Krzyż obraża...idiotów!

Obrazek użytkownika niepomysli
Idee

Jeśli faktycznie wiszący w miejscach publicznych krzyż zmusza kogokolwiek do czegokolwiek, jeśli narzuca się jakkolwiek, jeśli obraża kogokolwiek, to znaczy, że...ten ktoś jest idiotą! Bo niby jak zmusza? Niby jak narzuca się? Jak niby obraża? Primo: złośliwość, secundo: brak inteligencji. Jedyna okoliczności mogące usprawiedliwiać wszelkie zarzuty wobec kawałka drewna, tudzież kawałka drewna z kawałkiem metalu.

Zmusza. Mówi do Ciebie? Każe Ci coś robić? Ot wisi, i tyle. Dla mnie to symbol, ale ja wierzę. Półksiężyc mnie nie zmusza, bo nie wierzę. Niech sobie wisi. I już. I nie ma o czym dalej mówić.Narzuca. Co narzuca? Jak? Mówi do Ciebie? Każe Ci coś robić? Ot wisi, i tyle. To mi narzuca, ale ja wierzę. A gwiazda Dawida mi niczego nie narzuca, bo nie wierzę. Niech sobie wisi.

Obraża. Mówi do Ciebie: Ty skurwysynu? Grubasie? Cioto? Ot wisi, i tyle. Kawałek drewna, tudzież z kawałkiem metalu. Mnie nie obraża. Posąg Buddy mnie też nie obraża. Niech sobie stoi, a raczej siedzi.

I co jeszcze robi ta wasza przyczyna wszelkiego zła? Musicie chyba mocno wierzyć, skoro kawałek drewna, lub kawałek drewna z metalem ma na was takie oddziaływanie. Wiara godna wierzących. Odrzućcie na chwilę złośliwość, wyrzuty sumienia z młodości, dzisiejszą modę na walkę z wiarą. I powiedzcie sobie uczciwie, mi też powiedzcie, w zgodzie z logiką: jak wasza argumentacja może mieć jakikolwiek sens.

Jeśli po takim zabiegu, mimo wszystko uważasz, że masz rację...przepraszam, wyjdź z tej strony. Z głupotą rozmawiał nie będę.

P.S. Do polityków RP i innych, im podobnych. Jestem katolikiem. Obiecuję, własnoręcznie pozdejmuję wszystkie krzyże wiszące w miejscach publicznych. Ale wy mi obiecajcie jedno. Że dzięki temu naprawdę będzie w Polsce lepiej. Nie będzie. I nie zawracajcie ludziom dupy z tym krzyżem. Kawałek drewna. Są ważniejsze tematy darmozjady.

I jeszcze coś. Pójdźcie głupiomądrzy lewaccy inteligenci, z durnymi pomysłami zrodzonymi przy ciepłym obiadku na pierwszy lepszy oddział onkologi. I zdejmijcie pacjentom obrazki i krzyżyki znad łóżek. A tym, którzy słuchają Radia Maryja wyłączcie prąd.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Złemu zawsze przeszkadzał i będzie przeszkadzał,i dla tego z nim walczy,a jego wyznawcy to POwielają

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328073

Tak jak można być pół osłem pół owieczką. Niestety część
katolików pogubiła się zupełnie. Jeśli tolerujesz zło
to w nim uczestniczysz!!!! Jak wielu katolików stanęło
w obronie krzyża???? O innych postawach nie wspomnę!!!!!
P.S
Autor i igraj z d.....m, nie grzesz mową,
Prawdziwy katolik nie wystawia krzyża na sprzedaż
a szczególnie za dobra materialne!!!!
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#328268

niepomysli.wordpress.com

Szanowna Pani
A w którym miejscu mojej wypowiedzi o grzechu mowy orzec można?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

niepomysli.wordpress.com

#328342