Romuald Chutkowski - blog

Obrazek użytkownika Romuald Chutkowski
Blog

Nasza  Ustawa Zasadnicza- Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z 1997 roku w art.27  jednoznacznie określa ...cyt"W Rzeczypospolitej Polskiej językiem urzędowym jest język polski.Przepis ten nie narusza praw mniejszości narodowych wynikających z ratyfikowanych umów międzynarodowych." Skoro w tak wielu kwestiach życia społecznego, organizacje,...

4.15
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Romuald Chutkowski
Blog

Nie tak dawno , Szmulce,  inne gadziny  unijnej  kołchozowej demokracji w sadystyczny wręcz sposób , bo oczywiście  z doświadczeniem z minionych lat socjo-psycho-sadysty pokojowego malarza( sorry- podobno akwarelował !) , nalatywali na demokrację w RP. Celem potwierdzenia swojej pewności nasłali  tzw.weneckich szpicli-  nie mylić z  lustrem...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Romuald Chutkowski
Blog

A jednak, jednak zmiany!!!, Po kilkunastoletnim zastoju  organizacyjnym  i maraźmie kolesiowskim w Okręgowym Inspektoracie Pracy , Państwowej Inspekcji Pracy w Gdańsku poważne zmiany.

Szkoda ,że Senator Rulewski tak słabo zadziałał, jako Człon Rady Ochrony Pracy w Sejmie RP !!!,aby wczeŚniej TEGO DOKONAĆ !!!

Zmieniono,Szefa...

3
Twoja ocena: Brak Średnio: 3 (głosów:2)
Obrazek użytkownika Romuald Chutkowski
Blog

Czy godziwym jest,  postawa NAS POLAKÓW, aby w sposób  wulgarny i nietolerancyjny opluwać bratnie dusze , bo są odmieni obyczajowo???

Dotyczy to tej sfery obyczajowej ,o odmiennych innych skłonnościach.Wulgarne,bezpardonowe nazewnictwo tych RODAKÓW , którzy odmiennie uczuciowo traktują miłość bliźniego swego w kontakcie  jednopłciowym....

1.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 1.4 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Romuald Chutkowski
Blog

Wielkimi krokami Rzeczpospolita Polska zmierza w kierunku  NOWOŚCI.

Nowe widać na horyzoncie w zakresie organizacji zarządzania, na nowe zanosi się w podmiotowym traktowaniu NAS Polaków(zapowiedzi  Pana Kukiz i Jarka Ka......,.

Branżowo z zapowiedzi Pana Ryszarda Petru , też spodziewany nowy horyzont.

Czy ????obiecany...

2.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Romuald Chutkowski
Blog

Z wielką uwagą należy uznać propozycję rządową premierki Kopacz na doplaty dla tych co  maja najniższe wynagrodzenie krajowe.Ciekawy pomysł, ale wślad za takowym rozsądna rządzicielsko osoba ( Ewa Kopacz ??) , powinna wskazać przynajmniej źrodło prawne takowej puszczonej w eter i dla psimaków  decyzji.Nie do zrozumienia jest  w takim stanie...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika Romuald Chutkowski
Blog

zbieżność nazwisk, ale z tegoż komentarza nie ma na razie jakby co dziękować temu DUDZIE co na stolcu Prezydenta ma siedzieć???- ciekaw czy  kadencji dotrwa , heheheh!!!?????.

Szacunek do ludzi wykształconych prawniczo powinien być w tym polackim narodzie szczególny. Tak pospolicie, wiadomo , toż to przeciez PAPUGI. 

Teraz te...

4.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:4)
Obrazek użytkownika Romuald Chutkowski
Blog

Konstytucyjna Ochrona Pracy w RP,czy faktycznie takową mamy w Polsce ???

Zgodnie z art.24 Ustawy Zasadniczej ..."Praca znajduje się pod ochroną Rzeczypospolitej Polskiej.Państwo sprawuje nadzór nad warunkami wykonywania pracy"

Skoro są , istnieją takie  formalne gwarancje , zatem już podstawowa kwestia , dlaczego mamy takie  ...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)