Treści z tagiem: wirus z Wuhan

Obrazek użytkownika Krispin

W programie stacji CBS „60 miut” (8 marca 2020), a więc kilka miesięcy po pierwszysch informacjach o zachorowaniach wywołanych wirusem z Wuhan, dr Fauci zaprezentował takie stanowisko (tłumaczenie od 1:36):

Dziś w USA nikt nie powinien nosić maseczek. (dr Fauci)

Przeprowadzający wywiad dziennikarz wydawał się zdziwiony: „Jest pan tego pewien? Bo ludzie słuchają pana bardzo uważnie”. Fauci:

Nie ma powodu, żeby nosić maseczki. Podczas wybuchu epidemii [powiedział dosłownie „w środku wybuchu”] noszenie maseczek sprawi, że...

Wideo: 
4.1
Średnio: 4.1 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Krispin

Pastor Artur Pawłowski (Calgary, Alberta) akazał policjantom opuścić budynek, kiedy ci próbowali przerwać w Wielki Piątek nabożeństwo. "Wynoście się stąd i nie wracajcie bez nakazu sądowego. Nazistów tu nie wpuszczamy!" - trzeba przyznać, że to ostre słowa. Skądinąd... w niektórych krajach grozi kara za przerwanie nabożeństwa.

Wideo: 
5
Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Krispin

Po fali krytyki administracja Bidena dopuściła w końcu dziennikarzy do jednego z "obiektów", w którym czasowego przetrzymywani są emigranci. Potwierdziły się informacje udostępniane wcześniej w Fox News. Można zobaczyć te same obrazki, które wcześniej widzieliśmy na zdjęciach zrobionych przez republikańskich senatorów. W miejscu przeznaczonym na 250 osób jest stłoczonych 5700 osób - dorosłych i dzieci. 
 
Dr Fauci - znany już chyba na całym świecie zwolennik maseczek i dystansowania jako niezbędnych elementów walki z wirusem z Wuhan musi być usatysfakcjonowany warunkami, jakie...

Wideo: 
4.2
Średnio: 4.2 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Krispin

Piotr Rubas, polski lekarz zatrudniony w szpitalu w Niemczech, spokojnie i rzeczowo o pan-demonii/pani-demonii (niepotrzebne skreslić) i problemach leczenia w czasach koronaświrusa. 

Wideo: 
3.1
Średnio: 3.1 (głosów:10)