Treści z tagiem: rosyjskie lobby w Polsce

Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Każdy wrogi agent wprowadzony w struktury, którym ma szkodzić lub pomagać w ich likwidacji musi jak to się potocznie mówi, zostać zalegendowany. W praktyce wygląda to tak, że on udaje, iż jego poglądy są identyczne, a nawet bardziej radykalne niż poglądy tych, których ma zadanie zniszczyć. Po smoleńskim zamachu wielu takich agentów i członków...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

Przed dwoma tygodniami w Warszawskiej Gazecie pojawił się fragment artykułu Macieja Pawlickiego zamieszczonego na portalu wPolityce.pl i przypominającego Polakom, że dane z Państwowej Komisji Wyborczej trafiają wprost z Warszawy na serwery firmy rosyjskiej. Autor postawił też retoryczne pytanie:

Czy Francja pozwoliłaby, żeby wynik...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

Do tej pory PR-owcy na całym świecie chcąc ocieplić, uczłowieczyć i dodać popularności premierom, prezydentom, a nawet papieżom często nagłaśniali fakty, bądź wymyślone na potrzebę chwili historie o tym, jak to każdy z nich wymyka się ochronie, wprawia ją w konsternację wychodząc do ludu, czy wbrew jej zakazom naraża własne życie dla dobra własnego kraju. Do dziś podziwia się za to również naszego Papieża Jana Pawła II, który pomimo zamachu na własne życie wymykał się - jak twierdzi kardynał Dziwisz - w przebraniu na przejażdżki.

0
Brak głosów