WESPRZYJ KSIĘDZA STANISŁAWA MAŁKOWSKIEGO!

Obrazek użytkownika Jacek Mruk
Inne

W modlitwie (najlepiej różańcowej) wstawiajmy się do Matki Najświętszej i Boga Wszechmogącego o pomoc i męstwo dla Ks. Stanisława oraz pomyślne wzięcie go w obronę przez Pasterzy Kościoła w Polsce.

Brak głosów

Komentarze

 

   

 

 
 

Do: Arcybiskup metropolita warszawski JE ks. Kardynał Kazimierz NYCZ

 

Laudetur Iesus Christus!

Od przeszło trzydziestu lat z szacunkiem i podziwem śledzę pracę duszpasterską i działania patriotyczne naszego wspaniałego kapelana ks. Stanisława Małkowskiego.

Media poinformowały, iż dziś ks. Stanisław Małkowski został wezwany do Kurii Warszawskiej.

Mam niepłonną nadzieję, że powodami tego wezwania są :

- awans ks. Stanisława Małkowskiego w hierarchii duszpasterskiej, na co od lat zasługuje i

- objęcie jego dotychczasowej pracy duszpasterskiej i działań patriotycznych ojcowskim błogosławieństwem i poparciem przez JE ks. Kardynała Metropolitę.

Natomiast jeżeli, jak powiadają, celem tego wezwania jest zamiar „wyciszenia” ks. Stanisława Małkowskiego, o co zabiegają wrogie Kościołowi rządzące środowiska liberalne, to jest to dowodem na istnienie zarazy lewackiej politycznej poprawności w miejscach ku temu nie stosownych.

Z Panem Bogiem,

Adam Ferch  15.04.2014r. (z parafii p.w. Dzieciątka Jezus na Żoliborzu)

=========================

Mirosław Dakowski:

Dowiedzieliśmy się z niesmakiem i przerażeniem [ale zapewne to niecne plotki!], że podwładny Metropolity Warszawskiego, poprzedni proboszcz na Wólce Węglowej – przez dwa dziesięciolecia nie płacił ubezpieczenia za Księdza! Więc - teraz „nie ma z czego” dać Mu emerytury. Rozumiemy, że Kazimierz kardynał Nycz nie ma na takie drobiazgi czasu. Oczekujemy jednak stanowczej reakcji Kurii, jej ekonoma.

 

 
Vote up!
2
Vote down!
0

Firley

#1423077

Oby słowa docierały ze skutkiem Żeby dla wierzących nie były smutkiem Hierarchia winna działać korzystnie Inaczej zło swą potęgą rozbłyśnie Pozdrawiam
Vote up!
0
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1423111