Przedwyborcza akcja „ŚWIADOMY WYBÓR” - listy 21-25

Obrazek użytkownika Redakcja
Kraj

Kontynuujemy naszą przedwyborczą akcję ankietową „ŚWIADOMY WYBÓR”.

Przypominamy, że akcja ma polegać na „weryfikacji” list wyborczych Prawa i Sprawiedliwości i wskazywaniu w komentarzach pod tekstem, którzy kandydaci, zwłaszcza z dalszych miejsc, zasługują na nasz głos – niech w Sejmie znajdą się najlepsi z najlepszych!

A zatem:

- jeżeli widzicie na liście kandydata zajmującego dalszą pozycję, a wiecie, że to człowiek godny poparcia – polećcie taką osobę w komentarzu!

I odwrotnie:

- jeżeli Waszym zdaniem na listach znalazły się osoby nie zasługujące na nasz głos – również o tym napiszcie!

Wskazujcie kandydatów! Zarówno tych godnych poparcia, jak i tych na których Waszym zdaniem głosować nie warto. Każdy z komentarzy pomoże nam wszystkim wybrać właściwych ludzi.

Dziękujemy za dotychczasowe wskazania w poprzednich ankietach: http://www.niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor

http://www.niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-5-9

http://www.niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-10-14

http://niepoprawni.pl/blog/394/przedwyborcza-akcja-swiadomy-wybor-listy-15-20

Dziś publikujemy listy z okręgów: nr 21 Opole, nr 22 Krosno, nr 23 Rzeszów, nr 24 Białystok, nr 25 Gdańsk.

 

Okręg nr 21 Opole

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Żyżyński

Jerzy

nauczyciel akademicki

Warszawa

Bezp.

2

Kłosowski

Sławomir

nauczyciel

Opole

PiS

3

Ceglecka-Zielonka

Teresa Zuzanna

nauczyciel

Namysłów

PiS

4

Chabraszewski

Jan

nauczyciel

Kadłub

PiS

5

Porowska

Violetta Teresa

politolog

Opole

PiS

6

Byczkowski

Dariusz Paweł

nauczyciel

Lubsza

PiS

7

Tyma

Zenon Andrzej

ekonomista

Nysa

PiS

8

Jaki

Patryk Tomasz

politolog

Opole

PiS

9

Zakrzewska

Agnieszka

nauczyciel

Stare Siołkowice

PiS

10

Smagoń

Janusz Marek

mechanik

Nysa

PiS

11

Pokorska-Młodzińska

Olga

inżynier środowiska

Kędzierzyn-Koźle

PiS

12

Wrębiak

Jerzy Piotr

nauczyciel

Brzeg

PiS

13

Czochara

Katarzyna Beata

nauczyciel

Moszczanka

PiS

14

Bortnik

Wacław

lekarz weterynarii

Łowkowice

Bezp.

15

Zug

Henryk Józef

nauczyciel

Borki Wielkie

PiS

16

Gibas

Teresa Jadwiga

inżynier mechanik

Kobylice

Bezp.

17

Hubicki

Grzegorz Józef

rolnik

Jakubowice

Bezp.

18

Wróbel

Teresa

nauczyciel

Kluczbork

Bezp.

19

Osijewska

Zofia Cecylia

nauczyciel

Gracze

Bezp.

20

Morawski

Bartłomiej Tomasz

nauczyciel

Krapkowice

Bezp.

21

Kubis

Katarzyna

nauczyciel

Suchodaniec

Bezp.

22

Hajduga

Jerzy Marek

politolog

Głuchołazy

PiS

23

Dziaduś

Przemysław Piotr

architekt

Nysa

Bezp.

24

Naszkiewicz

Jerzy Kazimierz

nauczyciel

Głubczyce

Bezp.

 

 

Okręg nr 22 Krosno

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Kuchciński

Marek Tadeusz

parlamentarzysta

Przemyśl

PiS

2

Paruch

Waldemar

nauczyciel akademicki

Miłocin

Bezp.

3

Babinetz

Piotr Mieczysław

historyk

Krosno

PiS

4

Piotrowicz

Stanisław

prokurator

Krosno

Bezp.

5

Schmidt

Anna Katarzyna

socjolog

Jarosław

PiS

6

Sudoł

Ewa Grażyna

ekonomista

Bandrów Narodowy

PiS

7

Ziobro

Kazimierz Bronisław

teolog

Łańcut

PiS

8

Rzońca

Bogdan Józef

nauczyciel historii

Jasło

PiS

9

Chilik

Dorota

przedsiębiorca

Rogi

Bezp.

10

Ćwierz

Andrzej Bogusław

nauczyciel fizyki

Rzeszów

PiS

11

Bajda

Stanisław

nauczyciel nauczania początkowego

Reczpol

Bezp.

12

Kurowska

Maria Stanisława

towaroznawca

Dąbrówka

PiS

13

Śnieżek

Adam Walenty

specjalista pracy socjalnej

Rzeszów

Bezp.

14

Golba

Mieczysław Józef

przedsiębiorca

Wiązownica

PiS

15

Bury

Jan

inżynier melioracji wodnych

Markowa

Bezp.

16

Nabywaniec

Tadeusz

nauczyciel języka polskiego

Sanok

PiS

17

Misiołek

Marta

specjalista pracy socjalnej

Osobnica

PiS

18

Kołcz

Beata

pielęgniarka

Przemyśl

Bezp.

19

Krawiec

Daniel Stanisław

radca prawny

Mirocin

Bezp.

20

Ekiert

Aleksandra

pielęgniarka

Haczów

Bezp.

21

Krajewska

Barbara Jadwiga

zootechnik

Bircza

Bezp.

22

Gmyrek

Zygmunt Adam

lekarz medycyny

Basznia Dolna

PiS

 

 

Okręg nr 23 Rzeszów

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Hrynkiewicz

Józefa

nauczyciel akademicki

Warszawa

Bezp.

2

Ożóg

Stanisław

inżynier geodeta

Sokołów Małopolski

PiS

3

Moskal

Kazimierz Marian

nauczyciel

Ropczyce

PiS

4

Szlachta

Andrzej

nauczyciel akademicki

Rzeszów

PiS

5

Pupa

Zdzisław Stanisław

inżynier rolnictwa

Góra Ropczycka

PiS

6

Wróblewska

Krystyna Małgorzata

nauczyciel historii

Rzeszów

PiS

7

Popiołek

Krzysztof Andrzej

inżynier elektryk

Mielec

PiS

8

Błądek

Antoni

technik mechanik

Agatówka

PiS

9

Gołojuch

Kazimierz Edward

inżynier mechanizacji rolnictwa

Zalesie

PiS

10

Chmielowiec

Zbigniew Michał

inżynier inżynierii środowiska

Kolbuszowa

PiS

11

Draus

Ewa Maria

nauczyciel akademicki

Kolbuszowa

Bezp.

12

Warzecha

Jan Marek

ekonomista

Dębica

PiS

13

Pakuła-Sacharczuk

Anna Zofia

filozof

Rzeszów

PiS

14

Tołpa

Mieczysław

nauczyciel

Wierzawice

PiS

15

Rudnicki

Roland Antoni

lekarz medycyny

Tarnobrzeg

PiS

16

Napieracz

Maria

nauczyciel

Partynia

Bezp.

17

Sarna

Zdzisław Władysław

nauczyciel

Pułanki

Bezp.

18

Kazana

Renata Ewa

nauczyciel

Grębów

PiS

19

Błądek

Lidia

prawnik

Nisko

Bezp.

20

Łabęcka

Alicja Maria

socjolog

Mielec

Bezp.

21

Falandys

Jan

trener klasy I

Trzebownisko

PiS

22

Rojek-Kałek

Monika Ewa

towaroznawca

Dębica

Bezp.

23

Fudali

Dariusz Jacek

funkcjonariusz służby penitencjarnej

Tyczyn

Bezp.

24

Samołyk

Genowefa

chemik

Kępie Zaleszańskie

Bezp.

25

Sulich

Edward Józef

kierowca mechanik

Bojanów

PiS

26

Sroka

Józef

pedagog

Racławice

PiS

27

Rupar

Joanna

prawnik

Łańcut

Bezp.

28

Wolicki

Paweł Grzegorz

wyższy urzędnik samorządowy

Gumniska

Bezp.

29

Kotula

Jacek Adam

ekonomista

Rzeszów

PiS

30

Cypryś

Jerzy

nauczyciel

Rzeszów

PiS

 

 

Okręg nr 24 Białystok

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Jurgiel

Krzysztof

inżynier geodeta

Białystok

PiS

2

Zieliński

Jarosław

nauczyciel

Suwałki

PiS

3

Piontkowski

Dariusz

nauczyciel

Białystok

PiS

4

Kamiński

Mariusz

prawnik

Białystok

PiS

5

Bogucki

Jacek

inżynier mechanik

Siennica-Lipusy

PiS

6

Chmiel

Patrycja Maria

politolog

Białystok

PiS

7

Kołakowski

Lech Antoni

przedsiębiorca

Łomża

PiS

8

Gwiazdowski

Kazimierz

rolnik

Mścichy

PiS

9

Czepe

Roman

pracownik administracji

Łapy

PiS

10

Jaworowski

Krzysztof

pracownik administracji samorządowej

Kadłubówka

PiS

11

Żeszko

Maria

pedagog

Białystok

Bezp.

12

Bobel

Marek

pracownik administracji

Czartajew

PiS

13

Bieniusiewicz

Jadwiga

technolog żywności

Sokółka

PiS

14

Dembowski

Zbigniew

rolnik

Mociesze

PiS

15

Kucharewicz

Grzegorz

aptekarz

Białystok

Bezp.

16

Fidrych

Lucyna

nauczyciel

Sejny

PiS

17

Rykaczewski

Stanisław

inżynier budownictwa

Zambrów

PiS

18

Łoskot-Cywińska

Maria Małgorzata

artysta - plastyk

Przerośl

Bezp.

19

Kleczkowski

Marcin

pracownik administracji

Augustów

PiS

20

Nienałtowska

Bożena

nauczyciel

Kleosin

PiS

21

Jaroszewicz-Łojewska

Mirosława Anna

zootechnik

Białystok

PiS

22

Boguska

Krystyna

rolnik

Jarnuty

PiS

23

Jabłoński

Antoni

nauczyciel

Suwałki

PiS

24

Skórski

Grzegorz

technik weterynarii

Nowy Dwór

PiS

25

Gromadzka

Lucyna

nauczyciel

Kolno

Bezp.

26

Siwek

Rafał Franciszek

automatyk robotyk

Hajnówka

Bezp.

27

Laprus

Elżbieta

nauczyciel

Białowieża

Bezp.

28

Tołwiński

Krzysztof

leśnik

Jasienówka

PiS

 

 

Okręg nr 25 Gdańsk

Nr

Nazwisko

Imiona

Zawód

Miejsce zamieszkania

Partia

1

Fotyga

Anna Elżbieta

ekonomistka

Gdańsk

PiS

2

Łopiński

Maciej Jan

filolog

Gdańsk

Bezp.

3

Jaworski

Andrzej

menadżer

Gdańsk

PiS

4

Jankowska

Aleksandra Helena

menadżer

Sopot

PiS

5

Smoliński

Kazimierz

adwokat

Tczew

PiS

6

Chrapkiewicz

Daniela Jadwiga

lekarz medycyny

Starogard Gdański

PiS

7

Liss

Andrzej Marcelin

nauczyciel

Gdańsk

PiS

8

Gwiazda

Anna Teresa

architekt

Gdańsk

PiS

9

Guzikiewicz

Karol Roman

technik mechanik okrętowy

Gołębiewko

PiS

10

Kołakowska

Anna Maria

nauczyciel historii

Gdańsk

Bezp.

11

Steckiewicz

Krzysztof

inżynier

Gdańsk

PiS

12

Kałużny

Andrzej

ekonomista

Sopot

PiS

13

Strociak

Marek Roman

nauczyciel

Kwidzyn

PiS

14

Kilian

Jan

inżynier mechanik

Starogard Gdański

PiS

15

Drelich

Dariusz

ekonomista

Lublewo Gdańskie

PiS

16

Grajoszek

Zbigniew Mariusz

rolnik

Wocławy

PiS

17

Posmyk

Joanna Grażyna

ekonomista

Sopot

PiS

18

Obiedzińska

Sylwia Iwona

pedagog

Malbork

Bezp.

19

Tuz

Ewa Maria

nauczyciel

Pruszcz Gdański

PiS

20

Dudek

Dorota

ekonomistka

Gdańsk

Bezp.

21

Żuk

Andrzej

politolog

Gdańsk

PiS

22

Rzymski

Zygmunt

lekarz weterynarii

Sopot

PiS

23

Demski

Patryk Jerzy

prawnik

Pelplin

PiS

 

Już wkrótce kolejne listy, a tymczasem:

 

Zapraszamy do głosowania i komentarzy!

 

Redakcja

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Okręg nr 22 Krosno
Bardzo polecam -
nr 3 Piotr Babinetz oraz nr 4 Stanisław Piotrowicz
myślę, że sprawdzili się dotychczas jako parlamentarzyści tj. poseł i senator. Szkoda tylko ,że obaj startuja z jednego miasta, ale mam nadzieję, że przejdą.
nr 6 Ewa Sudoł
http://przeglad-bieszczadzki.pl/?p=460

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#184948

Kołakowska Ania jest bardzo polecana w Gdańsku, nie zmienia poglądów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#185428

                                                okręg 25 Gdańsk

1 Fotyga

7 Liss

8 Gwiazda

10 Kołakowska

21 Żuk              

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#186608

Gorąco polecam głosownie na Anię Marię Kołakowską. Już tu na forum pisałam o Ani. Jest najmłodszym więźniem stanu wojennego. Zabrano ją z liceum, gdy miała 17 lat. To osoba, która całym swoim życiem udowodniła, że ważne są dla niej Polska i my, Polacy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#186977