Treści z tagiem: Ryfiński

Obrazek użytkownika insurekcjapl
Kraj

Starcie w studio telewizyjnym Adama Słomki z posłem Ruchu Palikota, Armandem Ryfińskim, zorganizowane i zarejestrowane w Opolu przez "Niezależną Gazetę Obywatelską", obnażyło moralną i umysłową miernotę, jaką Fallus z Biłgoraja przepchnął przez palikmiociarski odbyt na Wiejską.

Słomka wyjaśnia też cele "protestów tortowych", które...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Thomas Jefferson
Kraj

Nie wiem, jak innym komentującym, ale pierwszą myślą, która pojawiała mi w głowie po wyroku na panią Sawicką było: jaki cennik obowiązuje dla wyroków apelacyjnych?
Idąc tym tropem, można zadać sobie także kolejne pytanie: Po co to było Platformie i D. Tuskowi? Wydaje się, iż wyrok ma być potwierdzeniem dla tej części „kół...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Nie ma chyba takiego idiotyzmu, czy świństwa, którego nie rozpropagowałyby aktualnie media głównego nurtu, jeśli oczywiście głoszone treści są zgodne z linią ideologiczną tych „przekaziorów opinii”

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jan Bogatko
Blog

A nie mówiłem? Ateizmu nie ma! Głęboką wiarą w Latającego Potwora Spaghetti kierują się szambianie Niewymownego.

Jakże antyklerykalni są szambianie! Pewne podejrzenia co do tego, że tak naprawdę to tudzie bardzo wierzący, nabrałem zobaczywszy jednego z szambian w mycce*. A teraz wyszło szydło z worka: pozazdrościwszy Kościołowi sukcesu,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Enik Nochal
Blog

Eureka!!! Już wiem jaki był klucz doboru kandydatów na posłów w Ruchu Poparcia Palikota. Otóż, aby znaleźć się w pierwszej lidze RuPoPa, trzeba po prostu być „byłym”, ale "byłym ekstremalnie".
Szef ugrupowania, co popiera sam siebie, wcześniej popierał prawicę.
Z okręgu łódzkiego do Sejmu dostał się, były ksiądz – Roman Kotliński...

0
Brak głosów