Treści z tagiem: polska tzw. służba zdrowia

Obrazek użytkownika sigma
Blog

Po raz pierwszy na narty w Dolomity wyjechaliśmy w roku 2009.

Kilometry tras rozciągające się jak okiem sięgnąć, żadnych kolejek na wyciągi, dzień w dzień trasy ubite ratrakiem, słońce i mróz. Żyć, nie umierać.

Ostatniego dnia, zgodnie ze zwyczajem, zaliczaliśmy Sella Ronda w tę trudniejszą stronę.

Do południa pogoda...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Jadwiga Chmielowska
Kraj

18.01.2012 21:42

Gdzie jest Rozporządzenie cały świat się zastanawia.

Kolejna wpadka Ministra Zdrowia. Od 1 stycznia 2012 roku wszedł obowiązek zawarcia ubezpieczenia z tytułu zdarzeń medycznych dla podmiotów prowadzących szpital (por. art. 17 ust. 1 pkt 4 b) ustawy o działalności leczniczej).

Zgodnie z art. 67k ust. 11...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika pavo
Kraj

Na pierwszy „rzut oka” wydawałoby się, że wszystko jak najbardziej jest OK. „Róbta co chceta,” ma wzniosły cel , zbiera kasę na zakup niezbędnego sprzętu do leczenia ludzi dla szpitali, które – oczywiście nie wszystkie- mają ogromne trudności w „nowej rzeczywistości”. Inaczej mówiąc- a przynajmniej ja tak myślę- rzesza społeczna poprzez WOŚP...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Free Your Mind
Blog

Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy zechcieli uprzejmie wyrazić swoje słowa otuchy, gdy zniknąłem nie tylko z cyberprzestrzeni, ale i z realnego życia, lądując w szpitalu. Świadomość, że jest tyle osób, które mnie serdecznie duchowo wspierają była niezwykle cenna w sytuacji, gdy przez parę dni funkcjonowałem jak owad i jakikolwiek ruch (nie mówiąc o swobodnym poruszaniu się) wywoływał fale obezwładniającego bólu.

0
Brak głosów