Obcy ósmy pasażer-"Nowoczesna.pl"

Obrazek użytkownika Bibrus
KawiarNIA

Seria najlepszych filmów z gatunku "SF", obejmuje słynną sagę o "Obcym" oraz "Matrix" braci Wachowskich.

"Obcy" kontra Sigourney Weaver jest starciem odwiecznego dobra z panoszącym się złem.

Czy takie porównanie dałoby się zastosować w polityce?

Oczywiście nie wszyscy z drugiej strony barykady są politycznym wcieleniem zła, ale-pokuśmy się o pewien rodzaj swobodnej analogii.

Prapoczątki KLD i późniejsze przepoczwarzenia w UW czy PO są objawami kolejnych stadiów rozwoju, obcego dla mnie, kuriozum politycznego.

Być może ostatnia już przemiana w "Nowoczesną.pl" będzie wreszcie końcem końców tego typu myślenia i działania, nie zawsze idącego po myśli obywatela.

Pewnym jest, że powstanie takiej frakcji ma gwarantować, zachowanie obecnej, miernej polityki konającego politycznie rządu.

A tak komentują to wydarzenie internauci-pogromcy dawnego, ustępującego prezydenta Komorowskiego:

 

"Stan , 2.06.2015, 06:29"
"Komuna byla systemem zla ktore dbalo o siebie kosztem obywatela.Nazwa oficjalna socjalizm czyli socjal dla partyjnych,przydzialy na mieszkania samochody resortowe sklepy.Technologie na licencjach prawie w kazdej dziedzinie przemyslu,co wazne zacofane.Ponadto mordy na bohaterach zolnierzach,kogo nie wykonczyl faszyzm i sovieci robili to zydokomunisci.Byli to ludie wyksztalceni i swiatli,budowali 2RP,dlatego byli przeszkodą w budowie kolchozu Polska.Socjal czyli to z czego czlowiek zyje jest niezbedne kazdemu,z tym ze panstwo przywlaszczyli sobie liberalowie w ramach socjalu bo tlumaczą ze narod zbyt ciemny ze moze sobie poradzic bez praktyk wywlaszczeniowych.Nowe partie bankowcow mają za zadanie upodlic narod a dac socjal wyzyskiwaczom.Tym socjalem jest panstwo.Solidarnosc do dzis domaga sie respektowania praw czlowieka na minimalnym poziomie.Dlatego kazda dyskusja na temat poziomu zycia jest przez liberalow wykorzystywana do ochrony swoich interesow szemranych pod pretekstem ochrony panstwa,ch d kamieni kupa".
Źródło:
http://www.wsieci.pl/nowoczesnapl-gwarantuje-ze-nic-sie-nie-zmieni-pnews-2185-page-1.html
 
 
 
Profesor Ryszard Bugaj sugeruje, że powstanie "Nowoczesnej.pl" ma się przyczynić do przetrwania PO, nie tylko jako partii w sejmie, ale również do zawiązania
 
nowej kolalicji ze zdolnością rządzenia.
 
Przy wyniku poniżej 30% dla PO, wejście formacji Petru-Balcerowicz z 10 czy 15 procentami, byłoby ratunkiem dla Tuskowych pozostałości, ratunkiem
 
gwarantującym utrzymanie władzy. To może oznaczać scenariusz powrotu, do tego, czego Polacy nie chcą. Nie wiadomo również czy PSL wyleci w końcu za burtę
 
czy też nie. Idealnym byłoby uzyskanie przez PO wyniku poniżej 20% oraz brak partii Piechocińskiego jak i Petru.
 
Tymczasem "ósmy obcy pasażer" coraz wyraźniej zaczyna rozsiewać polityczny wirus, który odsłonił się w radiowej "Trujce", mamiąc obietnicami wprowadzenia
 
dwukadencyjności pracy posłów.
 
Czy Polacy dadzą nabrać się na to "Nowoczesne" obce zjawisko?
 
Jesienne wybory okażą się znacznie bardziej ważniejsze niż te prezydenckie.
 
 
 
 
 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.3 (głosów:16)

Komentarze

W Polsce wszystko jest możliwe. Szczególnie jeśli władzuchna jednak nie zdecyduje się na fałszowanie wyborów. Kiedyś pytano czy dany polityk współpracował z bezpieką, czy był "partyjny". Dziś należy pytać czy żarł u Sowy? Taki folklor.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

              

#1482995

dlatego potrzeba zmiany myslenia całego narodu, by nie generował z siebie takich marności jak goscie "U Sowy".

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1483028