Treści z tagiem: raj podatkowy

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Przez bałagan oraz nieudolność aparatu władzy (jeżeli wykluczymy celowe działanie), państwo straciło od kilkudziesięciu milionów do 3 mld złotych. Tyle będzie kosztować opóźnienie publikacji ustawy. Zdaniem PO jak zwykle nic się nie stało, nikt nie zawinił-samo się zrobiło-i teraz fachowcy-światowcy z PO uratują sytuację. 

  Na...
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika Rafał Brzeski
Świat

Międzynarodowe konsorcjum dziennikarskie przejęło korespondencję instytucji finansowych raju podatkowego – Brytyjskich Wysp Dziewiczych.

Szacuje się, że przekrętnicy wszelkiej maści chomikują w rajach podatkowych około 32 bilionow dolarów (1 bilion = 1000 miliardów). Międzynarodowe Konsorcjum Dziennikarzy Śleczych (ICIJ) przejęło ponad 2...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Blog

NIC TAK POLSKI NIE OCHRONI PRZED WOJNA Z ROSJĄ i ZAKUSAMI NIEMCÓW jak wykorzystanie Szwajcarskich pomysłów abolicji podatkowej dla najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi świata. Może zacznijmy podpisywać publiczno-prywatne umowy podatkowe z Wielkimi Nazwiskami Międzynarodowymi dotyczącymi absolutnych i wieloletnich (np. na 50 lat) ulg podatkowych i inwestycyjnych?

0
Brak głosów