Treści z tagiem: Lew Rywin

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Parafrazując klasyka: jak jest zima – to musi być ciepło! (czyli trzeba palić).

Ale nawet zdeformowany przez Buzka gimnazjalista przyzna, że grzanie w lecie jest bez sensu, bo chyba nikt nie twierdzi, że przez całe lato będziemy mieli takie typowe dowody globalnego ocieplenia jak dziś, gdy za oknem szaro-smutno i temperatura około 10 gradusów.

2.85
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.9 (głosów:11)
Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog
 

Jeszcze parę dni temu tytuł tego felietonu miał brzmieć Jak legalnie zarobić bańkę na czysto w rok, ale życie nabrało takiego tempa, że wartości na osi czasu zmalały, a na osi dochodów wzrosły, ale to nie moja wina ani zasługa, o czym przekonacie się Państwo w dalszej części mojego tekstu.Wracając do...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Łódzki sąd aresztował na trzy miesiące znanego producenta filmowego Lwa R. podejrzanego o korupcję. Obrońcy zapowiedzieli złożenie zażalenia na tę decyzję. Według prokuratury Lew R. miał w 2005 roku m.in. nakłaniać inną osobę do wręczenia lekarzom 210 tys. zł łapówki i obiecał wręczenie 190 tys. zł.

I w taki oto sposób szanowny Lew...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika triarius

Z mediów dowiedziałem się, że Premier Tusk podarował wczoraj... Nie, już przedwczoraj, właśnie minęła północ. Łuuuuuu... Ale już cicho, żadnych duchów nie ma!

Podarował więc Premier Tusk dwojga imion jubilatowi... Ciekawe swoją drogą jakiego świętego patrona był to dzień - Bolesława, czy Lecha? Musiałbym sprawdzić w kalendarzu, ale sobie...

0
Brak głosów