I co? i nic!

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Nareszcie!

Był w okienku!
Jedynie słuszny wódz narodu prowadzący IIIRP wprost do raju.
Swołocz medialna oczekiwała swojego guru z wielkim podnieceniem.
Kombinowali, wróżyli, uprzedzali...co powie ich kochany promieniujący miłością Donald.
A idzie o welką i bardzo poważną sprawę, o efekty już prawie trzytygodniowego śledztwa rosyjskiej prokuratury w sprawie katastrofy prezydenckiego TU154 pod Smoleńskiem.
A efektów nie ma, przynajmniej nam są one nieznane.
Nawet nie znamy dokładnej godziny katastrofy.
Czy ustalenie godziny to taka skomplikowana sprawa?
I było jak zawsze.
Piękny Donek wypudrowany i zero komkretów w sprawie interesującej opinię publiczną.

Premier Donald Tusk stwierdził na konferencji, że mimo ryzyka kryzysu ustrojowego związanego ze śmiercią prezydenta Lecha Kaczyńskiego, państwo polskie okazało się stabilne.

Takie stwierdzenie szefa rządu zwala z nóg, tym bardziej, że różne babkli leśne równiez czołem biją za to premierowi a słowa swej wdzięczności i miłości aż do swojego lub jego końca wyrażają w telefonach do ojca Miecugowa, który obawia się demona patriotyzmu i jego SK, czyli godziny nawalanki na PiS i Kaczyńskiego, teraz Jarosława, bo tylko on im został, uszedł z życiem.
Niektórzy wprost wpadają w amok, że premier tak wspaniale dał sobie radę z tymi pogrzebami, tak jakby Tusk pogrzeby organizował.
A może faktycznie funkcja grabarza byłaby poza kopaczem piłki najodpowiedniejszą rolą dla Tuska.
Może chociaż jako grabarz sprawdził by się dostatecznie.

A tak znowu sobie Donald pogadał o niczym, zapewnił nas o swojej wielkiej ufności do rosyjskiej prokuratury oraz pouczył naród i wezwał do wielkiej cierpliwości w oczekiwaniu na to aż strona rosyjska zechce lub nie cokolwiek nam przekazać czy ujawnić.
No i nie należy snuć żadnyh teorii spiskowyc, bo to BE jest i nie służy sprawie, tak jak nie służyłoby to gdyby to Polacy przejęli sprawę śledztwa.

Wprawdzie Donald akt śledztwa nie zna jak sam poinformował ale już wie:

- Przyczyną katastrofy nie była awaria
- Prokuratura nie ma zastrzeżeń do Rosjan
- Prokuratura zadecyduje o upublicznieniu informacji
- Rosjanie umożliwiają dostęp do materiałów
- Telefony i laptopy ofiar są w Polsce

I najwazniejsze - Państwo zdało swój egzamin

- " Od samego początku trzeba było działać tutaj w kraju ze względu na poważny kryzys ustrojowy będący następstwem śmierci prezydenta RP, a także wielu innych bardzo ważnych urzędników państwowych. Chcę stwierdzić, że nie tylko w mojej ocenie, państwo tutaj też dobrze zdało swój egzamin - mówił szef rządu podczas środowej konferencji prasowej " -.

- " Jak zaznaczył, po katastrofie samolotowej pod Smoleńskiem słychać było wiele obaw, że tak wielkie straty w polskiej elicie politycznej mogą wstrząsnąć posadami państwa. Jednak - jak zaznaczył premier - państwo okazało się bardzo stabilne. Jego zdaniem możemy spokojnie spoglądać w przyszłość, bo okazuje się, że nasze państwo funkcjonuje sprawnie także w tak dramatycznych momentach" -.

Jakżeby inaczej.
Wszak wyginęły dinozaury a kontrolę nad żyrandolami przejął naczelny kustosz kandelabrów w IIIRP, spec od wrót stodoły, jamajczyk i wierszokleta o podłożu erotycznym.

Przed chwilą o dzisiejszej konferencji prasowej Premiera Donalda Tuska rozmawiali trzej blogujący dziennikarze – komentator, Łukasz Warzecha gospodarz programu.

„Z refleksem” i jego goście Piotr Śmiłowiczoraz Bronisław Wildstein.

http://www.tvp.pl/publicystyka/polityka/z-refleksem

http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/przyczyna-ka...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

katastrofa, a dostaniemy upust na gaz nawet 50%!!!!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#57062

Wiem, że wielu wciąż miłuje Tuska i tym samym nienawidzi Polski tak jak i on, ale to jego wystąpienie uświadomiło nam jedno: ten człowiek jest marionetką! Ten człowiek wszedł na jeden z wyższych szczytów kłamstwa! On nie jest suwerenny tak jak za chwilę nasza Ojczyzna nie będzie suwerenna (o ile już nie jest!). Nie ma tu żadnych wątpliwości. I tylko trzeba żywić nadzieję, że dużo ludzi otworzyło dziś oczy...
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57069

Dostanie od tego w którego nie wierzy :diabeł=wiecznie.Nie życzę tego nikomu,nawet wrogowi,a uważam go za takiego.

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57073

 Polska jeszcze nigdy nie miała.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57074

http://www.youtube.com/watch?v=Lup1oKASnSg&NR=1 do tego jeszcze,co lepiej doczyszczone wersje 1:24 znikają z you tube jak kamfora....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57077

Nawet najbardziej zawzięte komuchy jak myślą to czasem przyznają rację. Tusk powiedział co mu kazali, po analizie wolnych wypowiedzi.. Koniec. Zrobił propagandową ściemę- wolno mu. Głupotą i skrajną naiwnością jest oczekiwać od rządu Tuska dociekania prawdy. Oni mają j ą zrelatywizować. Może tak , może nie , nie ma pewności, co by było gdyby było.Co dotarło z doświadczenia przodków: czytać między wierszami , badać czemu zaprzeczają - w to wierzyć.Szczery patriota -morderca, ubek, alkoholik bije rodzinę-przykładny ojciec , dobry mąż.Tak było, tak jest.Żart na boku:jak można wzywać do odwołania psychiatry gdy to on najlepiej powinien się dogadywać z idiotami.Kończę :dobrze że odwołali Edmunda Klicha (niezależny rzeczoznawca) ten nie rozumiał nadrzędnego interesu Polski . Czyżby?

Proszę wybaczyć,to z głupoty

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57083

Kiedy padła uwaga, ze telefony i laptopy ofiar są (w domyśle: JUŻ) w Polsce (przyleciały wojskowym samolotem, co Donald, wydaje mi się, ogłosił z pewnego rodzaju dumą), ręce mi opadły i zwątpiłam: czy to on jest kompletnym idiotą, czy ja, łudząc się, ze ludzie zauważą kretynizm tego stwierdzenia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57082

No i nic ciekawego nie powiedzial..
Pozdrawiam Akiko

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

...Obnoszę po ludziach mój śmiech i bukiety
Rozdaję wokoło i jestem radosną
Wichurą zachwytu i szczęścia poety,
Co zamiast człowiekiem, powinien być wiosną. K.Wierzyński

#57095

... nie było tam ani jednej "europejskiej" flagi, za to 5 polskich.

Za to podobno na zdjęciach w internecie jest już remis - dwie rodzime i dwie "europejskie".

Ale cyrk! ;-)

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#57100

niepewnośc i STRACH (!). umykające spojrzenie i szybkie nerwowe gesty .
Konferencja spóźniona o trzy tygodnie. Najgorsze że nie ma co powiedzieć DZIŚ. nie ma żadnej logicznej hipotezy , która by pasowała do faktów. Za dużo dezinformacji i chaosu. Które o ile były świadome to przyniosły niepożądany efekt czyli wzrost podejrzeń. Głupio mowić dziś tylko o tym co mozna było powiedziec dzień, dwa po katastrofie.
Miarą zdenerwowania są dwie niezręczności - jedna dotyczy tego że zapisie czarnych skrzynek nie ma nic sensacyjnego. Sformułowanie wyjatkowo niezręczne - bo jesli tam nic nie ma niezwykłego to akurat dośc sensacyjne bo ostatnia faza lotu zwykła nie była i to nie przez kilka sekund ale kilkadziesiąt. Druga niezrecznośc to sformułowanie "z duza doza prawdopodobienstwa można wykluczyc eksplozję i awarię". otóż nie mozna. Nie znaleziono sladow materiałów wybuchowych i śladu technicznej usterki , szczególnie co do usterki to przeciez dopiero dokładna analiza szczątkow może coś wykluczyc. Dokładna znaczy dwa trzy miesiace lub dłużej a może nigdy.
Nie ma jasnego opisu tego co się działo na lotnisku a zamieszanie wokół pietnastu minut jeszcze bardziej to wrażenie poteguje i ozywia teorie ordynarnego zamachu. Pół godziny to duzo czasu na wykonanie i zatarcie sladów. Ale najgorsze że z punktu widzenia premiera zdajacego egzaminy i doskonałego rządu nawet lansowana z uporem maniaka teoria błędu pilota okazuje się niewygodna bo decyzję o ladowaniu podjał szybko (czyli nikt nie mógł mu kazać)a za to ladował fatalnie i nie wiadomo dlaczego tego manewru nie przerwał.
Czyli zamiast pytań kto nalegał na lądowanie padną inne w rodzaju ile godzin miesięcznie piloci wojskowi lataja i dlaczego tak mało itd.
Z każdej strony źle. I jakby tego było malo to sledztwo prowadzą Rosjanie. A takich Tuskow w Polsce wielu pewniejszych, wierniejszych. Nie bedzie ujma dla Rosji przyznać niskie kompetencje kontrolera i zły stan lotniska zostawiając znak zapytania co do stanu samolotu i kwalifikacji pilota.
Dla człowieka który manipulował , grał i dobrze sie swoja rola bawił, to straszne gdy nie trzyma w ręku juz żadnej nitki.
To nie tak że NIC. Sygnał jest jasny: słuchajcie jakby co to schowam sie na trzy tygodnie w szafie, przemysle i znajde sposób zeby było znów fajnie i słodko.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57111

I nie ma żadnych pytań i wątpliwości? Ale ja zwykły szary obywatel je mam. Panie Premierze Tusk!

Przesłuchałem całą wypowiedź donka kilkakrotnie. Tak aby wsłuchać się w każdy możliwy sens. Ale sensu tam nie ma. Są zdania zbudowane dla wyeksponowania pewnego nastroju. Całe to wystąpienie, gdy wytniemy ozdodbniki, wstęp i kilka sformułowań ogólnikowych, staje się paplaniną obliczoną na zagłuszenie ciszy. Tak, ciszy jaką jest brak odpowiedzi na szereg dręczących pytań jakie przychodzą do głowy każdemu kto samodzielnie potrafi postawić pytanie. To był zwyczajny PR.

Przejmowanie śledztwa od Rosjan w trzy tygodnie od momentu katastrofy to brzmi jak kiepski żart. Jeśli musiano by zatrzeć ślady zamachu, czasu było aż nadto dosyć. Teraz to już musztarda po obiedzie. I niech się Tusk nie wysila.

 

Druga sprawa to materiały dostępne w inter. na youtube. Spędziłem ostatnie dwa dni na analizie tego co tam jest. W sumie około dwudziestu filmików. NIektóre są dostępne tylko okresowo. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Inne (dwa lub trzy poprzednio dostępne) zniknęły. Wyziera z tych filmów chaos jaki panował przez dość długi czas po katastrofie. NIe wiem jak to oceniać, nie jestem specjalistą. Ale był i chyba nadal jest dostępny jeden film nakręcony przez BBC w dwadzieścia cztery godziny po katastrofie. Widać na nim reportera który porusza się swobodnie w miejscu katastrofy. Chodzi po lesie i opowiada o przebiegu i miejscu katastrofy oraz pokazuje palcem leżące na ziemi nieduże kawałki samolotu. Potem przechodzi w poprzek nasypu na którym biegnie lokalna droga. Widać, jak się domyślam samochód ekipy telewizji BBC. Przechodzą na drugą stronę drogi i schodzą w dół, znowu w lesie gdzie widać leżące fragmenty samolotu. Podchodzi do nich i unosi jeden z nich mówiąc że to chyba kawałek skrzydła oraz wskazuje inne fragmenty. W oddali wśród drzew widać duże fragmenty i poruszających się ludzi. Widać taśmę jaką Rosjanie otoczyli widoczny w oddali teren wokół dużych fragmentów samolotu.A mnie dziwi że reporter chodzi sobie i dotyka kawałków samolotu. Każdy mógł tam wejść i dotknąć sobie czegokolwiek, albo nawet zabrać. Dla mnie jest to jasny dowód na to że śledztwo było od samego początku prowadzone niedbale. NIe jestem specjalistą, ale doskonale wiem że pierwsze minuty w miejscu jakiejkolwiek tragedii mają kluczowe znaczenie dla dokonania właściwego odtworzenia przebiegu wypadków. Cóż dopiero mówić o katastrofie lotniczej w której ginie Prezydent. Dla mnie fakt że nie zamknięto całkowicie dostępu dla osób postronnych wydaje się zupełnie niezrozumiały. Z drugiej strony dzięki temu bałaganowi widać że istniała spora swoboda dokonywania oględzin tuż po katastrofie. To zaowocowało właśnie owymi filmami które wzbudzają dziś tyle kontrowersji. Dla nas, Polaków gdyby Rosjanie od razu zamknęli dostęp do tego terenu, mogłoby się to stać poszlaką że "coś kombinują" podczas gdy w normalnym, zdrowym układzie taka swoboda dostępu to oczywiste zaniedbanie w śledztwie. Podkreslam, że BBC nakręciła ten film w dwadzieścia cztery godziny od upadku samolotu. Mówi o tym reporter na filmie. A więc w czasie gdy już wszystko było jasne. Pozostaje pytanie Czy w przypadku gdyby chodziło o zamach to raczej zamknięto by teren czy też odwrotnie? W jakim przypadku jest lepiej dokonywać manipulacji związanej z zacieraniem śladów? Czy gdy jest wszystko dostępne czy raczej w przestrzeni zamkniętej i niedostępnej dla przypadkowych widzów? Dlaczego ogrodzono taśmą w białoczerwone ukośne pasy tylko teren wokół największych fragmentów? Na te pytania nie umiem odpowiedzieć, ale nasuwają się po obejżeniu filmów na youtube. A to tylko jedna z kilku poważnych wątpliwości jakie mną targają. A teraz ten Tusek ogłaszający że nie ma nic do ogłoszenia. Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, choć są one bardzo atrakcyjne bo wiele i szybko wyjaśniają. I wiele bym dał aby żadna się nie sprawdziła. Tak się jednak składa że zginął Prezydent Rzeczypospolitej. I nie widać adekwatnej do wagi sprawy reakcji odpowiednich służb i ludzi aby tę sprawę prowadzić w taki sposób, aby ludzie, którzy w bezpośrednich wyborach wybrali Lech Kaczyńskiego dostali jasny i zdecydowany przekaz, że Rząd Polski panuje nad sytuacją. Zamiast tego mamy to co było widać na ekranie. Mamy przepychanki i widać jak wszyscy którzy są w sprawę zamieszani usiłują się wymigać od odpowiedzialności. Jednak gdy robi to urzędujący Premier to mamy do czynienia z rozkładem Państwa i uwiądem władzy na najwyższych szczeblach. Polska jest w prawdziwym niebezpieczeństwie, a ludzie którym powierzono pieczę nad najważniejszymi sprawami Kraju nie stają na wyskości zadania. NIe zadją egzaminu w trudnej sytuacji i sami stają się zagrożeniem dla nas i Polski.  Tusk musi odejść.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57116

Nie oglądałem osobiście tej konferencji prasowej,
a jedynie odnoszę się do tego co napisałaś w swoim artykuliku Krysko,
lecz jedno nie daje mi spokoju.

Podajesz za Tuskiem:

Telefony i laptopy ofiar są w Polsce.
????????????????????????????????????

Co to ma oznaczać?

Kwiestia bardzo ciężka i nadwyraz bolesna,
ale trzeba o niej przypomnieć.

Mianowicie podobno ciała były w takim stanie,
że niektóre jedynie genetycznie były do zidentyfikowania.
Inne w takim stanie, że bliscy byli w szoku,
gdy musieli potwierdzać tożsamość ofiar.

Większość ludzi trzyma swoje telefony komórkowe przy sobie,
laptopy również raczej jako bagaż podręczny,
a więc przy sobie.

Więc ja się pytam co Tusk miał na uwadze stwierdzając,
że telefony i laptopy ofiar są w Polsce....

No chyba w "proszku"...jeżeli wogóle...

Wydaje mi się,
że należałoby zadać kilka pytań w tej materii.

Czyżby Tusk palnął o jedno słowo za dużo?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57138

a ja znalażłam wręcz coś odwrotnego, wypowiedż Polko:

- Bo polskie służby powinny się od razu znaleźć na miejscu tego wypadku, by zabezpieczyć dane, także współpracując ze stroną rosyjską. Bo czy znalazł się chociaż jeden telefon, np. aparat pana prezydenta, czy znalazły się komórki dowódców wojskowych- Czy one są w Polsce? Nie ma ich - dodał Polko. - Należy to wyjaśnić, żeby w internecie nie pojawiały się różne spiskowe teorie na ten temat - przekonywał były dowódca GROM.

http://glos.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=2019&Itemid=76

 

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#57141

Tusk zapewne papla co mu ślina na język przyniesie.

Z drugiej strony wydaje mi się,
że kilka konkretów ma zawsze podanych przed tak ofocjalną konferencją.

To matactwo jest bardzo irytujace i ukazuje nie tylko postawę naszęgo rządu,
ale obnaża go całkowicie!

Musimy naokoło trąbić o tych faktach.
W piekarni rano podczas zakupów,
na ulicy,
w kawiarni,
poprostu naokoło.

By ludzie,
całkiem obcy nam ludzie mogli zorientować się
do czasu najbliższych wyborów
kogo mają wybrać
i to niezależnie od ich ewentualnych przekonań.

Wydaje mi się,
że wielu nawet o zabarwieniu lewicowym zmieni zdanie,
gdy im się uświadomi w jakim państwie rzeczywiście żyją.
I ile komuchy dokładają do tej sytuacji.

pzdr.
Krzysztof

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57146

no właśnie
Kopacz informowała, że rozpoznanie około 20 ciał moze potrwać nawet miesiąc a i więcej
a po 2 dniach podano informację, że juz wszyscy rozpoznani i trumny przylatują do kraju

ciekawe kiedy i ile będzie ekshumacji?

pzdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57159

jestem na tyle świadomy, że wiem iż prawdy nigdy się nie dowiemy, gdyż wówczas Nato musiało by zareagwać
jak rownież to zafajdaczone EU.

Więc po jakimś czasie podadzą nam jakąś wersję.

Wiemy raczej wszyscy, że to był zamach.
No może nie całkiem wszyscy, ale wiekszość.
Zamachy planuje się skrupulatnie i wykonuje z dużą perfekcją dbając o szczegóły.
A szczegółami jest również zadyma w formie obecnego medialnego i nie tylko bałaganu
i spreparowanie faktów przed zamachem w taki sposób,
by komisja śledcza,
która z założenia będzie badać dany zamach mogła przyjąć jakąś wersję.
I dlatego nie posądzam nawet,
że wszyscy z polskiej komisji są w zmowie.
Ci specjaliści dostali podane te informacje,
jakie Rosjanie im dostarczyli...

Co takm Kopacz czy inni z rządu pieprzyli w ciągu tego ostatniego czasu, to są pierdoły,
które ponadto niejednokrotnie sobie zaprzeczają.

Ja bym zaczął od przyjrzenia się bliżej nastawieniu Komorowskiego i innych z tej ferajny, ich działaniom
jak również ich zaniechaniami,
wasalczym stosunkiem do Rosji
i mamy całą odpowiedź.

Prawdy dowiedzą się nasi prawnukowie o ile będą mieli szczęście.

Teraz to co moim zdaniem jest ważne,
to jedynie abyśmy wykorzystywali te ich kłamstwa,
te niedomowienia,
to mataczenie dla celów wyborczych.

Prawdy i tak się nie dowiemy,
co naturalnie nie oznacza byśmy zaniechali o nią zabiegać,
ale powtarzam użyjmy jako naszej broni przeciwko nim ich własnych kłamstw.

To może nam pomóc wielu ludziom otworzyć oczy
i sprowokować do dobrego wyboru Prezydenta i później rządu.

A więc wyłapujmy te ich potknięcia, ale nie liczmy,
że doprowadzą nas do prawdy.

Użyjmy te ich małe kłamstewka do wyborów!!!!!

Pomóżmy tym samym panu Jarosławowi Kaczyńskiemu,
pomóżmy naszemu Prezydentowi!!!

pzdr
Krzysztof

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57163

... (a w dodatku jednostronne przecież) razgawory z człowiekiem i formacją, dla których kategorie PRAWDA - FAŁSZ nie mają najmniejszego znaczenia.

Naprawdę szkoda Waszej śliny, czasu, nerwów, a korę mózgową moglibyście wykorzystać na coś sensownego.

Oczywiście w sumie macie rację, ale jak to miałoby, że spytam, zaszkodzić Tuskowi i jego @#$% wesołej gromadce?

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#57173

Rozmawiając dookoła o tych kłastwach ,
niedomowieniach,
dziecinnego tłumaczenia pomagamy niektórym,
którzy nie są całkiem ukierunkowani na PiS
odnaleść się w społeczeństwie.
Słowem powrócić do prawdy,
a co za tym idzie dokonać prawidlowego wyboru,
gdy przyjdzie na to czas.

I to wszystko możemy poprzez klamstwa strony rządowej
i mediow.
I to jest bardzo dużo, zważając na to jak wielu ludzi jest zmanipulowanych.
To może nam pomóc by dotychczasowa manipulacja spotęgowała jeszcze ich gniew przeciwko de facto własnej naiwności.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57215

... uświadamiać.

Sam od zawsze lansuję kreatywną szeptankę i tego typu metody.

Tutaj jednak wredności Tusków tego świata naprawdę moglibyśmy przestać się dziwować, i przejść wreszcie na następny szczebelek. Zgoda?

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#57261

No to nam się nie uda.
W tej konstelacji poprostu niemożliwe.
Małymi kroczkami Tygrysie...
Tylko jako społeczeństwo mamy siłę.
By otworzyć oczy tego nieco zaspanego towarzystwa możemy jedynie poprzez okazywanie zaprzeczenia oficjalnych mediów, które jak sam przyznasz zrobiły nie małą dziurę w głowie nie jednego Polaka.
Na inne ruchy nas nie stać Tygrysie...
Dopiero gdy będziemy mieli ponownie swojego Prezydenta i swój Rząd i większość sejmową, o wówczas to będzie czas na duuuuużo pracy:)
I dlatego teraz małymi kroczkami musimy uświadomić naszym współbliźnim,
że są dymani ze wszystkich stron przez obecny rząd i wiekszość sejmowa, a ostatnio również przez Bronka Komorowskiego.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57272

ale ci zauroczeni Tuskiem są szczęśliwi, że są dymani

pozdro

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57285

dyskutować z kobietą o dymaniu.
Chyba jestem pierwszy raz w takiej sytuacji;)

Nie zagłębiając się więc zanadto w temat ,
bo trochę grzęski;)
napiszę krótko,
że dymanie ma to do siebie ,
że potrafi niejednego/dną omamić.

Ale jak pamiętasz ze słów piosenki Budki Suflera:
...a po nocy przychodzi dzień,
a po burzy spokój...

Więc po tych dymiących się omamach,
przychodzi przebudzenie świadomości
i czasami to nawet wielka złość,
gdyż,
ktoś jeden dochodzi do wniosku,
że
...no i owszem...,
lecz tak naprawdę ,to było jedynie dymanie...

A tak się składa,
że mało kto lubi być ...
(teraz będę grzeczny)

...wykorzystanym:)

pzdr
Krzyś.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57292

... "demokracji".

Ja mówię o poznawaniu się osobiście - zamiast tylko przez sieć. To jest sprawa absolutnie ogromnej wagi w przypadku, gdyby historia miała radykalnie przyspieszyć.

Do tego inne rzeczy, np. zadbanie o własną i rodziny fizyczną formę; zadbanie o spiżarnię na wypadek ekonomicznej katastrofy; szyfrowanie wszystkiego ważnego; uniezależnienie się na wsiakij słuczaj od kompa, prądu i sieci (wydrukowanie najważniejszego info, zadołowanie go w bezpiecznym miejscu); nawiązanie bliższych kontaktów z godnymi zaufania sąsiadami, krewnymi i znajomymi; uświadomienie ludzi, co do których jest nadzieja i TOWARZYSKI BOJKOT TYCH, CO DO KTÓRYCH NIE MA...

Takie rzeczy przychodzą mi w tej chwili do głowy.

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#57301

Ja rozumiem, że ten wpis to do mnie.

Rozpoczynając przypomnę Ci moje słówko o piwku i Degustatorni,
niestety jeszcze tego nie doświadczyliśmy,
lecz zapewne zorientowałeś się wówczas,
że nie tylko rozchodziło mi się o procenta:)

Ostatnio dużo się u mnie dzieje,
a nawet bardzo dużo dlatego jedynie jeszcze nie pojawiłem się w Trójmieście, ale staramy się, staramy:)

A co do pozostałości Twojego wpisu,
to właśnie organizuję sobie taką niezależność.

Odnośnie kompa, to naturalnie wiele racji w tym co piszesz.
Jest wielkim komunikacyjnym dobrem, ale naturalnie otwieramy się również na inwigilację.
Dlatego nalezy go używać świadomie i z pewną dozą ostrożności.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57315

... prądu (czy odłączenie od sieci) z drugiej. No i inne zagrożenia, jak się chwilę o tym pomyśli. No i komp niestety sprawia, że my się kompletnie osobiście nie znamy, co jest naszą ogromną słabością (i oni o tym wiedzą, warto by ich było nieco zaskoczyć).

Ja Ci oczywiście niczego nie zarzucam, to nie o to chodziło! Po prostu obawiam się, że wygranie wyborów to jeszcze cholernie mało. Tym bardziej, jeśli wtedy cały lud spocznie na laurach - "no bo mamy przecież naszego człowieka na samym szczycie władzy, więc dalejże oglądać seriale i grillować!"

A to niestety, jak sam wiesz, tak nie działa. Najlepszym dowodem to, z czym PiS musiał się użerać przez okres swojego rzekomego panowania.

Co do piwka, jasne - już mam pragnienie!

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#57322

Znamy się Tygrysie, znamy.
Jak kto ma trochę oleju w głowie,
to wie z kim ma do czynienia.

Tak jak wówczas, tak i dzisiaj
smród jest zawsze do wyczucia.
No chyba, że ktoś ma jakieś mentalne polipy.

pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57331

jaki duży strych? jak dużą spiżarnię? jak atrakcyjną żonę czy siostrę?

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#57345

atrakcyjną siostrą?

Mogłeś tak od razu ,
to bym i moje plany trochę wyprostował,
by ta Degustatornia nie przeszła do historii
póki do niej zapukamy:)

Tylko dopisz mi na ile ta siostra jest atrakcyjna:)))
może trochę szczegółów.
Ale nie będę Cię pouczał,
zapewne wiesz sam jak rozmawiać z ...
no może i przyszłym szwagrem?:)

A co do reszty Twojego wpisu,
to napiszę tak:
czy pamiętasz co odpisałeś mi ,
na pierwszą propozycję wspólnego piwka?

??????????????????????????

że trzeba się postarać,
że nie każdy,
że nie tak od razu i takie tam...

i wiesz co?

zgadzam się z Tobą w tej materii :)

Spokój, to bardzo cenna wartość.

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57365

... nie byłaby na rynku erotyczno-towarzysko-matrymonialnym.

;-)

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#57443

W takim świetle tego nie chciałem widzieć.
Poprostu gdybyś miał siostrę,
to z wielką ochotą bym ją poznał.

Przeważnie rodzeństwo jest nosicielem pewnych cech wspólnych, no i zakładając, że korzystali z tej samej kindersztuby,
to
można wiele dobrego wywnioskować.
Jedynie w takim świetle pytałem Cię o siostrę.

Słowem Tygrys,
to jest już indywidualność jak czytam.

A miała by być i Tygrysica... O!,
to zapewne byłbym zainteresowany taką znajomością:)

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57452

Tamto to były takie (cholernie ryzykowne, fakt) żarciki. Po prostu nie potrafię sobie wyobrazić, jak to jest mieć siostrę.

Nie obrażaj się!

Pzdrwm

triarius
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://bez-owijania.blogspot.com - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#57473

czego nie mamy:))))

Ale co to znaczy dawać?

co to znaczy brać?

Mnie by wystarczyło ją poznać:)))
Naturalnie, gdyby istaniała

A już w końcu o co tu się obrażać?,
gdy my sobie tutaj całkiem poprostu żartujemy...

pzdr.

Ps.A tak na na marginesie,
to też nie mam siostry:)))))
a, szkoda.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57487

U mnie, na ten przykład, trzy siostry są...

Pozdrawiam
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57495

zaczynasz nieco kokietować :)))))

Wilczyce co prawda to trochę inny gatunek,
ale nie powiem...inteligentne bestie:)
no i ta ich zdolność przetrwania ...
No Adrianie jestem pod wrażeniem :)

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57500

Eee tam... Żadne wilczyce, żadne tygrysice. Tak postanowiłem przyłączyć się do Waszych żartów.

Pozdrawiam serdecznie

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#57502

konstruktywnie proszę:)))

To jak ?
są wilczyce,
czy tylko nas kiwałeś?
Mów szybko,
bo my som ciekawe bestie:)
i praktycznie ciągle na łowach;)

pzdr
Ps. a poza tym mamy wiosnę;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#57505