Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika mikolaj
5 lat temu Jezeli mechanik jest genialny - to tak zrobi, ze przy 120 na godzine przestana dzialac hamulce, kierownica a samochod bedzie przyspieszal... moze nie w nieskonczonosc...
0
Ekspert Modzelewski
Obrazek użytkownika AdamDee
Obrazek użytkownika sbb.w.interia.pl
6 lat temu pewnie montaż Nasze kochane służby zaopatrują się przecież w profesjonalny sprzęt n.p. do obróbki dźwięku u obywateli jak w sklepie samoobsługowym. Sprzęt widoczny pod linkiem przywłaszczyli sobie 2013-04-02, kilka lat wcześniej, w 2008 r. dom i dokumenty, a w 1945 r. całą wieś z polami, górę srebra, ołowiu, cynku i węgla oraz zakłady przemysłowe i kopalnie (państewko 3 razy większe od księstwa Monaco) - o ludzkim zdrowiu i życiu to już chyba nie trzeba wspominać. http://niepoprawni.pl/blog/85/rok-1945-sowieci-w-gliwicach-czyli-wyzwolenie-0 tam dalsze linki  
2
co się kryje za śledztwem Smoleńskim, czyli próba samobójcza prokuratora...
Obrazek użytkownika AdamDee
Obrazek użytkownika stopmanipulacji.info
7 lat temu ten tekst to pokaz ignorancji Nie dyskutuję z tym czy wrzucać do puszki czy nie, ale ten tekst to czystej miary manipulacja. Oto odpowiedź na ten tekst: http://www.stopmanipulacji.info/wosp-na-cenzurowanym/
1
DLACZEGO NIE DAJĘ OWSIAKOWI - argumenty w punktach
Obrazek użytkownika AdamDee
Obrazek użytkownika gość z drogi
7 lat temu "Panie Lechu - dobrze Pan robi przypominając te wydarzenia.." gość z drogi TAK...potórzę TO samo za AdamemDee. Dobrze Pan robi :) pozdrowienia również dla Obiboka pracującego na własny koszt...:)
0
„JA TYLKO CHCEM PRAWDY”
Obrazek użytkownika AdamDee
Obrazek użytkownika Archiwum X
7 lat temu Bardzo Wirtualna Polska Bardzo Wirtualna Polska została przeniesiona na Traffic Optimiser. Zapraszamy do naszej galerii zdjęciowej Szczaw dla Polaków? jaka jest wada psa? Tusk "dostępny" już w Polsce przepis na zupę ze szczawiu-przepis wg Niesiołowskiego Dzień dobry Polsko.
-6
EURO 2012? PO potrzebuje cudu
Obrazek użytkownika AdamDee
Obrazek użytkownika R.Zaleski
7 lat temu Re: Piasecki Anglia taka jest, dba o własne interesy. Jesteś potrzebny, są bardzo mili. Nie, to do widzenia. Wyślą cię na rozwałkę i pójdą wypić herbatę i pogadać o pogodzie.
0
Mackiewicz miał rację, AK nie
Obrazek użytkownika AdamDee
Obrazek użytkownika gość z drogi
7 lat temu Witaj JWP :) gość z drogi właśnie przed chwila napisałam Ci pewne wspomnienie serii tej przy ognisku...ale ognisku zupełnie innym...ale wyleciałam w powietrze... może uda mi się jeszcze raz to opowiedzieć...ale już nie tak długo... :) ognisko w środku lasu ,my z dzieciakami i psem przy nim a obok zbiorowa mogiłą...najmłodszy zastrzelony przez Niemców to malenkie dziecko w ramionach ojca, jednego z wielu zamordowanych przez Niemców z wioski Udórz,koło Krakowa... długo nie wiedzieliśmy,ze rozbiliśmy obóz obok tak dramatycznego miejsca,aż ktoregos dnia trafiliśmy na kawałek ziemi ogrodzonej drewnianym płotkiem, z brzozowym krzyżem bez żadnego napisu... w wąwozie,którym wcześniej jechaliśmy naszą syrenką,zobaczyliśmy z wielkim zdumieniem czarną tablice poświęconą rozstrzelanym Młodym ludziom wracającym z nieudanej akcji z Krakowa...było tam też nazwisko młodziutkiej Dziewczyny...i w tamtych latach zakazany znak Kotwicy . Wieś była jakaś obca i mało przyjacielska,nas ściągnęły ruiny starego zamku rycerskiego,który chcieliśmy pokazać synom... i nagle to odkrycie...grób,który musiał wiele ciał pomieścić... Zaprzyjażniłam się więc z pewną starszą Panią mieszkająca w domku pod lasem...gdzie drewniana powała modrzewiowa ,miała wyrytą datę 1880 rok... codzienna wizyta po mleko..a było to z 1,5 km w jedną stronę szybko zamieniła się w przyjażń..na dodatek informacja ,że jesteśmy z Sosnowca,w oczach jej postawiła nas na jakimś wyjątkowym miejscu...dlaczego ?to się pózniej okaże... a teraz Grób...było tam chyba ,jeśli pamiętam około 9 ciał...w tym ojciec z maleńkim synkiem,ktory nie chciał go opuścic...byli to ludzie z wioski..zastrzeleni dla "przykładu" za pomoc polskim bandytom... kim byli owi polscy bandyci..i TU starsza Pani przypomniała nam o czarnej pamiątkowej tablicy... cdn..
1
Skarb Stasia
Obrazek użytkownika AdamDee
Obrazek użytkownika PP
7 lat temu A kto mówi o ocenie "na oko"? Od tego jest rozmowa plus ewentualnie testy (ustne i pisemne), by czegoś się o kandydacie dowiedzieć. O ile uczciwego można udawać, o tyle np. pomysłowego już nie. Byłoby to nieistotne, gdybyśmy roztrząsali tutaj wyłącznie Twoją opinię. Ponieważ jednak zakwestionowałeś słuszność opinii Proxenii i mojej, podważyłam argument, który w tym celu przytoczyłeś. Nie za bardzo w związku z tym rozumiem, co można w tej rozmowie uznać za nieistotne: opinię P&PP? ;-)
0
Lewandowski z grubym brzuchem
Obrazek użytkownika AdamDee
Obrazek użytkownika Mohair Charamassa
7 lat temu Re: @PP Do tego dochodzi jakość kryteriów oceny. Jeden z moich znajomych otrzymał pytanie: Czy lubi Pan konkurencję? Odpowiedział jak mógł najrzetelniej: Nie. Każdy przecież chciałby być monopolistą. Oblał test. Zarzucono mu brak asertywności ...
0
Lewandowski z grubym brzuchem
Obrazek użytkownika AdamDee
Obrazek użytkownika elig
7 lat temu @Satyr elig: Ja nie przeprowadzam żadnych badań. Po prostu przeczytałam ciekawy artykuł, prześledziłam linki w nim zawarte i użyłam Google, by uzupełnić uzyskane informacje. To wszystko.
1
Polska blogosfera, czyli potęga Internetu
Obrazek użytkownika AdamDee

Strony