Treści z tagiem: uganda

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

„50 procent ludzi było przekonanych, że nie miało wirusa HIV”. Takim hasłem reklamuje swoje produkty największy światowy koncern produkujący prezerwatywy.

 

„Skuteczność prezerwatywy w zapobieganiu przenoszenia wirusa HIV podczas stosunków heteroseksualnych oceniana jest na 80-95%[1][2][3]”. Tak donoszą...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)
Obrazek użytkownika jasieńko
KawiarNIA

pisano kiedyś na murach. Teraz tylko jakieś graficiarskie popisy, lepsze i gorsze lub te poniżej wszelkiej krytyki - esy floresy... co przypomina nowy rodzaj miejskiego gówna, którym chlapie się wszelkie, dostępne na wysokość 2 metrów, elewacje.
Żal du... ściska, że już nikt nikogo nie kocha. I jeśli już to tylko namiastka kochania,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

Sprzyjający gospodarce rząd Platformy zapewnił Polsce 53. miejsce wśród 141 państw świata. Polska już dogania Jamajkę i Ugandę! Na razie jednak polscy przedsiębiorcy wybierają Cypr (18.) i Słowację (13.) miejsce w rankingu wolności gospodarczej.

 

Byłbym złośliwy, gdybym pominął fakt, że w ubiegłym roku było gorzej (65....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Maciej Konarski
Świat

Najkrwawszy od 12 lat zamach terrorystyczny w Afryce po raz kolejny udowadnia, iż Somalia staje się powoli największym rozsadnikiem islamskiego terroryzmu w regionie. Pytanie teraz, kiedy efekty tego zjawiska namacalnie odczują państwa Zachodu.

W niedzielną noc, w momencie gdy rozstrzygały się wyniki piłkarskich mistrzostw świata w...

0
Brak głosów