Treści z tagiem: Kluzik-Rostowska

Obrazek użytkownika seawolf
Blog

Znalazłem dobre zdjęcie, które może służyć za cały komentarz do odbytego właśnie spędu PO w Gdańsku i aktu publicznej konsumpcji ( tzw. „inna czynność seksualna”), do jakiego tam doszło, na oczach wszystkich, w tym, nie można wykluczyć, ze i na oczach nieletnich. Zwykle negocjacje są bardziej dyskretne, nawet te toczone przez okno samochodu w...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Okowita
Kraj

Należało się spodziewać „bulu w nadzieji”, będących dziś obiektem kpin z pana Bronisława. Całkowicie zresztą uzasadnionych, bo to przecież nie jakaś tam kolejna „gafa” ale kompromitacja Pierwszej Osoby w państwie. Śmiem twierdzić, że nie ostatnia.

Zastanawia mnie jak dziś czują się ci, którzy doprowadzili do porażki wyborczej Jarosława...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika foros
Kraj

 Znamy już mniej więcej wyniki wyborów samorządowych. Zwyciężyła po raz kolejny PO. PiS zajął miejsce drugie, następnie zaś PSL i SLD z dwucyfrowymi wynikami. W większości na stanowiskach pozostali dawni zarządcy miast i gmin. Frekwencja bliska 50%.

Jakie wnioski? 1. PO traci zwolenników, ale nie przerzucają oni swojego poparcia na PiS lecz...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika LunarBird
Kraj

Zastanawia mnie niesamowita łatwość, z jaką co poniektórzy propisowscy podobno blogerzy dołączyli się do rozpętanej przez TVN nagonki na JarKacza za zawieszenie Elżbiety Jakubiak w prawach członka PiS. Dziennikarzom takim jak Warzecha i Janke się nie dziwię, bo ich zboczenie w stronę liberalizmu jest rzeczą doskonale znaną każdemu...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Pani blondynka zrzuciła już załobę, posypała naftaliną czrny żałobny kapelutek, czarne pantofelki zamieniła na zmyślne kolorowe, wygładziła zmarszczki i przystąpiła do tego w czym jest najlepsza i najbardziej wiarygodna, czyli do nawalnaki na PiS i na ostatniego Kaczyńskiego, który cudem został przy życiu.

Już w drugim dniu żałoby...

0
Brak głosów