Treści z tagiem: pedalstwo

Obrazek użytkownika Tezeusz
Świat

Media w tym Niezależna.pl (https://niezalezna.pl/352232-b... )  piszą cytat :

" Robert Biedroń po raz kolejny w skandalicznych słowach oczernia Polskę i polski rząd. Europoseł Wiosny w rozmowie z Thomson Reuters Foundation powiedział, że prezydent Andrzej Duda odczłowiecza osoby LGBT. Co więcej, porównał obecną sytuację z tą...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)
Obrazek użytkownika Tezeusz
Idee

Tęczowe flagi pojawiły się na warszawskich pomnikach dziś w nocy. Organizatorzy tej szokującej akcji pochwalili się swoim „dziełem” w mediach społecznościowych. Jak udało nam się ustalić, policjanci już zabezpieczyli flagi i inne przedmioty związane z ideologią LGBT, którymi sprofanowano święte dla Polaków miejsca.

Tęczowe flagi...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Husky
Kraj

 

 

Objazdowy cyrk. Ile osób z tego środowiska mieszka w okolicach Białegostoku? Zmieściliby się w jednym autobusie. Jeżdżą po Polsce, prowokują, a potem bluzgają. Nieciekawy sposób na życie.

 

 No to jeszcze kilka słów po zajściu w Białymstoku.

Taki przekaz ma iść w świat! Że Polska to jest kraj ksenofobiczny...

4.95
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)
Obrazek użytkownika triarius
Cohn-Bendit reklamuje pedofilię
Kraj

Obejrzałem film Latkowskiego. (Było już? Ale w tytule i to się nie liczy.) Ten o pedofilach z Dworca Centralnego w Wawie. (To nie jest żaden "tekst", panno Napieska - to EJAKULACJA! Mądrasiński ci wytłumaczy, jak go ładnie poprosisz.)

Obejrzałem (ci ja) zatem ów Latkowskiego film i, z ręką na sercu, nie mogę powiedzieć, że równie...

2.35
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:10)
Obrazek użytkownika Jinks
Blog
        W mieścinie nad Słupią  ludziska tak głupie, że wybrały mera z waginą we dupie.   A kolejnym razem, gdy radni się zbiorą, Słupsk Słupskiem nie będzie, nazwą go Gomorą.  
3.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:12)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Straż nocna!  to temat, przetarg  rady m. stołecznego  na nowe wiekoPOmne dzieło. Bufetowa z rezerwy budzetowej zamierza zapłacić artyście za obraz <Straż Nocna>!, ma to być cos mocno w realu!, żadnych tam eksperymentów dnia ósmego czy cuś tam!

To ma być dzieło upamiętniające wielkie wydarzenie, gdy samaż bufetowa z innym...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)
Obrazek użytkownika triarius
Blog

Polska jest podzielona. Polska jest podzielona na tych, dla których sensem życia jest wyszukanie jeszcze kogoś, kogo by można za swe zbrodnie przeprosić - przy okazji tarzając się w pyle i głośno ogłaszając światu własną podłość - i tych drugich. Dla tych drugich sensem życia jest "Wybaczamy i Prosimy o Wybaczenie" (dalej w skrócie WiPoW)....

0
Brak głosów