowianka Masz rację i zgadzam się z twoimi tezami i konkluzjami. prezydent A. Duda nie jest nasz a nasza była premier B. Szydło... i się jej bezpardonowo pozbyto. Zostaje nam walka oddolna. Pozdrawiam 9 Krótkie wyjaśnienie i trochę o prezydencie?
Obrazek użytkownika Slowianka
Obrazek użytkownika misio
4 lata temu ... Wiem, że w obecnych warunkach to straszliwa myślozbrodnia i najpotworniejsza herezja, ale może byłby już ostatni dla Polski czas aby na spokojnie się zastanowić czy to wszystko to są naprawdę tylko błędy czy może "błędy".  8 Krótkie wyjaśnienie i trochę o prezydencie?
Obrazek użytkownika Slowianka
Obrazek użytkownika parodystka
4 lata temu Wiersz piękny i smutny a ta brutalna Prawda aż mrozi serce, ale najwyższa pora nazywać stan rzeczy po imieniu, bo jeśli się nie obudzimy, to znowu coś nas zaskoczy - oby nie! 5 BO PRAWDA MUSI BYĆ TEŻ BRUTALNA...SZORSTKA I MOCNA JAK POWRÓZ JUDASZA!
Obrazek użytkownika Slowianka
Obrazek użytkownika poeta
4 lata temu sugestia moja dla POPów, czyli P ełniących O bowiązki Polaka Droga Słowianko. Twoja argumentacja jest jak najbardziej słuszna, jeno adresat nie ten. TO nie jest Nasz rząd i nie Nasz premier. To są niestety ale POPy. To przebierańcy są nie z Naszej Słowiańskiej Wspólnoty.                                        śmieć co świeczuszki sobie jara, co w mycce paraduje, z Polską wspólnego nic już nie ma ! Na miano Polaka nie zasługuje !Należałoby tych wszystkich POPów pogonić precz z Naszej Polski. Wygonić precz do Izraela. Polska Domem JEST Dla POLAKÓW.A icków niech sobie weźmie jasna cho.....a!!!a z tego linku co niżej, z całego tekstu, widać wyraźnie jaka to jest wstrętna zbrodnicza nacja. żmijowe plemię. źródło zła wszelakiego na Naszej Pięknej Ziemi.......cyt. cała przyjemność zabijać Araba....koniec cytatu.:https://gloria.tv/article/dMLvKRx7JpQe1wASPPcwRJU12 3 Wybatożyć !
Obrazek użytkownika Slowianka

Strony