Osama

Obrazek użytkownika Chłodny Żółw
Blog

Dzieci już dawno poszły spać. To chyba najlepsza pora na tak drastyczny film...

Tak, tak... Potwierdzają się wcześniejsze pogłoski. Amerykanie nie potrzebowali Osamy bin Ladena. W tej sprawie sporo było znaków zapytania. Film wyjaśnia ostatnią z zagadek.

Dlaczego szczątki najbardziej medialnego z terrorystów spoczęły na dnie oceanu?

[video:http://www.youtube.com/watch?v=JNYKD3gqWsg&feature=...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika szczurbiurowy
Świat

Bez względu w jakich okolicznościach pobawiono życia tego człowieka w Pakistanie, czy był on poszukiwanym terrorystą,czy nie, to co wydarzyło się w mediach i na ulicach, i jak zachowali się politycy (w tym polscy) ma moim zdaniem swoje przełomowe znaczenie i równocześnie - pokazuje gdzie znaleźliśmy się jako cywilizacja, jako wspólnota cywilizacyjna.

Skakanie z radości na grobie przeciwnika...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika TLMaxwell
Świat

Kierownik szatni: Niech pan nie krzyczy na naszego pracownika. Ja tutaj jestem kierownikiem tej szatni! Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi ?!
„Miś” Stanisława Barei

Leon Panetta, szef CIA stwierdził, że organizacja, którą kieruje, nie ujawni fotografii martwego Osamy Bin Ladena. Ponoć są to tak drastyczne zdjęcia, że nie wolno ich ujawniać, bo zszokowałyby opinię publiczną na całym...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika 1Maud
Kraj

Po raz pierwszy mamy oficjalnie oświadczenie członka polskiej Komisji i „Decyzje o formie prawnej wyjaśniania katastrofy smoleńskiej były pochopne – wynika z tekstu prof. Marka Żylicza. Opinia prof. Marka Żylicza, eksperta międzynarodowego prawa lotniczego, członka Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, to pierwsze tak wyraźne i publiczne postawienie sprawy. „
Lot TU 154 M był państwowy...

0
Brak głosów