Jesteś bronią biologiczną?

Obrazek użytkownika Krispin

Floryda mon amour. Liczba zakażonych w pandemii na Florydzie spada. Ale nie przeczytamy o tym w mediach głównego nurtu w USA. Za to coraz częściej mówi się o tym, że osoby "niezaszczepione" lub nienoszące maseczek stają się niebezpieczną "bronią biologiczną" masowego rażenia i "zagrożeniem dla społeczeństwa". Nie covid-19, nie wirus z Wuhan, ale ty - bo nie nosisz maseczki - jesteś zagrożeniem. Kto szerzy te bzdury? W USA głównie lewacy i zwolennicy tzw. Demokratów.

Ale i w Polsce, nawet na prawicowym portalu nie brak takich głosów związku "patriotów polskich".
 

3
Średnia: 2.8 (7 głosów)

Komentarze

"Z fragmentów informacji wyłania się obraz działania tak zwanych „szczepionek”. W najnowszym wywiadzie znanego dziennikarza Stewa Petersa mowa jest o pierwszych w USA niezależnych badaniach tzw. szczepionek przeciwko Covid-19 pod kątem ich zawartości." "Wykryto trudne do opisania i nieznane elementy materiału przewodzącego (graphene-like structures), reagującego na światło (białe światło mikroskopu). Ponadto, w kilku próbkach znaleziono dziwne niezidentyfikowane obiekty przypominające „organizmy”, mające jakieś odnogi, macki. Tymi organizmami mającymi „jakieś odnogi i macki” okazał się pasożyt Trypanosoma cruzi, wywołujący chorobę Chagasa (o odkryciu tego pasożyta w szczepionce Pficera poinformowali naukowcy hiszpańscy)." Cały artykuł tutaj: https://legaartis.pl/blog/2021/10/03/w-szczepionkach-na-covid-19-znalezi...

W ciągłym biegu...

#1632360

proszę sobie darować ruską propagandę na tym portalu...

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1632660

Link do artykułu pochodził z legaartis.pl.

Nie mam rozeznania który portal jest tubą rosyjskiej propagandy. Dane zawarte w artkule pochodzą z https://www.drrobertyoung.com/post/transmission-electron-microscopy-reveals-graphene-oxide-in-cov-19-vaccines, a opublikowane na Szczepionkowe Ludobójstwo – Dowody cz. II | bacologia (wordpress.com)

Postaram się weryfikować źródła informacji.

W ciągłym biegu...

#1632884

szkoda tylko, że jest tubą neonu

Nie wszystko złoto, co się świeci...

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1632898

Informuję, że po raz kolejny nie mam możliwości oceny wpisu. Tym razem tego.

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1632462

Dbają no statystyki wyszczepień i noszenie maseczek: ]]>Australijska Policja ma pełne ręce roboty]]>

Krispin z Lamanczy

#1633337