Treści z tagiem: szkodnik

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Kraj

Wiele negatywnych komentarzy napisałem o Jarosławie Gowinie. W jednym z nich zatytułowanym "J. Gowin - skórka od banana na której poślizgnie się PiS" stwierdziłem m.in."

 

""Przede wszystkim chyba największym błędem i chyba ową tytułową najbardziej śliską skórką od banana jest Jarosław Gowin (...) U większości zwolenników PiS ten...

4.6
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:17)
Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Leszek Balcerowicz – „specjalista od wpędzania Polaków w biedę, który powinien siedzieć w więzieniu razem z Januszem Lewandowskim” – jak zauważają internauci, bije na alarm:

 

- To jest logika polityczna, czyli logika oszustwa z którą ja się oczywiście zgadzam i potępiam (tak powiedział – przyp. R.K.), dlatego, że to jest...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Żelazna Dama. Margaret Thather. 11 lat dumnego Albionu. A salonowy okrągłostołowy szkodnik-lata dewastacji.
Po niemrawych wigowych popłuczkach nastała premier z krwi i kości.
Jej reformy, aczkolwiek dotkliwe i znienawidzone nie tylko przez rozbuchanych działaczy zlaboryzowanych działaczy wyprowadziły Wlk Brytanię z dołka.
Ale...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

 

Kolejny skandal w polskim MSZ z ujawnieniem na ogólnodostępnym portalu internetowym danych, które w oczywisty sposób powinny być niejawne rodzi bardzo poważne pytania. Zwłaszcza, że wśród tych danych znalazły się miedzy innymi ponownie materiały dotyczące wspierania białoruskiej opozycji.

Czy...

0
Brak głosów