Komentarze do użytkownika

Kiedy Tytuł Treść Głosy Do zawartości Komentarz do
Obrazek użytkownika Andy-aandy
1 rok temu Coronavirus COVID-19 Global Cases  Coronavirus COVID-19 Global Cases by the Center for Systems Science and Engineering  Dział Koronawirus w GP z aktualnymi informacjami o Polsce i świecie 3 Jak to jest z tą śmiertelnością COVID-19?
Obrazek użytkownika gabro
Obrazek użytkownika Leszek1
1 rok temu Gabro A mnie wychodzi 2.27 %Bo 119,456 - 66,666 = 52,7952,79 x 4,3% = 2.2699albo 52,76 : 100 x 4,3 = 2.2699Gdzie tkwi blad?  2 Jak to jest z tą śmiertelnością COVID-19?
Obrazek użytkownika gabro
Obrazek użytkownika Muni
1 rok temu @gabro Nie można liczyć "zachorowań", bo są w różnym czasie trwania choroby i ich wynik jest niewiadomy. Możesz posłużyć się tylko tym, co definitywnie zakończone, czyli liczyć śmierci lub wyzdrowienia. I w tej grupie jest ok 70 tys ludzi z tego 4 tys+ zmarło i to jest 6%. Inaczej nie można.  5 Jak to jest z tą śmiertelnością COVID-19?
Obrazek użytkownika gabro
Obrazek użytkownika Leszek1
1 rok temu Gabro A mnie najbardziej sie podoba trafnosc i glebia slowa  "prezydęcienie".Pozdrawiam. 0 Ober-zdrajca Bierut nie ma już na Powązkach grobowca!
Obrazek użytkownika gabro
Obrazek użytkownika Leszek1
1 rok temu Gabro Slyszalem o Siekierkach. O Olawie nie. Mysle, ze czlowiek ma zbyt malo zmyslow, by poznac tajemnice rzeczy niemozliwych. Chyba kazdy z nas spotykal sie z niewytlumaczalnymi zjawiskami, ktorymi zwykle obciazal cierpliwego osiolka zwanego - Przypadek. Oprocz osobistych doswiadczen, znam posrod innych, tez takie zdarzenie z Mokotowa w czasie Powstania. To, o ile pamietam, zdarzylo sie w okolicy Wiktorskiej czy Kazimierzowskiej. Do piwnicy w bloku mieszkalnym weszla kobieta i kazala ludziom wychodzic, bo dom zaraz sie zawali. Wiekszosc nie potraktowala tego powaznie, ale kilka osob przekonana sila sugestii tej kobiety opuscila piwnice. Niedlugo po tym na ten dom spadly bomby i wszyscy pozostali w piwnicy zgineli zasypani. Opowiadal mi o tym mezczyzna, ktory wyszedl z tej piwnicy. Pozniej natrafilem na podobny opis tego wydarzenia na Mokotowie. Jezeli ktos z warszawiakow, spotkal sie z historia kobiety na Mokotowie, ktora po zachetach do opuszczenia piwnicy "rozplynela sie", prosze o kontakt. W kazdym razie, zjawiska dotyczace objawien postaci swietych, czy nawet obecnoscji naszych bliskich umarlych, nie sa dotychczas wystarczajaco zbadane, a nie ulega watpliwosci, ze bardzo wiele z nich jest autentycznych.Pozdrawiam.  Największy Cud Eucharystyczny na świecie miał miejsce w Polsce!
Obrazek użytkownika gabro
Obrazek użytkownika Leszek1
1 rok temu Gabro Pozwol, ze uscisle. Przy tak wielkiej liczbie morderderstw, rosyjskie sluzbowe pistolety TT i rewolwery Nagant zacinaly sie. Dlatego katow wyposazono w niemieckie pistolety Mauser 38 na amunicje 9mm parabellum.Wspolpraca niemiecko-sowiecka i na tym polu przyniosla zadawalajace rezultaty. Pozdrawiam. 3 Bosak. Przedsiębiorca doświadczony
Obrazek użytkownika gabro
Obrazek użytkownika Henryk Adrian Kamieniecki
1 rok temu Objawienia siekierkowskie i Objawienia siekierkowskie i oławskie także mają wspólne koleje, o czym jest mowa w tym artykule: https://objawieniaolawskie.pl/objawienia-w-siekierkach-a-misja-kazimierza-domanskiego/ 1 Największy Cud Eucharystyczny na świecie miał miejsce w Polsce!
Obrazek użytkownika gabro
Obrazek użytkownika Jestem jakim jestem
1 rok temu I stąd te zaciekłe ataki Na Konfederacje, bo burzy porządek i ład ustaleń żydo-komuny z kanciastego stołu i grubej krechy eskimosa Mazowieckiego. który w latach 60 pisał, że trzeba karać tych Polaków co nie chcą komunistycznej władzy PRL-u i sojuszu z ZSRR. 6 PiS w szponach Konfederacji
Obrazek użytkownika gabro
Obrazek użytkownika markowa
1 rok temu @gabro - nic dodać, nic ująć "wieloletni wyżeracze" - idealne określenie płomiennych piewców duopolu. 2 PiS w szponach Konfederacji
Obrazek użytkownika gabro
Obrazek użytkownika Verita
1 rok temu Niech żyje KONFEDERACJA ! Niech żyją smoki i zasadowe skały. Niech zakończy się wreszcie era stołu z powyłamywanymi nogami, niech zakończy się bezprawne prawo i niesprawiedliwa sprawiedliwość ! Niech inne platformy się zatopią w odmętach własnej głupoty. Niech żyją niepoprawni, których tu zostało już tak niewielu. 0 PiS w szponach Konfederacji
Obrazek użytkownika gabro

Strony