Treści z tagiem: Licheń

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- "Mamy ZA sobą członkostwo w UE i nowe możliwości, z których korzysta wieś polska i całe państwo polskie - to są dopłaty i inne formy wspomagania aktywności i inwestycji gminnych" - powiedział Komorowski, który w Licheniu (Wielkopolska) bierze udział w spotkaniu z uczestnikami 18. Krajowej Pielgrzymki Sołtysów i Środowisk Wiejskich.

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

-"Z satysfakcją przyjąłem fakt wywieszenia przez Jarosława Kaczyńskiego białej flagi w imieniu IV RP" - powiedział pełniący obowiązki prezydenta, marszałek Sejmu Bronisław Komorowski odnosząc się do wystąpienia lidera PiS w Zakopanem.

Komorowski powiedział, że wystąpienie prezesa PiS "nie było powalające", ale docenia słowa

I...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Jeszcze raz wracam do pobytu Tuska w Licheniu.

Dobrze,ze wziął slub koscielny tuz przed wyborami prezydenckimi w roku 2005,bo mielibysmy teraz niezłą komedię z tym cynikiem,bajerantem i antypolitykiem w roli głównej.
Tusk to przykład wyjątkowego dupka stanu o aspiracjach męża stanu.

I po co było zabierać babci dowód?...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Pan Premier dzisiaj zamiast oddać się swoim ulubionym zajęciom- kopaniu piłeczki,jaraniu jakiegoś zielska poświęcił swój drogocenny czas dla tych,których PO i media zwią powszechnie oszołomami i ciemnogrodzianami z Koziej Wólki,bo oni rolnicy katolicy w roku 2005 głosowali przeważnie na PiS.

Premier uczestniczył w niedzielę w 17...

0
Brak głosów