PSL przystawką PO. Lepszy Korwin-Mikke od Tuska.

Obrazek użytkownika mirek603
Blog

Wyniki 1 tury wyborów pokazują, że partia ta / PSL / została skonsumowana, a w zasadzie jej elektorat " rozpuszczony " przez PO.
Mimo sporów w koalicji i traktowania Pawlaka per noga ludowcy zapomnieli, że trzeba cały czas walczyć o wpływy na wsi. Szefostwo PSL twierdziło, że to są zwykłe w koalicjach spory, i nie reagowało jak Pawlak o planach rządu w którym był wicepremierem dowiadywał się z gazet. Chłopscy wyborcy nie lubią, jak się nimi, czy ich przedstawicielami pomiata.

Jakiś czas temu PO ogłosiło ofensywę w małych miastach i na wsi, organizowali otwarte spotkania w każdym powiecie, na które zapraszali ludzi tworzących opinię / nauczycieli, lekarzy, przedsiębiorców i " dużych " rolników.

Teraz im to zaprocentowało.

Ci byli wyborcy PSL, dla których PO było zbyt niestrawne zagłosowali na Napieralskiego.

I moim zdaniem, większość byłych wyborców PSL zagłosowało na Kaczyńskiego.

A około 3 % wyborców Korwina-Mikke, to moim zdaniem ci wyborcy PO, którzy są już pewni że PO to nie jest i nigdy nie była partią liberalną / w europejskim znaczeniu tego słowa /. I już wiedzą, że tłumaczenia iż to Prezydent nie pozwala Platformie nic sensownego zrobić to próba " robienia im wody z mózgu ".

Lepszy jest dla nich oryginalny Korwin-Mikke niż podróba w osobach Komorowskiego czy Tuska.

Brak głosów