Treści z tagiem: Kisiel

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

W tym roku hunwejbini marca 1968 jakby mniej hałaśliwi. Co prawda była pałkara z moczarowskich partyjnych gazet, a obecna POseł usiłowała bezwstydnie ... zawstydzać ludzi przyzwoitych!
Ale ci rzekomi komandosi marca 1968 jakby się wyciszyli. Michnik zajęty rozliczaniem Putina. Pozostali jakby też mniej ochoczo przypominali o swoich "...

5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)
Obrazek użytkownika Arnold Parszawin
Kraj

Pani Ewa Kopacz na przestrzeni ostatnich dni znów ma swoje pięć minut. Przynajmniej w mediach - i to w tych bardziej, ale też i mniej zaprzyjaźnionych. Niełatwe ma życie ta dzielna kobieta, zawsze pod górkę, zawsze pod wiatr i w deszczu. Bogu dzięki, póki co ciągle jeszcze może na kogoś liczyć, wciąż ktoś trzyma nad nią parasol. Pamiętacie,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Nagroda Kisiela pod patronatem tygodnika „Wprost” po raz trzeci trafia do publicysty „Polityki”. Wcześniej otrzymali ją Janina Paradowska i Andrzej Mleczko. W tym roku nagrodę otrzymała Joanna Solska, a wręczył ją Adam Sawicki, wiceprezes KGHM, który jest mecenasem tegorocznych Nagród Kisiela.

Wyróżnieni w kategoriach Polityk,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Donald matole! Deja vu!. Znów mamy dyktaturę ciemniaków! 29 lutego 1968r. tymi słowy "...na tle tej skandalicznej dyktatury ciemniaków..." Stefan Kisielewski nazwał ekipę Gomułki!

11 marca 1968 roku wieczorem na Starówce, w zaułku ulicy Kanonia tuż za katedrą św. Jana) tzw. "nieznani sprawcy” napadli i pobili Stefana Kisielewskiego....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Nie biadam niczym Maria Peszek, że jest mi „duszno”. Ja tylko stwierdzam fakty. I pytam: po co wam to wszystko? Czego się boicie, matoły?

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Gadający Grzyb
Kraj

Ukryte przesłanie akcji przeciw właścicielowi strony AntyKomor.pl jest jasne: czujne oko Saurona widzi wszystko, więc lepiej nie szurać.

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Budyń78
Kraj
Jestem w trakcie lektury zbioru artykułów Andrzeja Nowaka, wydanych pod tytułem "Od Polski do postpolityki", w niej zaś znalazłem bardzo celny opis dzisiejszego społeczeństwa, innego jednak autora.
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Dixi
Kraj

Powstanie pod halą, zostało już obdyskutowane ze wszystkich stron. Na specjalną uwagę zasługują jeszcze dwie wypowiedzi.
Gronkiewicz-Waltz, jeszcze przed zakończeniem walk, a grubo po rozpoczęciu, podczas konferencji prasowej zaczęła już… sprzedawać halę, bo może ktoś ją kupi po rozbiórce. Komornik zajął też towar niepokornych kupców....

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Anonymous
Blog

W związku z tym, że zgadzam się z powiedzonkiem Kisiela, że „przysłowia są mądrością narodów, które innej mądrości nie znają” wkleję wam kilka przysłów będących bardzo – że tak napiszę – na miejscu.

O dziennikarzach jako takich:
Chcesz być bogatym, bądź siedem lat świnią.

O pierwszoligowych publicystach:
Apostoł...

0
Brak głosów