Treści z tagiem: Zbigniew Girzyński

Obrazek użytkownika MD
Kraj

Poseł Zbigniew Girzyński udzielił wywiadu hajdarowiczowskiej "Rzeczpospolitej". Korzystając z okazji zademonstrował "trzeźwe zdystansowanie się" w stosunku do osiągnięć prac Zespołu Parlamentarnego kierowanego przez Antoniego Macierewicza. Wywiad ten stał się wygodnym punktem wyjścia do kampanii ogłaszającej, że duża grupa posłów PIS ma już...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Państwo posłowie, raczcie przypomnieć sobie, skąd wyrastają wam nogi, bo wkrótce możecie przeżyć bardzo bolesne rozczarowanie.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika pomniksmolensk
Kraj

Druga część wideo wywiadu to pytania o aktualną sytuację i kulisy powstawania PJN.
http://www.pomniksmolensk.pl/n...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Ciri
Kraj

Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Zbigniew Girzyński w rozmowie z Fiatowcem o „Komitecie Obrony Wyborów” powiedział, że „Pomysł zrodził się spontanicznie wśród społeczności użytkowników Facebooka”. Prosi również o nie dodawanie go do nowych grup na FB.

Fiatowiec: W jakim celu powstał Komitet Obrony Wyborów pod patronatem PiS na...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Maciej Gnyszka
Kraj

obserwacje
byłem ciekaw tego programu, więc usiadłem ci ja sobie przed telewizorkiem z notatnikiem i notowałem. Oto, co mię z tego wyszło. W studiu skład: Alicja Tysiąc i Bogumił Łoziński na widowni, Kazimiera Szczuka i Ryszard Kalisz contra Bolesław Piecha i Zbigniew Girzyński.

Alicja Tysiąc
obsadzona z obu stron towarzyszkami...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Rewizor
Blog

Podczas spotkania z mieszkańcami Bytomia 17 lipca  J. Kaczyński zarzucił parlamentarzyście PO Kazimierzowi Kutzowi łamanie konstytucji i podważanie terytorialnej integralności kraju. Prezes PiS odniósł się do wypowiedzi Kutza zacytowanej w "Rzeczpospolitej", w artykule z maja tego roku, poświęconym śląskim autonomistom. -...

0
Brak głosów